Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/281)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár dvojice ŽENY

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 281 | Turnajů: 696

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
228. Žlábková Jana CZE065431 Praha 1 1 1 50
33. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 14 15 17 2 130
133. Zápotočná Kateřina CZE063682 Rytířovy vrány Praha 5 5 5 270
247. Zákorová Jaroslava CZE064654 Olbramovice 1 1 1 30
95. Zajíčková Lucie CZE047571 B Lipánci Přehvozdí 1 3 4 4 600
68. Zahradníková Michaela CZE006828 B DC Infarkt Praha 15 15 15 1 110
247. Vyšinková Kamila CZE065719 Praha 1 1 1 30
211. Vykoupilová Monika CZE048256 Mírov 1 1 1 70
211. Vránová Lada CZE009184 1 1 1 70
184. Votavová Anna CZE054375 A (Jen Tak Libín) 1 1 1 110
3. Vokřálová Petra CZE048805 D Bastards DC Praha 3 37 40 117 7 180
170. Vodičková Kristýna CZE065557 Praha 3 3 3 150
201. Vlčková Veronika CZE048167 D ŠK Na Vršku Praha 2 2 2 80
14. Vlachopulosová Daniela CZE032509 ŠK AJETO Praha 3 37 40 58 4 100
71. Vítová Veronika CZE005236 Greenhorn's Praha 1 9 10 10 1 000
83. Vítová Dagmar CZE014326 Greenhorn's Praha 1 8 9 9 810
201. Veselá Karin CZE039145 C Pionýři slepých uliček Praha 2 2 2 80
247. Veselá Eva CZE004706 C U Kapličky Lahošť 1 1 1 30
54. Venturová Karolína CZE028028 D Dart's Ladies Praha 2 4 6 6 1 420
93. Vendišová Ivana CZE026390 C Bambu's DC Praha 11 11 11 630
35. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha 2 6 8 8 2 020
247. Vašenková Lucie CZE058578 D Rožnov pod Radhoštěm 1 1 1 30
88. Vanišová Jana CZE065310 Praha 15 15 15 690
136. Vacínková Jana CZE014214 Praha 7 6 6 6 260
211. Vacíková Jana CZE026956 Kout Na Šumavě 1 1 1 70
85. Uzlová Marcela CZE000718 C Frnďáci Žernovka 2 2 2 700
61. Ungerová Kristýna CZE058822 Titans Praha 25 25 25 1 270
247. Umlaufová Jana CZE066298 Libčice nad Vltavou 1 1 1 30
29. Tvrdíková Miroslava CZE000727 A DC Smrkáči Břežany 3 4 7 9 2 270
247. Tutkova Zuzana CZE066841 Praha 1 1 1 30
58. Trmalová Marcela CZE059211 3 3 5 1 350
228. Tripoltová Andrea CZE060646 Krč 1 1 1 50
224. Továrková Petra CZE062001 2 2 2 60
189. Tomášová Jarmila CZE056859 D Baba Jaga Praha 2 2 2 100
79. Tomaníková Pavlína CZE058867 C DC Country club Praha 16 16 16 880
70. Todorová Jana CZE055519 1 11 12 12 1 020
201. Tlamková Hana CZE065756 Kamenický Šenov 2 2 2 80
5. Teichnerová Kateřina CZE045221 B No stress Praha 3 38 41 73 6 190
247. Taušová Petra CZE065343 Praha 1 1 1 30
174. Tattermuschová Zuzana CZE064049 28924 3 3 3 130
126. Tanglová Dominika CZE060779 Pink Diamond Praha 4 4 4 340
133. Talianová Anna Marie CZE052551 D Darts Club K 26 Praha 5 5 5 270
15. Švorcová Zuzana CZE062930 D Queens From Double's Praha 3 33 36 52 4 020
142. Šťavíková Michaela CZE066912 Praha 1 1 1 250
18. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 3 21 24 31 3 840
10. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Queens From Double's Praha 3 39 42 110 4 820
65. Šnejdarová Jitka 1974 CZE060104 1 18 19 20 1 150
136. Šmídová Helena CZE056666 C Rychlý hroty Praha 6 6 6 260
228. Šmejkalová Zdeňka CZE050024 C Bílá Hora Praha 1 1 1 50
228. Šmejkalová Adriana CZE065789 Praha 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.4.2020 18:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.4.2020 19:40:02