Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2154)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Středočeský kraj & Praha

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 2154 | Turnajů: 1917

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pecha Ondřej CZE044177ATJ Viktoria Radim14200214214214
2.Šnejdarová Jitka 2000CZE060106DBaba Jaga Praha16187203203203
3.Šlehofr David CZE056664CRychlý hroty Praha6192198198198
4.Hozman Stanislav CZE043320DSedmá rota Praha10187197197197
5.Korbel Tomáš CZE061515CSB Hostivař Praha10186196196196
6.Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha16179195195195
6.Vokřálová Petra CZE048805BI am 180 Praha16179195195195
8.Přibyl Robert CZE063736CHorní Rozptyly Praha8178186186186
9.Kozelka Václav CZE057907CSB Hostivař Praha13163176176176
10.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice4158162162162
11.Holodňák Petr CZE061203CSB Hostivař Praha14146160160160
12.Eger Patrik CZE056231BTitans Praha9150159159159
13.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha12146158158158
14.Novák Ivan CZE025179BDC Falcon Praha16138154154154
15.Řehoř Martin CZE057724AŠK Sušice5144149149149
16.Majerčin David CZE020476CTwenty 6 Praha8140148148148
17.Teichnerová Kateřina CZE045221BKlub AJETO z.s. Praha14131145145145
18.Pilc Antonín CZE061518CSB Hostivař Praha16127143143143
19.Hamšík Robert CZE059170DSedmá rota Praha4136140140140
20.Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín14123137137137
21.Vach Josef CZE001834CSedmá rota Praha10125135135135
22.Gutvirt Petr CZE001292CHorní Rozptyly Praha4126130130130
23.Ejem Jaromír CZE029350DRytíři Hostivař129129129129
24.Nejedlý Daniel CZE031721CDC Fontána Praha11117128128128
25.Slabý Jaroslav 1987CZE060607BAvengers Praha8118126126126
26.Forman Bohumil CZE060237CSB Hostivař Praha8117125125125
26.Klán Jan CZE001618BDart's Warriors Praha10115125125125
28.Hochmuth Jan CZE049346DDart's Warriors Praha10113123123123
29.Velev Stanislav CZE059619DSedmá rota Praha4118122122122
29.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha8114122122122
31.Adámek Jaroslav CZE004321BAmatéři Písnice6114120120120
32.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha12107119119119
33.Dvořák Miloš CZE000960BDC Mirage Sobín8110118118118
33.Fazekaš Roman CZE058011BSport club 1930 Praha12106118118118
35.Dostál Radim CZE060679DTwenty 6 Praha7110117117117
36.Kameník Tomáš 1981CZE062967CSons of Žižkoff Praha1115116116116
36.Kraus Karel CZE056662CRychlý hroty Praha116116116116
38.Kapal Tomáš CZE048907DDC The Worker Praha6109115115115
39.Setikovský Roman CZE004621DRytíři Hostivař6108114114114
40.Poc Martin CZE013506DDC Kačamba Praha5107112112112
41.Havlová Marie CZE060434CRychlý hroty Praha5106111111111
41.Žďárský Lubomír CZE065689DŠK Křižáci Barrandov2109111111111
43.Novák Pavel 1974CZE049820DRytíři Hostivař103103103103
44.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha1092102102102
44.Marval Petr CZE011036DSedmá rota Praha696102102102
46.Vlachopulosová Daniela CZE032509Klub AJETO z.s. Praha695101101101
46.Bečvář David CZE060331BI am 180 Praha497101101101
48.Novák Petr 1970CZE063590DRytíři Hostivař100100100100
49.Hudík Zdeněk CZE000261BRytíři Hostivař98989898
50.Jirkalová Milena CZE000958Praha 7 889979797
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 4.8.2021 21:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 4.8.2021 21:58:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement