Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/340)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační na TOP 2019 ženy ( abs. pořadí )

Krajské nominační žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 340 | Turnajů: 717

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha 2 11 13 26 3 610
2. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 2 12 14 51 3 300
3. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 2 12 14 47 3 200
4. Handlová Klára CZE053800 B Ostré hroty Svémyslice 2 12 14 30 3 000
5. Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha 2 10 12 37 2 500
6. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 2 8 10 16 2 200
7. Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany 2 7 9 10 2 150
8. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice 1 10 11 25 2 070
9. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 2 9 11 25 1 850
10. Michálková Michaela CZE052185 C Bastards DC Praha 2 12 14 80 1 820
10. Sýkorová Petra CZE002708 A Synové výčepu Praha 12 12 28 1 820
12. Vlachopulosová Daniela CZE032509 C ŠK AJETO Praha 2 12 14 34 1 740
13. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 12 12 58 1 720
14. Danišíková Andrea CZE060076 B Expendables Praha 2 12 14 55 1 640
14. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 2 12 14 39 1 640
16. Jirkalová Milena CZE000958 B Praha 7 1 12 13 35 1 610
17. Havránková Pavla CZE056801 D JZD Praha 12 12 26 1 600
18. Havlová Marie CZE060434 D Rychlý hroty Praha 12 12 69 1 560
19. Vítová Dagmar CZE014326 Greenhorn's Praha 2 10 12 17 1 540
20. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha 1 12 13 28 1 510
21. Matušíková Jana CZE047989 D Kobra Bar Praha 12 12 38 1 480
22. Sláviková Mária CZE052254 D Strančice 12 12 44 1 420
23. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 1 12 13 25 1 370
24. Egerová Miroslava CZE061079 D Ex špikaři ze 4 1 11 12 44 1 320
25. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha 1 5 6 6 1 300
26. Codlová Helena CZE000211 B ŠK Panapr Praha 1 7 8 9 1 280
27. Skálová Markéta CZE063239 Darts Club K 26 Praha 12 12 41 1 260
28. Vítová Veronika CZE005236 Greenhorn's Praha 2 11 13 18 1 230
29. Krasanovská Žaneta CZE012884 12 12 103 1 200
30. Kubinová Nina CZE058667 DC Los Číčos Praha 12 12 21 1 180
31. Grätzová Monika CZE061704 Amatéři Praha 1 12 13 45 1 150
32. Labantová Radka CZE040489 Titans Praha 12 12 45 1 120
33. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 1 8 9 11 1 090
34. Roubalová Lucie CZE033944 D ŠK Na Vršku Praha 12 12 37 1 080
35. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Queens From Double's Praha 12 12 50 1 060
35. Ungerová Kristýna CZE058822 Titans Praha 1 11 12 19 1 060
37. Hrušková Kateřina CZE058716 D Kozlíci Praha Kyje 12 12 22 1 040
38. Trmalová Marcela CZE059211 12 12 41 1 020
39. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha 2 7 9 10 990
40. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 1 6 7 8 970
41. Roháčková Adéla CZE057778 DC Los Číčos Praha 12 12 24 940
42. Kyselová Hana CZE063003 11 11 40 910
42. Švorcová Zuzana CZE062930 Queens From Double's Praha 11 11 32 910
44. Brouková Eva CZE043339 C Vo díru vedle Prosek Praha 12 12 35 860
44. Mašková Jana CZE000414 Mnichovice 1 7 8 16 860
46. Česenková Michaela CZE059133 11 11 20 850
47. Šimunková Petra Johana CZE058621 1 12 13 35 830
48. Marková Helena CZE060809 DC Los Číčos Praha 10 10 20 820
49. Rozkovcová Lucie CZE052579 C DC Los Číčos Praha 11 11 18 810
50. Medková Markéta CZE026850 C Black Diamonds Praha 11 11 18 790
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2019 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.8.2019 00:44:33