Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1633)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační na TOP 2019 muži ( abs. pořadí )

Krajské nominační žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1633 | Turnajů: 1419

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Puharič Petr CZE043225 C Proti proudu Praha 3 16 19 71 6 530
2. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 16 19 65 6 290
3. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 14 17 39 5 950
4. Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Stránčice 3 16 19 50 5 810
5. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 3 16 19 76 5 570
6. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha 3 14 17 36 5 310
7. Mikeš Jan 1996 CZE051377 C Zelená Laguna DC Stránčice 3 16 19 76 5 210
8. Nedó David CZE049959 B Ostré hroty Svémyslice 3 16 19 49 5 010
9. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 3 16 19 93 4 950
9. Strbáček Stanislav CZE000369 A Zákeřňáci DC Praha 3 16 19 36 4 950
11. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 15 18 52 4 920
12. Frei Pavel CZE053845 B Proti proudu Praha 3 16 19 69 4 850
13. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice 3 13 16 35 4 700
14. Klimáček Michal CZE042363 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 2 16 18 38 4 660
15. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 2 16 18 40 4 420
16. Vobořil Rudolf CZE062306 Bohnice Legends Praha 3 16 19 42 4 390
17. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 3 16 19 71 4 190
18. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 16 19 66 3 990
18. Matěk Jan CZE055561 B Titans Praha 3 16 19 43 3 990
18. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 3 16 19 97 3 990
21. Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha 2 16 18 64 3 880
22. Slabý Jaroslav 1987 CZE060607 D Sons of Žižkoff Praha 3 16 19 112 3 810
23. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 16 19 54 3 770
24. Labant Milan CZE040539 B Titans Praha 2 16 18 79 3 620
25. Bártl Michal CZE056549 C Základna Kralupy n/Vlt. 3 13 16 24 3 580
26. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 1 16 17 106 3 530
27. Batista Libor CZE059204 2 16 18 67 3 420
28. Slepička Petr CZE006403 A Zákeřňáci DC Praha 3 4 7 7 3 410
29. Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Bastards DC Praha 2 16 18 88 3 400
30. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 1 11 12 20 3 380
31. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky 3 16 19 51 3 370
32. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 2 16 18 78 3 320
33. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč 1 16 17 44 3 310
34. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha 2 16 18 56 3 280
35. Tucker Luke CZE045636 A Cirkus Citrus Pečky 2 15 17 35 3 250
36. Dudek Ondřej CZE060130 D Sons of Žižkoff Praha 2 16 18 89 3 220
37. Žoha Michal CZE055450 C ŠK Kyklop Praha 3 16 19 43 3 210
38. Hojsák Jan CZE029185 A Titans Praha 1 16 17 60 3 190
39. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 1 16 17 99 3 150
40. Šamko Štefan CZE052488 B DC Podlesáci Králův Dvůr 2 16 18 69 3 140
41. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 3 16 19 32 3 110
42. Řehoř Martin CZE057724 B ŠK Sušice 1 13 14 56 3 100
43. Kopecký Jiří CZE064056 Kostelec nad Černými lesy 2 10 12 38 3 080
44. Dvořák Jiří CZE004155 A Praha 5 3 10 13 26 3 070
45. Klouda Vladimír CZE043069 B Plechovky Pečky 2 14 16 34 3 000
46. Soustružník Martin CZE049978 B Good Fellows & Darts Praha 1 16 17 35 2 990
47. Veselý Josef CZE044923 B Titans Praha 2 15 17 36 2 970
48. Bába Pavel CZE057235 D ŠK Na Vršku Praha 2 15 17 38 2 910
49. Popďakunik Filip CZE021787 Lázně Bohdaneč 1 16 17 46 2 890
50. Bláha Petr CZE049371 C Amatéři Praha 2 16 18 77 2 880
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2019 18:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.10.2019 18:37:18