Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1012)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1012 | Turnajů: 514

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Frei Pavel CZE053845 B Proti proudu Praha 3 9 12 28 2 930
2. Puharič Petr CZE043225 C Proti proudu Praha 3 9 12 17 2 910
3. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 3 9 12 30 2 850
4. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha 3 9 12 16 2 790
5. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 3 9 12 40 2 770
6. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 3 9 12 31 2 730
7. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 9 12 23 2 710
8. Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Stránčice 3 9 12 19 2 690
9. Řehoř Martin CZE057724 B ŠK Sušice 3 9 12 24 2 670
10. Kopecký Jiří CZE064056 Kostelec nad Černými lesy 3 9 12 23 2 650
10. Nedó David CZE049959 B Ostré hroty Svémyslice 3 9 12 16 2 650
12. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 3 9 12 15 2 570
13. Strbáček Stanislav CZE000369 A Zákeřňáci DC Praha 3 9 12 13 2 550
13. Mikeš Jan 1996 CZE051377 C Zelená Laguna DC Stránčice 3 9 12 27 2 550
15. Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha 3 9 12 24 2 470
15. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 3 9 12 26 2 470
17. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 9 12 23 2 450
18. Klimáček Michal CZE042363 C ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 3 9 12 12 2 430
19. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice 3 9 12 14 2 390
19. Labant Milan CZE040539 B Titans Praha 3 9 12 30 2 390
21. Slabý Jaroslav 1987 CZE060607 D Sons of Žižkoff Praha 3 9 12 37 2 350
22. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč 3 9 12 13 2 310
23. Vach Josef CZE001834 D Club Kamýk Praha 3 9 12 14 2 250
23. Novák Aleš CZE002819 B ŠK Šipkaři Sedlec 3 9 12 21 2 250
23. Dudek Ondřej CZE060130 D Sons of Žižkoff Praha 3 9 12 33 2 250
26. Vobořil Rudolf CZE062306 Bohnice Legends Praha 3 9 12 16 2 230
27. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 3 9 12 35 2 210
28. Matěk Jan CZE055561 B Titans Praha 3 9 12 17 2 190
28. Tauš Václav CZE025434 A ŠK Šipkaři Sedlec 3 9 12 21 2 190
30. Soustružník Martin CZE049978 B Good Fellows & Darts Praha 3 9 12 14 2 170
30. Kozel Pavel CZE002335 C Praha 5 3 9 12 17 2 170
30. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 3 9 12 32 2 170
33. Hojsák Jan CZE029185 A Titans Praha 3 9 12 23 2 110
33. Dbalý Petr CZE012014 A Rozdělovský Péčko Kladno 3 9 12 12 2 110
35. Vavruška Petr CZE045553 B Bílá Hora Praha 3 9 12 19 2 090
35. Batista Libor CZE059204 3 9 12 18 2 090
35. Majerčin David CZE020476 D Club Kamýk Praha 3 9 12 24 2 090
35. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 2 9 11 11 2 090
39. Dvořák Miloš CZE000960 A DC Mirage Sobín 3 9 12 24 2 070
39. Svěchota Richard CZE051160 B DC Falcon Praha 3 9 12 35 2 070
41. Procházka Filip 1991 CZE050596 B Spolek Neratovických Šipkařů 3 6 9 10 2 040
42. Fazekaš Roman CZE058011 A Sport club 1930 Praha 3 9 12 20 1 990
42. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 9 12 23 1 990
42. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 3 9 12 23 1 990
45. Šamko Štefan CZE052488 B DC Podlesáci Králův Dvůr 3 9 12 28 1 930
46. Libánský Jiří CZE056096 A DC Bonus Bendovka Praha 3 8 11 11 1 920
47. Todorov Živko CZE054936 D 3 9 12 24 1 910
48. Novák Vladimír CZE036995 A Amatéři Praha 3 8 11 11 1 900
49. Večerník Stanislav CZE023200 A ŠK Plzeňka Praha 3 7 10 11 1 850
49. Paukert Jan CZE006533 B Dart's Warriors Praha 3 9 12 17 1 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.8.2019 00:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.8.2019 01:44:12