Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1456)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační na TOP 2019 muži ( abs. pořadí )

Krajské nominační žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1456 | Turnajů: 1047

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Puharič Petr CZE043225 C Proti proudu Praha 2 12 14 53 4 420
2. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 12 14 44 4 380
3. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 10 12 27 3 700
4. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice 2 12 14 31 3 580
4. Frei Pavel CZE053845 B Proti proudu Praha 2 12 14 58 3 580
6. Nedó David CZE049959 B Ostré hroty Svémyslice 2 12 14 37 3 560
7. Mikeš Jan 1996 CZE051377 C Zelená Laguna DC Stránčice 2 12 14 59 3 540
8. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha 2 12 14 29 3 480
9. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 2 12 14 64 3 320
9. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 2 12 14 60 3 320
11. Strbáček Stanislav CZE000369 A Zákeřňáci DC Praha 2 12 14 27 3 160
12. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 11 13 40 3 130
13. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 2 12 14 52 3 060
14. Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Stránčice 1 11 12 36 3 040
15. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 2 12 14 69 2 880
16. Slabý Jaroslav 1987 CZE060607 D Sons of Žižkoff Praha 2 12 14 77 2 780
17. Matěk Jan CZE055561 B Titans Praha 2 12 14 28 2 720
18. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 1 8 9 16 2 710
19. Dvořák Jiří CZE004155 A Praha 5 2 10 12 23 2 620
20. Veselý Josef CZE044923 B Titans Praha 2 12 14 29 2 520
21. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 8 10 22 2 500
22. Batista Libor CZE059204 1 12 13 52 2 470
23. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha 2 4 6 6 2 460
24. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky 2 12 14 36 2 440
25. Bártl Michal CZE056549 C Základna Kralupy n/Vlt. 2 11 13 19 2 430
26. Tucker Luke CZE045636 A Cirkus Citrus Pečky 2 10 12 24 2 420
27. Bláha Petr CZE049371 C Amatéři Praha 2 12 14 61 2 380
28. Vobořil Rudolf CZE062306 Bohnice Legends Praha 1 12 13 28 2 290
29. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 12 12 82 2 260
29. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 12 12 27 2 260
31. Horák Filip CZE057360 C Praha 5 1 10 11 16 2 170
32. Klimáček Michal CZE042363 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 12 12 25 2 120
33. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha 1 12 13 41 2 110
33. Šamko Štefan CZE052488 B DC Podlesáci Králův Dvůr 1 12 13 49 2 110
33. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 12 13 45 2 110
36. Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha 12 12 44 2 100
37. Dušek Martin CZE012095 A České Budějovice 1 10 11 19 2 070
38. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 12 13 39 2 010
39. Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha 10 10 19 2 000
39. Hojsák Jan CZE029185 A Titans Praha 12 12 45 2 000
41. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 12 12 64 1 980
42. Kuča Jan CZE027500 B Avengers Praha 1 12 13 24 1 970
43. Soustružník Martin CZE049978 B Good Fellows & Darts Praha 12 12 25 1 960
43. Bába Pavel CZE057235 D ŠK Na Vršku Praha 1 11 12 24 1 960
45. Vach Josef CZE001834 D Club Kamýk Praha 12 12 27 1 940
46. Vrbický Vít CZE057912 B Akademie DC Praha 1 10 11 18 1 930
47. Záruba Jiří 1984 CZE001563 A Zlatý Barbaři Praha 2 6 8 10 1 880
48. Svěchota Richard CZE051160 B DC Falcon Praha 12 12 68 1 860
49. Dbalý Petr CZE012014 A Rozdělovský Péčko Kladno 11 11 26 1 850
50. Labant Milan CZE040539 B Titans Praha 12 12 58 1 840
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2019 00:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.8.2019 01:02:42