Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1161)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1161 | Turnajů: 687

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1103. Zahradník Karel CZE007045 Praha 8 1 1 1 30
1103. Kovář Petr CZE065344 Praha 1 1 1 30
1103. Kloboučník Ondřej CZE064793 Praha 4 1 1 1 30
1103. Kebza Otakar CZE064798 Praha 1 1 1 30
1103. Palásek Dominik CZE064773 Olomouc 1 1 1 30
1103. Hájek Stanislav CZE033089 C Huťaři Hýskov 1 1 1 30
1103. Křížek Tomáš CZE053835 1 1 1 30
1103. Rákosník Pavel CZE065313 Česká Lípa 1 1 1 30
1103. Bačík Martin CZE062321 C Pomatenci Hranice 1 1 1 30
1103. Číž Jan CZE051259 1 1 1 30
1103. Bauer Pavel CZE049631 1 1 1 30
1103. Mynář Ondřej CZE061865 1 1 1 30
1103. Staněk Robert 1980 CZE041530 Neslovice 1 1 1 30
1103. Ihmed Namouchi CZE060184 1 1 1 30
1103. Humpolák Jiří CZE006589 Pečky 1 1 1 30
1103. Jež Martin CZE032047 A ŠK Hroch Český Těšín 1 1 1 30
1103. Kotlán Vojtěch CZE064762 Trojanovice 1 1 1 30
1103. Hocek Michal CZE012362 B Club Fanda Forever Černošice 1 1 1 30
1103. Svoboda Jaroslav CZE065223 Žilina 1 1 1 30
1103. Láznický Jiří CZE057771 D Kandráčovci Kolín 1 1 1 30
1103. Šandera Jakub CZE023604 B ŠK Panapr Praha 1 1 1 30
1103. Váňa Pavel CZE011549 1 1 1 30
1103. Vesely Petr CZE063782 Praha 1 1 1 30
1103. Hanzl Vojtěch CZE058067 1 1 1 30
1103. Machálek Pavel CZE003334 D Praha 5 1 1 1 30
1103. Zadina David CZE029465 C ŠK Střelci Tetín 1 1 1 30
1103. Ureš Lukáš CZE062468 1 1 1 30
1103. Perka František CZE061010 D ŠK Slavín Tupadly 1 1 1 30
1103. Kleščík Peter WRD064670 Praha 1 1 1 30
1103. Peřka Pavel CZE002603 B Plechovky Pečky 1 1 1 30
1103. Faltejsek Tomáš CZE056252 1 1 1 30
1103. Diaconu Sergiu CZE065377 Praha 1 1 1 30
1103. Loužil Martin CZE057828 D Bečky z Týnce n/L 1 1 1 30
1103. Bílek Tomáš CZE051903 Litoměřice 1 1 1 30
1103. Hofbauer Lukáš CZE064707 Praha 1 1 1 30
1103. Soukup Jiří CZE063920 Hájek 1 1 1 30
1103. Provazník Lukáš CZE050486 B Beer Sharks Praha 1 1 1 30
1103. Pokorný Daniel CZE049344 D DC Řeporyje Praha 1 1 1 30
1103. Faulkner Stephen Jonathan CZE056435 D Sázavská pivnice 1 1 1 30
1103. Formánek David CZE053730 1 1 1 30
1103. Bílý Lukáš CZE060672 1 1 1 30
1103. Borik Ondřej CZE064770 Olomouc 1 1 1 30
1103. Říha Michal CZE022187 Hradec Králové 2 1 1 1 30
1103. Šlézr Martin CZE060055 C DC Podlesáci Králův Dvůr 1 1 1 30
1103. Pudil Martin CZE064768 Olomouc 1 1 1 30
1103. Kučera Jakub CZE064323 Respekt Huntovna Polička 1 1 1 30
1103. Ligocký Tomáš CZE043792 1 1 1 30
1103. Kazda Pavel CZE050851 Kladno DC 1 1 1 30
1103. Neprášek Miloslav CZE057336 C Letci Kolín 1 1 1 30
1103. Borik Šimon CZE064769 Olomouc 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.9.2019 01:21:05