Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1216)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár dvojice MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1216 | Turnajů: 778

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 36 39 51 8 590
2. Mikeš Jan 1996 CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 36 39 65 8 570
3. Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha 3 38 41 65 8 190
4. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 3 39 42 114 8 040
5. Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha 3 34 37 53 7 490
6. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 33 36 50 7 460
7. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 3 39 42 67 7 420
8. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 3 36 39 72 7 230
9. Nedó David CZE049959 A Ostré hroty Svémyslice 3 32 35 39 7 110
10. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 35 38 63 6 700
11. Přibyl Robert CZE063736 D Horní Rozptyly Praha 3 39 42 96 6 580
12. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 3 37 40 82 6 560
12. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 3 39 42 135 6 560
14. Cirkovský Jaroslav CZE021269 D Bastards DC Praha 3 37 40 117 6 480
15. Setikovský Roman CZE004621 A Kozlíci Praha Kyje 3 37 40 83 6 440
16. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 24 27 35 6 410
17. Vach Josef CZE001834 C Club Kamýk Praha 3 35 38 58 6 380
18. Majerčin David CZE020476 C Club Kamýk Praha 3 38 41 83 6 330
19. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice 1 39 40 127 6 260
20. Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha 3 34 37 46 6 210
21. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 3 37 40 97 6 180
22. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč 3 35 38 44 6 140
23. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 3 33 36 48 5 960
24. Forman Bohumil CZE060237 D SB Hostivař Praha 3 38 41 78 5 830
25. Popďakunik Filip CZE021787 Lázně Bohdaneč 3 35 38 43 5 560
26. Bláha Petr CZE049371 B Amatéři Praha 1 39 40 85 5 500
27. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha 2 35 37 41 5 490
28. Hudík Zdeněk CZE000261 A Expendables Praha 2 36 38 50 5 420
29. Šlehofr David CZE056664 C Rychlý hroty Praha 3 38 41 138 5 410
30. Pilc Antonín CZE061518 D SB Hostivař Praha 3 38 41 129 5 390
30. Batista Libor CZE059204 2 33 35 52 5 390
32. Strbáček Stanislav CZE000369 A Horní Rozptyly Praha 1 37 38 47 5 320
33. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 12 15 20 5 050
34. Patócs Martin CZE051589 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 24 27 32 4 970
35. Žoha Michal CZE055450 C ŠK Kyklop Praha 3 37 40 51 4 940
36. Klimáček Michal CZE042363 B ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 3 22 25 30 4 810
37. Holodňák Petr CZE061203 D SB Hostivař Praha 2 39 41 122 4 790
38. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha 3 30 33 45 4 730
39. Kos Matouš CZE063561 B DC Mirage Sobín 3 25 28 42 4 720
40. Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha 3 28 31 56 4 630
41. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim 3 18 21 31 4 610
42. Hojsák Jan CZE029185 B Titans Praha 1 36 37 62 4 490
43. Dudek Ondřej CZE060130 C Sons of Žižkoff Praha 2 30 32 51 4 420
44. Dvořák Miloš CZE000960 B DC Mirage Sobín 3 35 38 60 4 400
45. Špírek Pavel CZE006340 B Proti proudu Praha 3 27 30 31 4 380
46. Fazekaš Roman CZE058011 A Sport club 1930 Praha 3 33 36 52 4 260
47. Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 24 27 29 4 250
48. Kraus Karel CZE056662 C Rychlý hroty Praha 38 38 83 4 240
48. Komyšák Martin CZE004000 B ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 3 19 22 25 4 240
50. Vítek Jiří CZE039205 B Proti proudu Praha 1 37 38 64 4 120
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 29.3.2020 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.3.2020 11:40:00