Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1728)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační na TOP 2019 muži ( abs. pořadí )

Krajské nominační žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1728 | Turnajů: 1574

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Puharič Petr CZE043225 C Proti proudu Praha 3 18 21 79 7 010
2. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 18 21 76 6 590
3. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 16 19 48 6 370
4. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 17 20 64 6 040
5. Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Stránčice 3 17 20 54 5 980
6. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha 3 17 20 41 5 920
7. Mikeš Jan 1996 CZE051377 C Zelená Laguna DC Stránčice 3 18 21 84 5 850
8. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 3 17 20 82 5 720
9. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 3 18 21 103 5 390
10. Frei Pavel CZE053845 B Proti proudu Praha 3 18 21 76 5 270
11. Strbáček Stanislav CZE000369 A Zákeřňáci DC Praha 3 18 21 40 5 250
12. Nedó David CZE049959 B Ostré hroty Svémyslice 3 17 20 55 5 160
13. Klimáček Michal CZE042363 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 2 18 20 42 5 120
14. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 2 18 20 46 4 820
15. Vobořil Rudolf CZE062306 Bohnice Legends Praha 3 17 20 45 4 740
16. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice 3 13 16 35 4 700
17. Matěk Jan CZE055561 B Titans Praha 3 17 20 48 4 560
18. Klouda Vladimír CZE043069 B Plechovky Pečky 3 15 18 39 4 480
19. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 3 17 20 77 4 380
20. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 18 21 72 4 370
21. Tucker Luke CZE045636 A Cirkus Citrus Pečky 3 17 20 43 4 300
22. Řehoř Martin CZE057724 B ŠK Sušice 2 15 17 71 4 290
23. Slabý Jaroslav 1987 CZE060607 D Sons of Žižkoff Praha 3 18 21 125 4 270
24. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 2 17 19 110 4 250
25. Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha 2 18 20 74 4 140
26. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 3 18 21 105 4 130
27. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha 3 18 21 63 4 010
28. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky 3 18 21 59 3 990
29. Batista Libor CZE059204 3 18 21 75 3 950
29. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč 2 17 19 48 3 950
31. Kopecký Jiří CZE064056 Kostelec nad Černými lesy 2 12 14 44 3 900
32. Balík Michal CZE052618 C Sons of Žižkoff Praha 3 17 20 57 3 860
33. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 2 18 20 90 3 820
33. Labant Milan 1976 CZE040539 B Titans Praha 2 18 20 88 3 820
35. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 17 20 57 3 800
36. Šamko Štefan CZE052488 B DC Podlesáci Králův Dvůr 3 18 21 75 3 770
37. Bártl Michal CZE056549 C Základna Kralupy n/Vlt. 3 14 17 26 3 730
38. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 1 18 19 115 3 630
39. Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Bastards DC Praha 2 18 20 96 3 600
40. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 1 12 13 21 3 590
41. Dvořák Jiří CZE004155 A Praha 5 3 14 17 31 3 550
42. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha 3 5 8 8 3 540
42. Popďakunik Filip CZE021787 Lázně Bohdaneč 2 18 20 52 3 540
44. Žoha Michal CZE055450 C ŠK Kyklop Praha 3 18 21 47 3 510
45. Hojsák Jan CZE029185 A Titans Praha 1 18 19 65 3 490
46. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim 3 9 12 24 3 460
47. Vach Josef CZE001834 D Club Kamýk Praha 1 18 19 41 3 390
48. Bába Pavel CZE057235 D ŠK Na Vršku Praha 3 15 18 42 3 360
49. Patócs Martin CZE051589 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 18 21 62 3 330
50. Pomichálek Zdeněk CZE001530 D Červené Pečky 3 10 13 22 3 310
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.11.2019 20:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 13.11.2019 20:46:18