Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/465)
  Náhled Tisk Nahoru
Vítězové základních a zvýhodněných turnajů STČ poháru

Statistické žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 465 | Turnajů: 2243

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 17 70 87 87 87
2. Dbalý Petr CZE012014 A Rozdělovský Péčko Kladno 19 49 68 68 68
3. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice 12 46 58 58 58
4. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 14 40 54 54 54
5. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 10 30 40 40 40
5. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 12 28 40 40 40
7. Hojsák Jan CZE029185 B Titans Praha 10 28 38 38 38
8. Veis Robert CZE037524 B Mendosino Praha 7 28 35 35 35
9. Eliáš Jan CZE000515 B Krkavci Kralupy n/Vlt. 4 30 34 34 34
10. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 10 23 33 33 33
11. Novotný Tibor CZE057130 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem 6 26 32 32 32
12. Faltejsek Libor CZE001288 A ŠK Plzeňka Praha 4 25 29 29 29
12. Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů 3 26 29 29 29
14. Spratek Tomáš CZE055104 B Proti proudu Praha 3 25 28 28 28
15. Boháček Radek CZE054186 B DC Racing Neratovice 5 19 24 24 24
15. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 8 16 24 24 24
17. Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha 5 18 23 23 23
18. Jermář Marek CZE000315 B Bohnice Legends Praha 3 19 22 22 22
19. Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha 4 16 20 20 20
20. Fiala Stanislav CZE045099 B Nepřátelé bobří hráze Praha 5 14 19 19 19
20. Bečvář Jakub CZE042381 B Titans Praha 4 15 19 19 19
22. Komyšák Martin CZE004000 B ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 4 14 18 18 18
22. Klimáček Michal CZE042363 B ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 2 16 18 18 18
24. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha 4 13 17 17 17
24. Taninec Vasyl WRD023279 1 16 17 17 17
26. Souček Libor CZE002684 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 16 16 16 16
26. Trobl Martin CZE048832 A DC Máchalové Kladno 4 12 16 16 16
26. Smutný Jiří CZE038369 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 13 16 16 16
26. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 5 11 16 16 16
30. Landa Vladimír CZE045015 A ŠK Plzeňka Praha 3 12 15 15 15
30. Rampouch Ladislav CZE044680 C Mašinky Neratovice 3 12 15 15 15
30. Oupický Jiří CZE043239 A Darts Boubín Kolín 2 13 15 15 15
30. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 5 10 15 15 15
30. Nedó David CZE049959 A Ostré hroty Svémyslice 4 11 15 15 15
30. Šoul Jan CZE056908 B Loco Trutnov 3 12 15 15 15
36. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 13 14 14 14
36. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 6 8 14 14 14
38. Bouška Pavel CZE040001 B DC Racing Neratovice 2 11 13 13 13
38. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín 13 13 13 13
38. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice 5 8 13 13 13
38. Voráč Jan CZE053508 B Titans Praha 1 12 13 13 13
38. Vítek Martin CZE044682 C Kocouři vod kocoura Kozly 3 10 13 13 13
43. Setikovský Roman CZE004621 A Kozlíci Praha Kyje 12 12 12 12
43. Doležal Tomáš CZE007003 A Spolek Neratovických Šipkařů 3 9 12 12 12
43. Labant Milan CZE040539 B Titans Praha 5 7 12 12 12
43. Pešek Marek CZE050909 B 5 7 12 12 12
47. Buřič Jan CZE000639 A ŠK Plzeňka Praha 1 10 11 11 11
47. Puharič Petr CZE043225 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 10 11 11 11
47. Kulhánek Jiří CZE044726 B Bechyně 2 9 11 11 11
50. Menšík Radek CZE000609 A Zlatý Barbaři Praha 1 9 10 10 10
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 14:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 14:20:56