Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/84)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár ŽENY

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 84 | Turnajů: 55

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vokřálová Petra CZE048805 D Bastards DC Praha 6 6 6 600
2. Roubíková Anna CZE062850 D Twenty 6 Praha 3 3 3 310
3. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice 2 2 2 300
3. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 4 4 4 300
5. Havlová Marie CZE060434 C Rychlý hroty Praha 3 3 3 270
6. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha 4 4 4 260
7. Labantová Radka CZE040489 Titans Praha 3 3 3 230
7. Trmalová Marcela CZE059211 3 3 3 230
7. Šnejdarová Jitka CZE060106 Queens From Double's Praha 5 5 5 230
10. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 3 3 3 210
10. Vlachopulosová Daniela CZE032509 ŠK AJETO Praha 3 3 3 210
12. Kyselová Hana CZE063003 3 3 3 190
13. Jirkalová Milena CZE000958 Praha 7 2 2 2 180
14. Michálková Michaela CZE052185 D Bastards DC Praha 5 5 5 170
14. Teichnerová Kateřina CZE045221 B No stress Praha 3 3 3 170
14. Danišíková Andrea CZE060076 B Expendables Praha 3 3 3 170
14. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 1 1 1 170
18. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 1 1 1 150
19. Kozáková Linda CZE052819 C Darts Boubín Kolín 2 2 2 140
19. Messnerová Marta CZE057440 DC Los Číčos Praha 2 2 2 140
21. Šeredová Monika CZE062469 1 1 1 130
21. Marvalová Dana CZE060284 Krč 3 3 3 130
23. Brettschneiderová Simona CZE065658 Praha 2 2 2 120
23. Hrušková Kateřina CZE058716 D Kozlíci Praha Kyje 2 2 2 120
25. Šimunková Petra Johana CZE058621 3 3 3 110
25. Zahradníková Michaela CZE006828 B DC Infarkt Praha 3 3 3 110
25. Tanglová Dominika CZE060779 Pink Diamond Praha 3 3 3 110
28. Knotková Jana CZE025679 C Huťaři Hýskov 2 2 2 100
28. Nová Markéta CZE057926 D Lidový dům Kbely 2 2 2 100
30. Kubinová Nina CZE058667 C DC Los Číčos Praha 1 1 1 90
30. Doležalová Jana CZE060946 1 1 1 90
32. Buršíková Jana CZE061026 2 2 2 80
32. Holečková Iveta CZE024816 C DC Los Číčos Praha 2 2 2 80
32. Křivková Veronika CZE066834 Zásmuky 2 2 2 80
32. Fedotova Claudia CZE067370 Praha 2 2 2 80
36. Valentová Ivana CZE065868 Praha 9 1 1 1 70
36. Kozlová Michaela CZE000070 ŠK AJETO Praha 1 1 1 70
36. Sýkorová Miroslava CZE062727 C Modráci Praha 1 1 1 70
36. Famfulíková Veronika CZE057471 Stodůlky 1 1 1 70
36. Daňková Lucie CZE041338 1 1 1 70
36. Perglová Blanka CZE051118 B Cannabis 666 Žebrák 1 1 1 70
36. Kepková Julie CZE062312 C SK Delta Praha 1 1 1 70
36. Dbalá Dagmar CZE003520 C Běsnící pávové Kladno 1 1 1 70
44. Zajíčková Adéla CZE057778 C DC Los Číčos Praha 2 2 2 60
44. Havírová Monika CZE053877 C DC Fontána Praha 2 2 2 60
46. Didíková Hana CZE067480 Markvartice 1 1 1 50
46. Kastnerová Eva CZE031728 C Rytířovy vrány Praha 1 1 1 50
46. Šimčíková Aneta CZE063883 ŠK Plzeňka Praha 1 1 1 50
46. Zelenková Anna CZE056904 1 1 1 50
46. Vojtěchová Markéta CZE047931 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.7.2020 14:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 14.7.2020 14:47:25