Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1821)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1821 | Turnajů: 1611

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1720. Malý Mirek CZE058820 1 1 1 30
1720. Křivánek František CZE003052 C DC Mlýn Zadní Třebáň 1 1 1 30
1720. Semrád Filip CZE065938 Praha 1 1 1 30
1720. Šerák Zdenek CZE006303 Praha 5 1 1 1 30
1720. Peter Tomáš CZE066607 Velký Chlumec 1 1 1 30
1720. Polák Václav CZE066621 Praha 10 1 1 1 30
1720. Petr Jan CZE066622 Plzeň 1 1 1 30
1720. Kus Roman CZE057018 1 1 1 30
1720. Kalicher Michal CZE048007 Praha 1 1 1 30
1720. Gabčo Lukáš CZE066473 Praha 9 1 1 1 30
1720. Tišer Štefan CZE066474 Praha 9 1 1 1 30
1720. Kupeček Miroslav CZE066439 Praha 1 1 1 30
1720. Maleňák Pavel CZE053071 C DC Los Číčos Praha 1 1 1 30
1720. Falby David CZE066443 Praha 1 1 1 30
1720. Šisl Ondřej CZE063820 1 1 1 30
1720. Nepovím Miroslav 1994 CZE058178 1 1 1 30
1720. Vagner Josef CZE066399 Praha 1 1 1 30
1720. Nevřala Dušan CZE018638 Přerov 1 1 1 30
1720. Homola Karel CZE007285 C Crazy dart Praha 1 1 1 30
1720. Vojčiak Samuel WRD066266 Praha 1 1 1 30
1720. Bredschneider Radoslav WRD066265 Praha 1 1 1 30
1720. Schmidt Marek CZE007621 B AC Hory DC Poděbrady 1 1 1 30
1720. Hudák Tomáš CZE060980 1 1 1 30
1720. Kleiber Martin 1971 CZE057163 1 1 1 30
1720. Kocík Dominik CZE066128 Praha 1 1 1 30
1720. Sorensen Erik WRD066122 Oslo 1 1 1 30
1720. Janda Miroslav CZE004931 1 1 1 30
1720. Lorenc Tomáš CZE066121 Loukovec 1 1 1 30
1720. Benák Lubomír CZE066108 Hájek 1 1 1 30
1720. Vít Lukáš CZE066070 Vlasim 1 1 1 30
1720. Dub Ondřej CZE029353 1 1 1 30
1720. Davydov Denis CZE066079 Praha 1 1 1 30
1720. Džigurski Aleksandar WRD066414 D Spolek Šipkaři Prahy 13 1 1 1 30
1720. Pavelka Ondřej CZE066816 Praha 1 1 1 30
1720. Bureš Jan CZE066815 Praha 1 1 1 30
1720. Már Tomáš CZE066817 Praha 1 1 1 30
1720. Kadlec Miroslav CZE063054 1 1 1 30
1720. Záleský Jan CZE066747 Praha 5 1 1 1 30
1720. Nejedlý Ladislav CZE060181 1 1 1 30
1720. Hulán Petr CZE015042 C Vo díru vedle Prosek Praha 1 1 1 30
1720. Vávra Richard CZE065910 Praha 9 1 1 1 30
1720. Kouba Štěpán CZE062282 1 1 1 30
1720. Vrba Karel CZE065880 Beroun 1 1 1 30
1720. Bláha Vlastimil 1996 CZE065838 Neumětely 1 1 1 30
1720. Maleňák Radek CZE038496 B DC Sniper Horní Bečva 1 1 1 30
1720. Řehořek Tomáš CZE065858 Strašnice 1 1 1 30
1720. Pokorný Martin CZE061364 1 1 1 30
1720. Eugelmaier David CZE065839 Úvaly 1 1 1 30
1720. Macháček Eduard CZE027303 Trhová Kamenice 1 1 1 30
1720. Jiráň Tomáš CZE037050 Sázava 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.2.2020 10:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.2.2020 10:39:32