Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1241)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár dvojice MUŽI

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 1241 | Turnajů: 473

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Spratek Tomáš CZE055104 C Proti proudu Praha 25 25 43 945
Mynář Michal CZE052672 C Proti proudu Praha
2. Dudek Ondřej CZE060130 Sons of Žižkoff Praha 24 24 64 830
Šlehofr David CZE056664 D Rychlý hroty Praha
3. Klimáček Michal CZE042363 D ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 23 23 30 805
Komyšák Martin CZE004000 A ŠK Darts centrum Chlumecká Praha
4. Hudík Zdeněk CZE000261 A Zákeřňáci DC Praha 22 22 26 790
Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
5. Nerad Luboš CZE000330 B Synové výčepu Praha 22 22 30 775
Kulhánek Jiří CZE044726 B ŠK Roztoky
6. Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha 22 22 22 725
Křemen Jan CZE033388 Praha 4
7. Batista Libor CZE059204 20 20 21 650
Dušek Martin CZE012095 A České Budějovice
8. Větrovský Jan CZE037652 C ŠK Kyklop Praha 21 21 30 610
Vondrák Jiří CZE014987 C ŠK Kyklop Praha
8. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 18 18 20 610
Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
10. Tkadlec Tomáš CZE043040 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 17 17 18 560
Kuběnský Tomáš CZE053344
11. Cikánek Luboš CZE048885 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem 17 17 17 545
Kaucký Tomáš CZE048276 B DC Speed Flies Kostelec nad Labem
12. Velev Stanislav CZE059619 Sedmá rota Praha 22 22 30 540
Hamšík Robert CZE059170 Krč
13. Oupický Jiří CZE043239 A Korunky Kolín 15 15 17 440
Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky
14. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 13 13 13 435
Frei Pavel CZE053845 B Club Kamýk Praha
15. Šonka Jaroslav CZE057923 C Dart's Warriors Praha 12 12 13 430
Horák Filip CZE057360 C Dart's Warriors Praha
16. Blahník Pavel CZE006374 B Sedmá rota Praha 18 18 18 415
Menšík Radek CZE000609 A Zlatý Barbaři Praha
17. Vach Josef CZE001834 D Club Kamýk Praha 13 13 15 410
Majerčin David CZE020476 Club Kamýk Praha
18. Pilc Antonín CZE061518 14 14 23 395
Holodňák Petr CZE061203 Hole in One Praha
19. Srazil Jaroslav 1980 CZE060069 Praha 9 18 18 20 390
Šoltys Tomáš 1978 CZE060068 Praha 9
20. Novák Václav CZE040727 21 21 22 365
Čáp Miloslav CZE002725 Hlinsko v Čechách
21. Kašpar Michal CZE061431 Lázně Bohdaneč 16 16 16 360
Popďakunik Filip CZE021787 Lázně Bohdaneč
22. Batista Libor CZE059204 13 13 13 355
Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha
23. Hrubý Tomáš CZE055451 21 21 25 350
Žoha Michal CZE055450 ŠK Kyklop Praha
24. Žáček Jan CZE036815 B 12 12 12 345
Kutlák Kamil CZE035715 B BRILLIANT DARTS Praha
24. Chrastil Tomáš CZE060369 Darts Boubín Kolín 18 18 20 345
Čábelka Martin CZE010501 Pečky
26. Bečvář Jakub CZE042381 B Titans Praha 12 12 15 340
Voráč Jan CZE053508 B Titans Praha
27. Dvořák Aleš CZE057422 17 17 20 325
Vohralík Vítězslav CZE054975
27. Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely 9 9 9 325
Rada Václav CZE000180 B DC Šemík Neumětely
29. Tucker Luke CZE045636 A Cirkus Citrus Pečky 11 11 12 320
Klouda Vladimír CZE043069 B Plechovky Pečky
30. Šmíd Vítězslav CZE035231 B ŠK Pokratická hospůdka 11 11 11 310
Bárta Daniel CZE010414 C Horní Rozptyly Praha
31. Linek Adam CZE050142 C Horní Rozptyly Praha 14 14 14 305
Pavlát Radek CZE045641 C Horní Rozptyly Praha
32. Holeček Martin CZE061520 8 8 8 295
Bubaň Pavel CZE011871 Sklípek Vrchlabí
32. Stejskal Ondřej CZE056371 Club Kamýk Praha 8 8 8 295
Frei Pavel CZE053845 B Club Kamýk Praha
34. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 12 12 13 290
Jindra Tomáš CZE004175 B DC Fontána Praha
35. Svoboda Vladimír CZE052143 D Lidový dům Kbely 9 9 9 285
Poluk Alexandr CZE052142 B Spřátelená zvěř Praha
36. Pilc Antonín CZE061518 10 10 11 280
Kulík Pavel CZE061170 Praha 10
37. Srazil Jaroslav 2005 CZE060466 14 14 15 270
Šoltys Tomáš 2007 CZE060600 Praha
37. Moravec František 1972 CZE059893 Modráci Praha 8 8 8 270
Střeštík Lukáš CZE013878 Modráci Praha
39. Landa Vladimír CZE045015 A ŠK Plzeňka Praha 9 9 9 265
Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha
40. Pelich Jiří CZE049793 C DC Hardcore Praha 9 9 9 260
Havel Lukáš CZE030077 C DC Hardcore Praha
41. Podzimek Matěj CZE061043 15 15 15 250
Pelc Ondřej CZE061042
41. Suchopár Jakub CZE057960 JZD Praha 13 13 14 250
Wardas Tomáš CZE055548 D JZD Praha
43. Pittermann Jáchym CZE060315 Gonzo Praha 10 10 11 245
Komárek Pavel CZE060176 Gonzo Praha
43. Macek Milan CZE062008 9 9 10 245
Sýkora Miroslav CZE053450
45. Pomichálek Zdeněk CZE001530 C DC Ostrov Šebestěnice 9 9 9 230
Ventura René CZE003777 A DC Ostrov Šebestěnice
46. Štička Miroslav CZE038163 B DC Infarkt Praha 6 6 6 225
Cink Martin CZE023415 B DC Infarkt Praha
46. Žižka Václav CZE057237 Michle's Ducks Praha 14 14 14 225
Žižka Vojtěch CZE054246 Michle's Ducks Praha
48. Veis Robert CZE037524 A Mendosino Praha 9 9 9 220
Procházka Lubomír CZE030947 B Sedmá rota Praha
48. Batista Libor CZE059204 7 7 7 220
Vrbický Vít CZE057912 C BRILLIANT DARTS Praha
48. Vlasák Jan CZE045765 B Synové výčepu Praha 9 9 9 220
Hrdina Jan CZE060931 Synové výčepu Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2018 08:14

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 12.12.2018 08:14:46