Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/260)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační na TOP 2019 ženy ( kat. C+D )

Krajské nominační žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 260 | Turnajů: 463

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 2 8 10 32 2 500
2. Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha 2 8 10 31 2 280
3. Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany 2 6 8 9 2 100
4. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 2 5 7 15 1 610
5. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha 2 8 10 48 1 440
6. Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha 2 8 10 25 1 420
7. Vítová Dagmar CZE014326 Greenhorn's Praha 2 7 9 13 1 350
8. Egerová Miroslava CZE061079 D Michle's Ducks Praha 1 8 9 34 1 150
9. Havránková Pavla CZE056801 D JZD Praha 8 8 17 1 100
10. Matušíková Jana CZE047989 D Kobra Bar Praha 8 8 23 1 080
10. Vítová Veronika CZE005236 Greenhorn's Praha 2 8 10 15 1 080
12. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 8 8 33 1 000
13. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 1 8 9 18 990
14. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 2 6 8 9 940
15. Havlová Marie CZE060434 D SB Hostivař Praha 8 8 45 920
16. Grätzová Monika CZE061704 Titans Praha 1 8 9 35 910
17. Krasanovská Žaneta CZE012884 8 8 72 900
17. Sláviková Mária CZE052254 D Strančice 8 8 25 900
19. Ungerová Kristýna CZE058822 Titans Praha 1 7 8 15 880
20. Mašková Jana CZE000414 Mnichovice 1 7 8 15 860
21. Kubinová Nina CZE058667 DC Los Číčos Praha 8 8 15 840
22. Dvořáková Veronika CZE057277 D Základna Kralupy n/Vlt. 6 6 17 760
23. Roubalová Lucie CZE033944 D ŠK Na Vršku Praha 8 8 24 700
23. Skálová Markéta CZE063239 Darts Club K 26 Praha 8 8 27 700
25. Trmalová Marcela CZE059211 8 8 23 680
25. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Queens From Double's Praha 8 8 24 680
27. Marková Helena CZE060809 DC Los Číčos Praha 8 8 16 660
27. Roháčková Adéla CZE057778 DC Los Číčos Praha 8 8 11 660
27. Švorcová Zuzana CZE062930 Queens From Double's Praha 8 8 22 660
30. Česenková Michaela CZE059133 8 8 15 640
31. Šimunková Petra Johana CZE058621 1 8 9 19 630
32. Hrušková Kateřina CZE058716 D Kozlíci Praha Kyje 8 8 15 620
33. Labantová Radka CZE040489 Titans Praha 8 8 28 600
34. Kyselová Hana CZE063003 7 7 21 570
34. Borovcová Michaela CZE007771 C Greenhorn's Praha 1 4 5 5 570
36. Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha 6 6 13 560
36. Dlesková Helena CZE014975 C DC Barbar's Praha 1 3 4 4 560
36. Brouková Eva CZE043339 C Vo díru vedle Prosek Praha 8 8 26 560
39. Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové 1 1 1 550
40. Dbalá Dagmar CZE003520 C Běsnící pávové Kladno 8 8 15 540
41. Rozkovcová Lucie CZE052579 C DC Los Číčos Praha 7 7 7 530
42. Komyšáková Iveta CZE037804 Dart's Ladies Praha 8 8 17 520
43. Kepková Julie CZE062312 SK Delta Praha 8 8 23 500
43. Tomaníková Pavlína CZE058867 C DC Country club Praha 8 8 25 500
45. Rozkovcová Hana CZE050045 C Pink Diamond Praha 7 7 7 470
45. Medková Markéta CZE026850 C Black Diamonds Praha 7 7 11 470
47. Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha 1 1 2 2 460
47. Šimková Tereza CZE063232 Michle's Ducks Praha 8 8 12 460
49. Brožová Miloslava CZE055441 8 8 24 440
50. Pokorná Stanislava CZE000777 7 7 8 430
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.6.2019 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.6.2019 08:04:14