Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/903)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační na TOP 2019 muži ( kat. C+D )

Krajské nominační žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 903 | Turnajů: 691

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Puharič Petr CZE043225 C JZD Praha 2 8 10 43 3 560
2. Mikeš Jan 1996 CZE051377 C DC Country club Praha 2 8 10 38 2 780
3. Eger Patrik CZE056231 C Horní Rozptyly Praha 2 8 10 49 2 260
4. Slabý Jaroslav CZE060607 D Sons of Žižkoff Praha 2 8 10 52 2 120
5. Bláha Petr CZE049371 C Černovoláci 2 8 10 43 1 920
6. Bártl Michal CZE056549 C Základna Kralupy n/Vlt. 2 7 9 11 1 910
7. Batista Libor CZE059204 1 8 9 38 1 790
8. Vobořil Rudolf CZE062306 DC Los Číčos Praha 1 8 9 19 1 690
9. Horák Filip CZE057360 C Proti proudu Praha 1 6 7 11 1 590
10. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha 1 8 9 25 1 550
11. Kymla Luboš CZE061835 D JZD Praha 2 6 8 16 1 480
12. Bába Pavel CZE057235 D ŠK Na Vršku Praha 1 7 8 19 1 420
13. Klimáček Michal CZE042363 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 8 8 16 1 360
14. Kozel Pavel CZE002335 C Praha 5 8 8 20 1 280
15. Vach Josef CZE001834 D Club Kamýk Praha 8 8 17 1 260
15. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč 8 8 21 1 260
17. Majerčin David CZE020476 D Club Kamýk Praha 8 8 39 1 220
17. Kulík Pavel CZE061170 D SB Hostivař Praha 8 8 26 1 220
17. Popďakunik Filip CZE021787 Lázně Bohdaneč 8 8 23 1 220
20. Rupík Daniel CZE061197 Kostelec nad Černými Lesy 2 8 10 26 1 200
20. Hruška Petr CZE057487 C ŠK Plzeňka Praha 8 8 16 1 200
22. Tischer Jindřich CZE047833 C DC Homolka Úvaly 8 8 14 1 180
22. Tkadlec Tomáš CZE043040 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 8 8 15 1 180
22. Dudek Ondřej CZE060130 D Sons of Žižkoff Praha 8 8 35 1 180
22. Selucký Josef CZE001359 Brno 2 (Město) 8 8 22 1 180
26. Holodňák Petr CZE061203 D SB Hostivař Praha 8 8 54 1 160
27. Suchopár Jakub CZE057960 D JZD Praha 1 8 9 23 1 150
28. Balík Michal CZE052618 C Sons of Žižkoff Praha 1 7 8 21 1 140
29. Wardas Tomáš CZE055548 D JZD Praha 1 8 9 32 1 130
29. Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha 1 8 9 44 1 130
31. Kobylák Miloš CZE004177 C ŠK InterGast Stará promiň Praha 8 8 27 1 100
31. Hübner David CZE020124 2 2 2 1 100
33. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 1 8 9 10 1 090
34. Krušberský Jan CZE043363 DC Falcon Praha 8 8 23 1 080
35. Žoha Michal CZE055450 C ŠK Kyklop Praha 1 8 9 19 1 070
36. Křemen Jan CZE033388 Club Kamýk Praha 8 8 24 1 040
36. Forman Bohumil CZE060237 D SB Hostivař Praha 8 8 34 1 040
36. Velev Stanislav CZE059619 D Sedmá rota Praha 8 8 30 1 040
39. Kraus Karel CZE056662 D Rychlý hroty Praha 1 8 9 22 1 030
39. Drobný Radek CZE057848 D Lidový dům Kbely 7 7 9 1 030
41. Pilc Antonín CZE061518 D SB Hostivař Praha 8 8 68 1 020
41. Döme Robert 1972 CZE004545 8 8 16 1 020
43. Kašpar Michal CZE061431 Lázně Bohdaneč 8 8 16 980
44. Kaška Zdeněk CZE052312 D K2 Říčany 8 8 14 960
44. Šlehofr David CZE056664 D Rychlý hroty Praha 8 8 51 960
44. Mikeš Jan 1973 CZE061534 8 8 16 960
44. Kameník Tomáš CZE062967 8 8 41 960
48. Špírek Pavel CZE006340 C Proti proudu Praha 8 8 10 940
48. Turnwald Jindřich CZE062350 Praha 4 8 8 17 940
50. Pavlát Radek CZE045641 C Horní Rozptyly Praha 8 8 15 920
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.6.2019 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.6.2019 08:18:06