Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/370)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační na TOP 2019 ženy ( kat. C+D )

Krajské nominační žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 370 | Turnajů: 1085

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 3 18 21 69 4 750
2. Havlová Marie CZE060434 D Rychlý hroty Praha 2 18 20 99 4 360
3. Vokřálová Petra CZE048805 C Bastards DC Praha 2 18 20 105 4 160
4. Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany 3 10 13 17 3 610
5. Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha 3 16 19 63 3 570
6. Michálková Michaela CZE052185 C Bastards DC Praha 3 18 21 138 3 350
7. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 3 15 18 43 3 100
8. Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha 3 18 21 58 3 070
9. Labantová Radka CZE040489 Titans Praha 2 18 20 77 2 900
10. Grätzová Monika CZE061704 Amatéři Praha 3 18 21 63 2 530
11. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 3 18 21 39 2 470
12. Kubinová Nina CZE058667 DC Los Číčos Praha 1 18 19 40 2 450
13. Sláviková Mária CZE052254 D Strančice 2 18 20 76 2 440
14. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Queens From Double's Praha 2 18 20 96 2 400
15. Roubalová Lucie CZE033944 D ŠK Na Vršku Praha 2 18 20 58 2 380
16. Krasanovská Žaneta CZE012884 1 18 19 142 2 350
17. Komyšáková Iveta CZE037804 Dart's Ladies Praha 2 18 20 43 2 340
18. Kyselová Hana CZE063003 2 17 19 70 2 290
19. Trmalová Marcela CZE059211 2 18 20 73 2 280
20. Švorcová Zuzana CZE062930 Queens From Double's Praha 2 18 20 54 2 240
21. Matušíková Jana CZE047989 D Kobra Bar Praha 18 18 58 2 160
22. Messnerová Marta CZE057440 DC Los Číčos Praha 1 17 18 51 1 960
23. Roháčková Adéla CZE057778 DC Los Číčos Praha 1 18 19 49 1 870
24. Kastnerová Eva CZE031728 C Rytířovy vrány Praha 2 14 16 21 1 860
25. Skálová Markéta CZE063239 Darts Club K 26 Praha 1 16 17 51 1 850
26. Šimunková Petra Johana CZE058621 3 18 21 55 1 810
27. Kepková Julie CZE062312 SK Delta Praha 2 18 20 52 1 800
28. Roubíková Anna CZE062850 Twenty 6 Praha 1 13 14 29 1 760
29. Egerová Miroslava CZE061079 D Ex špikaři ze 4 Praha 1 18 19 55 1 730
30. Hrušková Kateřina CZE058716 D Kozlíci Praha Kyje 18 18 35 1 680
31. Havránková Pavla CZE056801 D JZD Praha 12 12 26 1 600
31. Vítová Dagmar CZE014326 Greenhorn's Praha 2 12 14 19 1 600
33. Medková Markéta CZE026850 C Black Diamonds Praha 1 16 17 29 1 510
34. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 3 11 14 16 1 500
35. Vítová Veronika CZE005236 Greenhorn's Praha 2 15 17 23 1 490
36. Ungerová Kristýna CZE058822 Titans Praha 1 17 18 29 1 460
37. Todorová Jana CZE055519 1 16 17 60 1 410
38. Brouková Eva CZE043339 C Vo díru vedle Prosek Praha 18 18 51 1 360
39. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha 2 6 8 8 1 320
40. Česenková Michaela CZE059133 18 18 37 1 300
41. Dbalá Dagmar CZE003520 C Běsnící pávové Kladno 18 18 30 1 260
42. Rozkovcová Lucie CZE052579 C DC Los Číčos Praha 17 17 28 1 230
43. Nová Markéta CZE057926 Lidový dům Kbely 18 18 33 1 200
44. Dvořáková Šárka CZE057990 ŠK Kyklop Praha 1 16 17 23 1 130
45. Littmanová Erika CZE054343 C Dart's Warriors Praha 15 15 28 1 070
46. Šimková Tereza CZE063232 Michle's Ducks Praha 18 18 26 1 060
46. Rozkovcová Hana CZE050045 C DC Los Číčos Praha 16 16 21 1 060
48. Brožová Miloslava CZE055441 18 18 49 1 040
49. Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha 17 17 30 1 030
50. Petrová Marie CZE048906 C Rafani Olbramovice 11 11 14 1 010
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2019 09:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 13.12.2019 09:23:50