Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/407)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační na TOP 2019 ženy ( abs. pořadí )

Krajské nominační žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 407 | Turnajů: 1148

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha 3 18 21 51 5 970
2. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 3 18 21 77 5 390
3. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice 3 18 21 50 4 850
4. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 3 18 21 69 4 750
5. Havlová Marie CZE060434 D Rychlý hroty Praha 2 18 20 99 4 360
6. Vokřálová Petra CZE048805 C Bastards DC Praha 2 18 20 105 4 160
7. Sýkorová Petra CZE002708 A Synové výčepu Praha 2 18 20 42 3 880
8. Handlová Klára CZE053800 B Ostré hroty Svémyslice 3 14 17 34 3 690
9. Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany 3 10 13 17 3 610
10. Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha 3 16 19 63 3 570
11. Michálková Michaela CZE052185 C Bastards DC Praha 3 18 21 138 3 350
11. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 3 8 11 18 3 350
13. Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7 3 18 21 58 3 310
14. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 3 18 21 52 3 190
15. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 3 15 18 43 3 100
16. Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha 3 18 21 58 3 070
17. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 2 16 18 23 2 980
18. Labantová Radka CZE040489 Titans Praha 2 18 20 77 2 900
19. Danišíková Andrea CZE060076 B Expendables Praha 3 18 21 81 2 870
20. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 3 18 21 58 2 690
21. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 3 7 10 10 2 640
22. Grätzová Monika CZE061704 Amatéři Praha 3 18 21 63 2 530
23. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 3 18 21 39 2 470
24. Kubinová Nina CZE058667 DC Los Číčos Praha 1 18 19 40 2 450
25. Sláviková Mária CZE052254 D Strančice 2 18 20 76 2 440
26. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Queens From Double's Praha 2 18 20 96 2 400
27. Roubalová Lucie CZE033944 D ŠK Na Vršku Praha 2 18 20 58 2 380
28. Krasanovská Žaneta CZE012884 1 18 19 142 2 350
29. Komyšáková Iveta CZE037804 Dart's Ladies Praha 2 18 20 43 2 340
30. Kyselová Hana CZE063003 2 17 19 70 2 290
31. Trmalová Marcela CZE059211 2 18 20 73 2 280
32. Švorcová Zuzana CZE062930 Queens From Double's Praha 2 18 20 54 2 240
33. Matušíková Jana CZE047989 D Kobra Bar Praha 18 18 58 2 160
34. Messnerová Marta CZE057440 DC Los Číčos Praha 1 17 18 51 1 960
35. Roháčková Adéla CZE057778 DC Los Číčos Praha 1 18 19 49 1 870
36. Kastnerová Eva CZE031728 C Rytířovy vrány Praha 2 14 16 21 1 860
37. Skálová Markéta CZE063239 Darts Club K 26 Praha 1 16 17 51 1 850
38. Šimunková Petra Johana CZE058621 3 18 21 55 1 810
39. Kepková Julie CZE062312 SK Delta Praha 2 18 20 52 1 800
40. Roubíková Anna CZE062850 Twenty 6 Praha 1 13 14 29 1 760
41. Egerová Miroslava CZE061079 D Ex špikaři ze 4 Praha 1 18 19 55 1 730
42. Hrušková Kateřina CZE058716 D Kozlíci Praha Kyje 18 18 35 1 680
43. Korčáková Renáta CZE012799 B STS Moskovice Praha 2 1 3 3 1 630
44. Vítová Dagmar CZE014326 Greenhorn's Praha 2 12 14 19 1 600
44. Havránková Pavla CZE056801 D JZD Praha 12 12 26 1 600
46. Codlová Helena CZE000211 B ŠK Panapr Praha 1 10 11 12 1 550
47. Medková Markéta CZE026850 C Black Diamonds Praha 1 16 17 29 1 510
48. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 3 11 14 16 1 500
49. Vítová Veronika CZE005236 Greenhorn's Praha 2 15 17 23 1 490
50. Ungerová Kristýna CZE058822 Titans Praha 1 17 18 29 1 460
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2019 02:09

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 12.12.2019 02:10:00