Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1783)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1783 | Turnajů: 1571

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha 1 3 8 26 38 66 13 530
2. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 3 7 27 38 59 12 960
3. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 8 27 39 87 12 640
4. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 8 26 38 53 12 430
5. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 1 3 9 27 40 63 12 120
6. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice 1 3 8 27 39 139 12 100
7. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 3 8 26 38 82 12 090
8. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 1 3 8 27 39 76 11 980
9. Mikeš Jan 1996 CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 3 8 27 39 81 11 700
10. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 1 3 8 26 38 92 11 110
11. Kopecký Jiří CZE064056 Kostelec nad Černými lesy 1 3 8 27 39 68 10 420
12. Matěk Jan CZE055561 B Titans Praha 1 3 8 26 38 61 10 070
13. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 1 3 8 27 39 106 9 960
15. Nedó David CZE049959 A Ostré hroty Svémyslice 3 8 25 36 53 9 920
16. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč 1 3 8 25 37 53 9 640
17. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha 3 7 24 34 39 9 470
18. Setikovský Roman CZE004621 A Kozlíci Praha Kyje 1 3 8 27 39 82 9 380
19. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 3 8 27 39 78 9 020
20. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 1 3 8 27 39 115 8 960
21. Cirkovský Jaroslav CZE021269 D Bastards DC Praha 1 3 8 27 39 114 8 540
22. Balík Michal CZE052618 C Sons of Žižkoff Praha 1 3 8 25 37 57 8 460
23. Slabý Jaroslav 1987 CZE060607 C Avengers Praha 1 3 9 27 40 124 8 400
24. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 3 8 27 38 79 8 320
26. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha 1 3 8 27 39 65 8 120
27. Labant Milan 1976 CZE040539 B Titans Praha 3 8 27 38 98 7 980
28. Klimáček Michal CZE042363 B ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 3 5 20 28 34 7 970
29. Dvořák Miloš CZE000960 B DC Mirage Sobín 1 3 8 27 39 78 7 920
30. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky 1 3 8 25 37 59 7 900
33. Patócs Martin CZE051589 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 3 8 27 39 67 7 740
38. Klouda Vladimír CZE043069 B Plechovky Pečky 1 3 5 19 28 30 7 440
39. Popďakunik Filip CZE021787 Lázně Bohdaneč 1 3 8 24 36 56 7 130
40. Přibyl Robert CZE063736 D Horní Rozptyly Praha 3 9 27 39 101 7 080
42. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 3 8 25 37 54 7 020
45. Bába Pavel CZE057235 D ŠK Na Vršku Praha 1 3 9 24 37 42 6 830
47. Vobořil Rudolf CZE062306 C Bohnice Legends Praha 3 5 23 31 41 6 560
49. Žoha Michal CZE055450 C ŠK Kyklop Praha 3 8 26 37 48 6 450
50. Kočí Jakub 1991 CZE045874 C SK Delta Praha 1 3 8 25 37 60 6 340
60. Fazekaš Roman CZE058011 A Sport club 1930 Praha 3 6 26 35 57 5 930
62. Nemeš Jan CZE053874 B Horní Rozptyly Praha 3 6 17 26 26 5 860
64. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim 3 4 14 21 30 5 770
74. Pokorný David CZE063238 D ŠK Na Vršku Praha 1 3 8 24 36 59 5 370
78. Káninský Jan CZE063867 Kostelec nad Černými lesy 1 3 6 25 35 57 5 200
80. Suchopár Jakub CZE057960 C JZD Praha 1 3 8 23 35 43 5 180
85. Šlehofr David CZE056664 C Rychlý hroty Praha 3 8 27 38 136 5 020
86. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice 3 4 10 17 19 4 970
87. Mukařovský Petr CZE013266 Kostelec nad Černými lesy 3 8 25 36 57 4 960
87. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 3 6 23 32 39 4 960
91. Laurek Petr CZE027216 C ŠK Střelci Tetín 1 3 7 27 38 73 4 900
99. Wardas Tomáš CZE055548 C JZD Praha 1 3 8 26 38 78 4 730
103. Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha 3 7 22 32 71 4 690
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.2.2020 23:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 18.2.2020 23:10:35