Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/98)
 NáhledTiskNahoru
Medailistky Reg. Masterů za posledních 10 let

Statistické žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 98 | Turnajů: 130

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha45454545
2.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha26262626
3.Hergetová Monika CZE031649Praha 425252525
4.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno22222222
5.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha19191919
6.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha17171717
7.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha15151515
8.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha14141414
9.Roubíková Anna CZE062850ABastards DC Praha12121212
10.Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha10101010
11.Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha9999
12.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 48888
12.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby8888
12.Handlová Klára CZE053800A8888
15.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II7777
16.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha6666
16.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha6666
18.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha5555
18.Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín5555
18.Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín5555
18.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha5555
22.Teichnerová Kateřina CZE045221CKlub Ajeto z.s. Praha4444
22.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)4444
22.Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod4444
25.Tomšů Zuzana CZE0479973333
25.Komyšáková Iveta CZE037804Praha 93333
25.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov3333
25.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha3333
25.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice3333
30.Stegbauerová Martina CZE014816ADC 180 Chemik Polabec2222
30.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky 2222
30.Uzlová Marcela CZE000718CFrnďáci Žernovka2222
30.Nováková Lenka CZE032492ŠK Figury Libčice nad Vltavou2222
30.Michalíková Andrea CZE045654BSporťáci s.r.o. Jirkov2222
30.Matějková Hana CZE004288Praha 102222
30.Opletalová Lucie CZE042849DTuchodřeva Tuchoměřice2222
30.Pokorná Stanislava CZE0007772222
30.Ročková Hana CZE047942Šestajovice2222
30.Zajíčková Lucie CZE047571ALipánci Přehvozdí2222
30.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice2222
30.Filipíková Petra CZE047771CThe LegenDarts Praha2222
30.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov2222
30.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha2222
30.Vlachopulosová Daniela CZE032509Klub Ajeto z.s. Praha2222
30.Kastnerová Eva CZE031728DTopinky Praha2222
30.Skálová Markéta CZE063239DPremier League Bar Praha2222
47.Kačenová Alžběta CZE020831 1111
47.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)1111
47.Louvarová Iva CZE005106DÚplně jiný šipkaři Červené Pečky1111
47.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem 1111
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 3.3.2024 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 3.3.2024 20:25:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement