Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1540)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Středočeský kraj & Praha

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1540 | Turnajů: 719

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
15. Ejem Jaromír CZE029350 61 61 61 61
34. Kraus Karel CZE056662 C Rychlý hroty Praha 46 46 46 46
36. Stejskal Marek CZE056665 D Rychlý hroty Praha 44 44 44 44
54. Uhlíř Richard CZE058976 Krč 37 37 37 37
54. Davídek David CZE063408 D Horní Rozptyly Praha 37 37 37 37
54. Hojsák Jan CZE029185 B Titans Praha 37 37 37 37
59. Novák Pavel CZE049820 D SB Hostivař Praha 36 36 36 36
63. Hudík Zdeněk CZE000261 A Expendables Praha 34 34 34 34
63. Kroužek Radek CZE043325 B Amatéři Praha 34 34 34 34
70. Novák Petr 1970 CZE063590 Praha 10 33 33 33 33
70. Hudák Jan CZE058678 D SB Hostivař Praha 33 33 33 33
70. Domik Norbert WRD065655 Praha 33 33 33 33
76. Krykorka Milan CZE062053 D Sedmá rota Praha 32 32 32 32
76. Sedláček Luděk CZE065621 C Crazy dart Praha 32 32 32 32
86. Strbáček Stanislav CZE000369 A Horní Rozptyly Praha 31 31 31 31
86. Batista Libor CZE059204 31 31 31 31
94. Chaloupková Jana CZE064454 Praha 10-Kolovraty 29 29 29 29
94. Váňa Robert CZE002889 B DC Sázava 29 29 29 29
94. Kroužek Lukáš CZE063090 B Amatéři Praha 29 29 29 29
105. Metzner Michal CZE023215 Podivín 27 27 27 27
116. Oliva Oldřich CZE064894 Praha 4 26 26 26 26
116. Dubský Vladimír CZE060623 26 26 26 26
116. Kroužek Tomáš CZE063514 Krč 26 26 26 26
116. Pospíšil Tomáš CZE062950 26 26 26 26
127. Pavlát Radek CZE045641 C Horní Rozptyly Praha 25 25 25 25
127. Doležalová Jana CZE060946 25 25 25 25
127. Jiřík Miroslav CZE063472 25 25 25 25
127. Kameník Petr CZE063926 Praha 10 25 25 25 25
127. Brožek Vilém CZE064860 Praha 25 25 25 25
136. Tomaník Jiří CZE029146 C DC Country club Praha 24 24 24 24
136. Kocar Vlastimil CZE029142 Praha 4 24 24 24 24
136. Buršíková Jana CZE061026 24 24 24 24
136. Pazderník Zdeněk CZE061099 C DC Country club Praha 24 24 24 24
136. Dušek Martin CZE012095 A České Budějovice 24 24 24 24
136. Bečková Kateřina CZE054341 B Horní Rozptyly Praha 24 24 24 24
136. Poustecký Petr CZE054340 B Horní Rozptyly Praha 24 24 24 24
150. Menšík Radek CZE000609 A Zlatý Barbaři Praha 23 23 23 23
155. Köszeghy Jiří CZE055208 C Plechovky Pečky 22 22 22 22
155. Kotek Tomáš CZE065378 Praha 22 22 22 22
155. Langr Ondřej CZE060443 D Mordorští Vrhači Pardubice 22 22 22 22
155. Procházka Lubomír CZE030947 C Sedmá rota Praha 22 22 22 22
155. Krejčík Jiří CZE062199 22 22 22 22
155. Křemen Jan CZE033388 C Club Kamýk Praha 22 22 22 22
155. Selucký Josef CZE001359 Brno 2 (Město) 22 22 22 22
155. Krasanovská Žaneta CZE012884 22 22 22 22
155. Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha 22 22 22 22
155. Balog Petr CZE045250 DC Úderníci Praha 22 22 22 22
169. Šamko Štefan CZE052488 B DC Podlesáci Králův Dvůr 21 21 21 21
169. Bečvář David CZE060331 C Club Kamýk Praha 21 21 21 21
169. Měrka Martin CZE063024 D Twenty 6 Praha 21 21 21 21
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.2.2020 16:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.2.2020 17:13:45