Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/299)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 299 | Turnajů: 31

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bláha Petr CZE049371 B Amatéři Praha 4 4 4 540
2. Kos Matouš CZE063561 B DC Mirage Sobín 3 3 3 490
3. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha 3 3 3 450
4. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 3 3 3 390
5. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 2 2 2 380
6. Cirkovský Jaroslav CZE021269 D Bastards DC Praha 3 3 3 370
7. Hozman Stanislav CZE043320 C Sedmá rota Praha 4 4 4 360
8. Pecha Ondřej CZE044177 B Proti proudu Praha 3 3 3 330
9. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 2 2 320
9. Nerušil Marek CZE059026 C Darts Boubín Kolín 2 2 2 320
11. Marval Petr CZE011036 C Sedmá rota Praha 3 3 3 310
12. Karban Petr CZE001248 A Zákeřňáci DC Praha 2 2 2 300
13. Dostál Radim CZE060679 D Twenty 6 Praha 3 3 3 290
14. Matěk Jan CZE055561 B Titans Praha 2 2 2 280
14. Dudys Jakub CZE062516 B Expendables Praha 2 2 2 280
16. Klán Jan CZE001618 B Expendables Praha 2 2 2 260
17. Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha 4 4 4 240
17. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 2 2 2 240
19. Rutar Pavel CZE000832 A Praha 3 2 2 2 220
19. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 2 2 2 220
19. Labant Milan CZE040539 B Titans Praha 2 2 2 220
19. Hudík Zdeněk CZE000261 A Expendables Praha 2 2 2 220
19. Moravec Martin CZE064460 D ŠK Drak Praha 2 2 2 220
24. Kraus Karel CZE056662 C Rychlý hroty Praha 3 3 3 210
24. Dudek Ondřej CZE060130 C Sons of Žižkoff Praha 3 3 3 210
24. Žoha Michal CZE055450 C ŠK Kyklop Praha 1 1 1 210
27. Kafka Miroslav CZE040243 B DC Podlesáci Králův Dvůr 2 2 2 200
27. Döme Matěj CZE000455 B Avengers Praha 2 2 2 200
29. Sofka Libor CZE047841 B DC Falcon Praha 1 1 1 190
29. Hanzl Lukáš CZE000662 B Nervous Praha 1 1 1 190
29. Malý Vilibald CZE004189 B Synové výčepu Praha 1 1 1 190
29. Soustružník Martin CZE049978 B Good Fellows & Darts Praha 1 1 1 190
29. Kulík Pavel CZE061170 D SB Hostivař Praha 1 1 1 190
29. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 1 1 1 190
29. Hanzlík Tomáš CZE059881 C Vo díru vedle Prosek Praha 1 1 1 190
36. Stejskal Marek CZE056665 D Rychlý hroty Praha 2 2 2 180
36. Štička Miroslav CZE038163 B DC Infarkt Praha 2 2 2 180
36. Hochmuth Jan CZE049346 D Dart's Warriors Praha 2 2 2 180
36. Nerušil Martin CZE059025 C Darts Boubín Kolín 2 2 2 180
36. Vavruška Petr CZE045553 B Bílá Hora Praha 2 2 2 180
36. Mertl Michal CZE056570 C Rychlý hroty Praha 2 2 2 180
42. Novák Vladimír CZE036995 B Amatéři Praha 1 1 1 170
42. Tesárek Ondřej CZE054156 B DC Falcon Praha 1 1 1 170
42. Tkadlec Tomáš CZE043040 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 1 1 1 170
42. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 1 1 1 170
42. Patócs Martin CZE051589 B Zelená Laguna DC Stránčice 1 1 1 170
42. Macho Ladislav CZE000496 České Velenice 1 1 1 170
42. Drobný Radek CZE057848 C Lidový dům Kbely 1 1 1 170
42. Procházka Filip CZE050596 A Zlatý Barbaři Praha 1 1 1 170
42. Landa Vladimír CZE045015 A ŠK Plzeňka Praha 1 1 1 170
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.7.2020 18:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 7.7.2020 18:40:55