Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1157)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1157 | Turnajů: 679

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 4 12 17 36 4 750
2. Puharič Petr CZE043225 C Proti proudu Praha 1 3 11 15 23 4 500
3. Mikeš Jan 1996 CZE051377 C Zelená Laguna DC Stránčice 1 4 12 17 38 4 410
3. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 1 4 12 17 36 4 410
5. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha 1 4 11 16 20 4 320
5. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 4 11 16 18 4 320
7. Strbáček Stanislav CZE000369 A Zákeřňáci DC Praha 1 4 11 16 18 4 280
8. Řehoř Martin CZE057724 B ŠK Sušice 1 4 12 17 41 4 270
9. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 4 9 14 29 4 160
10. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 1 4 12 17 45 4 150
11. Nedó David CZE049959 B Ostré hroty Svémyslice 1 4 11 16 22 4 140
12. Kopecký Jiří CZE064056 Kostelec nad Černými lesy 1 4 12 17 31 4 070
13. Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Stránčice 1 4 9 14 26 4 020
14. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 1 4 12 17 50 3 970
15. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč 1 4 12 17 20 3 890
16. Frei Pavel CZE053845 B Proti proudu Praha 1 4 10 15 34 3 850
17. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 4 12 17 34 3 710
17. Vobořil Rudolf CZE062306 Bohnice Legends Praha 1 3 12 16 21 3 710
19. Klimáček Michal CZE042363 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 1 3 12 16 17 3 630
20. Matěk Jan CZE055561 B Titans Praha 1 4 12 17 25 3 590
21. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 1 4 12 17 36 3 490
22. Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha 1 4 12 17 30 3 450
22. Slabý Jaroslav 1987 CZE060607 D Sons of Žižkoff Praha 1 4 12 17 55 3 450
24. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice 1 3 10 14 16 3 410
24. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 1 4 12 17 46 3 410
24. Cirkovský Jaroslav CZE021269 C Bastards DC Praha 1 4 12 17 52 3 410
27. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 1 3 10 14 20 3 350
28. Hojsák Jan CZE029185 A Titans Praha 1 3 12 16 32 3 310
29. Dudek Ondřej CZE060130 D Sons of Žižkoff Praha 1 4 12 17 48 3 290
30. Labant Milan CZE040539 B Titans Praha 1 4 12 17 38 3 250
31. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 1 4 12 17 34 3 210
32. Svěchota Richard CZE051160 B DC Falcon Praha 1 4 12 17 46 3 170
33. Majerčin David CZE020476 D Club Kamýk Praha 1 4 12 17 34 3 130
34. Šamko Štefan CZE052488 B DC Podlesáci Králův Dvůr 1 4 12 17 39 3 110
35. Vach Josef CZE001834 D Club Kamýk Praha 4 12 16 21 3 100
36. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 4 12 16 52 3 040
36. Procházka Filip CZE050596 B Spolek Neratovických Šipkařů 3 12 15 16 3 040
38. Batista Libor CZE059204 1 4 12 17 26 3 010
39. Žoha Michal CZE055450 C ŠK Kyklop Praha 1 4 11 16 23 2 960
40. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha 1 4 12 17 27 2 930
41. Tauš Václav CZE025434 A ŠK Šipkaři Sedlec 4 12 16 28 2 900
42. Soustružník Martin CZE049978 B Good Fellows & Darts Praha 1 3 10 14 18 2 890
43. Kozel Pavel CZE002335 C Praha 5 1 4 11 16 22 2 880
43. Novák Aleš CZE002819 B ŠK Šipkaři Sedlec 4 12 16 27 2 880
43. Dvořák Miloš CZE000960 A DC Mirage Sobín 1 4 11 16 28 2 880
46. Balík Michal CZE052618 C Sons of Žižkoff Praha 1 4 12 17 18 2 850
47. Popďakunik Filip CZE021787 Lázně Bohdaneč 1 4 12 17 20 2 830
48. Nemeš Jan CZE053874 C Horní Rozptyly Praha 1 3 8 12 12 2 790
49. Fazekaš Roman CZE058011 A Sport club 1930 Praha 1 4 12 17 28 2 770
50. Bártl Michal CZE056549 C Základna Kralupy n/Vlt. 1 3 10 14 15 2 730
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 03:00

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.9.2019 03:00:38