Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/151)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár dvojice ŽENY

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 151 | Turnajů: 208

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 9 9 25 1 370
2. Michálková Michaela CZE052185 C Bastards DC Praha 9 9 43 1 290
3. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 9 9 36 1 190
4. Krasanovská Žaneta CZE012884 9 9 40 1 150
5. Roubíková Anna CZE062850 Dart's Warriors Praha 9 9 11 1 030
5. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha 9 9 12 1 030
7. Danišíková Andrea CZE060076 B Expendables Praha 9 9 25 990
8. Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha 9 9 10 950
8. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 9 9 21 950
10. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Queens From Double's Praha 9 9 31 890
11. Havlová Marie CZE060434 D Rychlý hroty Praha 9 9 29 870
12. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 9 9 18 850
13. Handlová Klára CZE053800 B Ostré hroty Svémyslice 9 9 10 830
14. Sýkorová Petra CZE002708 A Synové výčepu Praha 9 9 15 810
14. Švorcová Zuzana CZE062930 Queens From Double's Praha 9 9 18 810
14. Roubalová Lucie CZE033944 D ŠK Na Vršku Praha 9 9 14 810
17. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice 9 9 10 750
18. Grätzová Monika CZE061704 Amatéři Praha 9 9 14 730
19. Kepková Julie CZE062312 SK Delta Praha 9 9 20 690
20. Komyšáková Iveta CZE037804 Dart's Ladies Praha 9 9 11 650
20. Egerová Miroslava CZE061079 D Ex špikaři ze 4 9 9 16 650
22. Havírová Monika CZE053877 DC Fontána Praha 9 9 12 610
23. Havránková Pavla CZE056801 D JZD Praha 9 9 10 590
24. Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha 9 9 12 570
24. Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7 9 9 9 570
26. Kadeřábková Irena CZE058853 C Rafani Olbramovice 6 6 6 560
27. Petrová Marie CZE048906 C Rafani Olbramovice 7 7 7 550
28. Šimková Tereza CZE063232 Michle's Ducks Praha 8 8 8 540
29. Skálová Markéta CZE063239 Darts Club K 26 Praha 9 9 12 530
29. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 9 9 14 530
31. Vendišová Ivana CZE026390 C Bambu's DC Praha 8 8 8 500
32. Jandlová Alexandra CZE051659 7 7 7 490
33. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 5 5 5 470
34. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 6 6 6 400
34. Littmanová Erika CZE054343 C Dart's Warriors Praha 8 8 8 400
36. Marvalová Dana CZE060284 Krč 9 9 9 390
36. Famfulíková Veronika CZE057471 Stodůlky 7 7 7 390
36. Brouková Eva CZE043339 C Vo díru vedle Prosek Praha 7 7 7 390
39. Sýkorová Mirka CZE062727 8 8 8 380
40. Šimunková Petra Johana CZE058621 7 7 7 350
41. Vítová Veronika CZE005236 Greenhorn's Praha 6 6 6 320
41. Roubalová Nikola CZE059908 C Dart's Warriors Praha 6 6 6 320
41. Ungerová Kristýna CZE058822 Titans Praha 6 6 6 320
44. Vítová Dagmar CZE014326 Greenhorn's Praha 7 7 7 310
44. Codlová Helena CZE000211 B ŠK Panapr Praha 5 5 5 310
46. Messnerová Marta CZE057440 DC Los Číčos Praha 4 4 4 300
46. Suchánková Jana CZE007431 B Dart's Warriors Praha 6 6 6 300
48. Medková Markéta CZE026850 C Black Diamonds Praha 4 4 4 280
48. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 2 2 2 280
50. Doležalová Jana CZE060946 6 6 6 260
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.8.2019 00:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.8.2019 01:34:53