Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1170)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár dvojice MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1170 | Turnajů: 738

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 35 38 50 8 400
2. Mikeš Jan 1996 CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 35 38 63 8 380
3. Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha 3 35 38 59 7 640
4. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 3 35 38 106 7 580
5. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 32 35 47 7 290
6. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 3 35 38 61 7 060
7. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 3 34 37 69 7 030
8. Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha 3 30 33 48 6 870
9. Nedó David CZE049959 A Ostré hroty Svémyslice 3 29 32 36 6 720
10. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 33 36 59 6 520
11. Cirkovský Jaroslav CZE021269 D Bastards DC Praha 3 35 38 112 6 340
12. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 3 35 38 79 6 320
13. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 23 26 33 6 280
14. Přibyl Robert CZE063736 D Horní Rozptyly Praha 3 35 38 91 6 220
15. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 3 35 38 130 6 140
16. Vach Josef CZE001834 C Club Kamýk Praha 3 32 35 55 6 090
17. Majerčin David CZE020476 C Club Kamýk Praha 3 35 38 80 6 040
17. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 3 35 38 95 6 040
19. Setikovský Roman CZE004621 A Kozlíci Praha Kyje 3 35 38 78 5 960
20. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč 3 32 35 40 5 910
21. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice 1 35 36 120 5 720
22. Forman Bohumil CZE060237 D SB Hostivař Praha 3 35 38 74 5 500
23. Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha 2 33 35 44 5 370
24. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha 2 34 36 40 5 320
25. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 3 28 31 42 5 290
26. Hudík Zdeněk CZE000261 A Expendables Praha 2 35 37 48 5 210
27. Pilc Antonín CZE061518 D SB Hostivař Praha 3 35 38 122 5 180
28. Batista Libor CZE059204 2 31 33 50 5 150
29. Šlehofr David CZE056664 C Rychlý hroty Praha 3 35 38 133 5 060
30. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 12 15 20 5 050
31. Strbáček Stanislav CZE000369 A Horní Rozptyly Praha 1 35 36 44 5 020
32. Bláha Petr CZE049371 B Amatéři Praha 1 35 36 79 4 960
33. Patócs Martin CZE051589 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 23 26 30 4 860
34. Popďakunik Filip CZE021787 Lázně Bohdaneč 3 30 33 37 4 850
35. Žoha Michal CZE055450 C ŠK Kyklop Praha 3 35 38 49 4 800
36. Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha 3 28 31 56 4 630
37. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha 3 28 31 42 4 530
38. Klimáček Michal CZE042363 B ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 3 22 25 29 4 510
39. Kos Matouš CZE063561 B DC Mirage Sobín 3 23 26 38 4 480
40. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim 3 17 20 28 4 420
41. Dvořák Miloš CZE000960 B DC Mirage Sobín 3 35 38 59 4 400
42. Holodňák Petr CZE061203 D SB Hostivař Praha 2 35 37 114 4 370
42. Dudek Ondřej CZE060130 C Sons of Žižkoff Praha 2 29 31 50 4 370
44. Hojsák Jan CZE029185 B Titans Praha 1 35 36 60 4 360
45. Špírek Pavel CZE006340 B Proti proudu Praha 3 25 28 29 4 180
46. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 23 26 27 4 140
47. Fazekaš Roman CZE058011 A Sport club 1930 Praha 3 32 35 51 4 130
48. Kraus Karel CZE056662 C Rychlý hroty Praha 35 35 78 4 070
49. Hochmuth Jan CZE049346 D Dart's Warriors Praha 3 35 38 56 4 000
50. Vítek Jiří CZE039205 B Proti proudu Praha 1 35 36 60 3 960
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.2.2020 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 00:33:05