Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/548)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár dvojice MIX

Krajské žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 548 | Turnajů: 532

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín 30 30 38 1 020
Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
2. Puharič Petr CZE043225 C JZD Praha 29 29 58 995
Gandi Barbora CZE060521 D JZD Praha
3. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 30 30 80 885
Krasanovská Žaneta CZE012884
4. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 25 25 29 780
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
5. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice 23 23 24 720
Dvořák Jiří CZE004155 A AHV Strančice
6. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 26 26 28 700
Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha
7. Handlová Klára CZE053800 B Ostré hroty Svémyslice 21 21 22 645
Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice
7. Sroka Petr CZE059258 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 28 28 35 645
Sudíková Kristýna CZE059221 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
9. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 20 20 21 615
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
10. Rennerová Lucie CZE061172 20 20 20 485
Frček Václav CZE060659 B Titans Praha
11. Havlová Marie CZE060434 D Hole in One Praha 19 19 27 430
Eger Patrik CZE056231 C Horní Rozptyly Praha
12. Havírová Monika CZE053877 27 27 28 425
Polanský Jiří CZE003713 B DC Fontána Praha
13. Šmídová Helena CZE056666 D Rychlý hroty Praha 19 19 19 420
Mertl Michal CZE056570 D Rychlý hroty Praha
14. Horák Filip CZE057360 C Proti proudu Praha 12 12 13 400
Grätzová Monika CZE061704 Vyzobané slunečnice Praha
15. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha 11 11 14 345
Štola Ondřej CZE036567 A AHV Strančice
16. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha 9 9 9 340
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
17. Mareš Štěpán CZE054409 22 22 27 325
Krasanovská Žaneta CZE012884
18. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 15 15 15 315
Teichner David CZE004494 C No stress Praha
19. Kozák Petr CZE056324 D Darts Boubín Kolín 11 11 15 300
Hebertová Linda CZE052819 D Darts Boubín Kolín
20. Brouková Eva CZE043339 C Vo díru vedle Prosek Praha 17 17 19 295
Brouk Petr CZE034490 C Vo díru vedle Prosek Praha
21. Reil David CZE000020 A Prevíti Praha 8 8 9 275
Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
22. Saidl Zbyněk CZE055711 B Titans Praha 11 11 12 265
Marková Helena CZE060809 DC Los Číčos Praha
23. Havránková Pavla CZE056801 D JZD Praha 11 11 11 255
Wardas Tomáš CZE055548 D JZD Praha
24. Šimunková Petra Johana CZE058621 10 10 10 235
Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha
24. Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha 7 7 7 235
Paukert Jan CZE006533 B Dart's Warriors Praha
26. Danišíková Andrea CZE060076 B Expendables Praha 10 10 10 230
Štola Ondřej CZE036567 A AHV Strančice
27. Korbel Tomáš CZE061515 D Hole in One Praha 10 10 10 225
Havlová Marie CZE060434 D Hole in One Praha
28. Labant Milan CZE040539 B Titans Praha 8 8 8 210
Labantová Radka CZE040489 Vyzobané slunečnice Praha
29. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim 9 9 9 205
Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
29. Vokřálová Petra CZE048805 C Sedlčany 9 9 16 205
Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Praha 4
31. Černý Ondřej CZE056199 D Darts Boubín Kolín 8 8 8 195
Hebertová Linda CZE052819 D Darts Boubín Kolín
32. Junová Petra CZE001379 B Dart's Warriors Praha 6 6 6 190
Malinovský Zdeněk CZE000487 C Pohodáři Praha
32. Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha 10 10 11 190
Krasanovská Žaneta CZE012884
32. Komyšáková Iveta CZE037804 Dart's Ladies Praha 9 9 9 190
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
35. Havlová Marie CZE060434 D Hole in One Praha 8 8 8 185
Šlehofr David CZE056664 D Rychlý hroty Praha
35. Tomaníková Pavlína CZE058867 C DC Country club Praha 8 8 8 185
Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha
37. Křepelka Zdeněk CZE059180 7 7 7 180
Zahradníková Michaela CZE006828 B DC Infarkt Praha
38. Kočí Jakub CZE045874 C SK Delta Praha 8 8 8 170
Kepková Julie CZE062312
38. Holodňák Petr CZE061203 D Hole in One Praha 9 9 9 170
Havlová Marie CZE060434 D Hole in One Praha
38. Zítka František CZE057152 B DC Infarkt Praha 8 8 8 170
Jandlová Alexandra CZE051659
41. Hovězáková Anna CZE060748 Vyzobané slunečnice Praha 8 8 8 165
Falc Roman CZE060710 D Sons of Žižkoff Praha
42. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha 4 4 4 155
Frei Pavel CZE053845 B Proti proudu Praha
42. Begzadiová Jaroslava CZE045207 5 5 5 155
Jermář Marek CZE000315 B DC Los Číčos Praha
42. Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha 6 6 7 155
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
45. Mociková Pavla CZE051094 D Praha 5 5 5 5 150
Klán Jan CZE001618 B Expendables Praha
46. Florián Petr CZE039531 C Praha 5 5 5 5 145
Vendišová Ivana CZE026390 C Pohodáři Praha
46. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 4 4 4 145
Pírek Tomáš CZE040947 B Avengers Praha
48. Prokeš Radek CZE054318 C ŠK Na Vršku Praha 8 8 8 135
Roubalová Lucie CZE033944 D ŠK Na Vršku Praha
49. Mejzrová Lenka CZE059019 B Spolek Neratovických Šipkařů 4 4 4 130
Čarnecký Jan CZE000804 B Spolek Neratovických Šipkařů
49. Venta Miroslav CZE060077 6 6 6 130
Novotná Lenka 1984 CZE060992 Kamýk
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.1.2019 11:03

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.1.2019 11:03:37