Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2119)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Středočeský kraj & Praha

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 2119 | Turnajů: 1795

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pecha Ondřej CZE044177 B TJ Viktoria Radim 14 191 205 205 205
2. Hozman Stanislav CZE043320 C Sedmá rota Praha 10 178 188 188 188
3. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Baba Jaga Praha 16 168 184 184 184
3. Korbel Tomáš CZE061515 D SB Hostivař Praha 10 174 184 184 184
5. Šlehofr David CZE056664 C Rychlý hroty Praha 6 177 183 183 183
6. Cirkovský Jaroslav CZE021269 D I am 180 Praha 16 163 179 179 179
6. Vokřálová Petra CZE048805 D I am 180 Praha 16 163 179 179 179
8. Přibyl Robert CZE063736 D Horní Rozptyly Praha 8 162 170 170 170
9. Holodňák Petr CZE061203 D SB Hostivař Praha 14 139 153 153 153
10. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 13 139 152 152 152
11. Bláha Petr CZE049371 B Amatéři Písnice 4 146 150 150 150
12. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 9 138 147 147 147
12. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice 5 142 147 147 147
14. Michálková Michaela CZE052185 D Twenty 6 Praha 12 131 143 143 143
15. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 16 126 142 142 142
16. Pilc Antonín CZE061518 D SB Hostivař Praha 16 122 138 138 138
17. Teichnerová Kateřina CZE045221 B ŠK AJETO Praha 14 123 137 137 137
18. Hamšík Robert CZE059170 D Sedmá rota Praha 4 130 134 134 134
19. Majerčin David CZE020476 C Twenty 6 Praha 8 123 131 131 131
20. Kos Matouš CZE063561 B DC Mirage Sobín 14 111 125 125 125
20. Vach Josef CZE001834 C I am 180 Praha 10 115 125 125 125
22. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 4 117 121 121 121
23. Slabý Jaroslav 1987 CZE060607 C Avengers Praha 8 112 120 120 120
24. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 11 108 119 119 119
24. Ejem Jaromír CZE029350 Rytíři Hostivař 119 119 119 119
26. Forman Bohumil CZE060237 D SB Hostivař Praha 8 110 118 118 118
26. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 8 110 118 118 118
28. Adámek Jaroslav CZE004321 B Amatéři Písnice 6 109 115 115 115
28. Klán Jan CZE001618 B Dart's Warriors Praha 10 105 115 115 115
30. Kraus Karel CZE056662 C Rychlý hroty Praha 112 112 112 112
31. Velev Stanislav CZE059619 D Sedmá rota Praha 4 107 111 111 111
32. Hochmuth Jan CZE049346 D Dart's Warriors Praha 10 99 109 109 109
32. Dvořák Miloš CZE000960 B DC Mirage Sobín 8 101 109 109 109
32. Kameník Tomáš 1981 CZE062967 Sons of Žižkoff Praha 1 108 109 109 109
32. Hergetová Monika CZE031649 A I am 180 Praha 12 97 109 109 109
36. Kapal Tomáš CZE048907 C DC The Worker Praha 6 102 108 108 108
37. Setikovský Roman CZE004621 A Rytíři Hostivař 6 101 107 107 107
38. Fazekaš Roman CZE058011 A Sport club 1930 Praha 12 94 106 106 106
39. Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha 5 99 104 104 104
39. Havlová Marie CZE060434 C Rychlý hroty Praha 5 99 104 104 104
39. Dostál Radim CZE060679 D Twenty 6 Praha 7 97 104 104 104
42. Žďárský Lubomír CZE065689 ŠK Křižáci Barrandov 2 97 99 99 99
43. Marval Petr CZE011036 C Sedmá rota Praha 6 91 97 97 97
44. Novák Pavel 1974 CZE049820 D Rytíři Hostivař 96 96 96 96
45. Novák Petr 1970 CZE063590 Rytíři Hostivař 95 95 95 95
46. Jirkalová Milena CZE000958 Praha 7 8 85 93 93 93
46. Vlachopulosová Daniela CZE032509 ŠK AJETO Praha 6 87 93 93 93
48. Stejskal Marek CZE056665 D Rychlý hroty Praha 92 92 92 92
49. Labant Milan CZE040539 B Titans Praha 10 81 91 91 91
50. Bečvář David CZE060331 C I am 180 Praha 4 84 88 88 88
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2020 10:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.9.2020 10:40:05