Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/191)
 NáhledTiskNahoru
Nominační žebříček sez. 2021/2022 - ŽENY (abs. pořadí)

Nominační žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 191 | Turnajů: 428

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vokřálová Petra CZE048805BI am 180 Praha134353718 300
2.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha144454717 700
3.Šnejdarová Jitka 2000CZE060106DSB Hostivař Praha139404217 050
4.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha126272816 500
5.Kiliánová Ivana CZE067412Praha 4136373812 600
6.Teichnerová Kateřina CZE045221BKlub AJETO z.s. Praha125262611 850
7.Jirkalová Milena CZE000958Praha 7 124252511 400
8.Havlová Marie CZE060434CRychlý hroty Praha26262610 600
9.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice113141510 450
10.Nejedlá Hana CZE037495CDC Fontána Praha126272810 300
11.Messnerová Marta CZE057440DC Los Číčos Praha129303010 250
12.Hubáčková Michala CZE066019Drozdov12122229 950
13.Šmejkalová Zdeňka CZE050024CBílá Hora Praha3030309 700
13.Junová Petra CZE001379DDart's Warriors Praha12021229 700
15.Vlachopulosová Daniela CZE032509Klub AJETO z.s. Praha12324249 550
16.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha2525259 450
17.Kyselová Hana CZE06300312223238 500
18.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha11516167 350
19.Grätzová Monika CZE061704DŠK Křižáci Barrandov2222227 200
20.Česenková Michaela CZE05913311011117 100
21.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha1313136 450
22.Skálová Markéta CZE063239DPraha 411516166 350
23.Kozlová Michaela CZE000070Klub AJETO z.s. Praha11112126 250
24.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II11415176 000
25.Zahradníková Michaela CZE006828CDC Infarkt Praha1414145 900
26.Hrušková Kateřina CZE058716CKozlíci Praha Kyje1616165 800
27.Brettschneiderová Simona CZE065658SB Hostivař Praha1616165 400
28.Trmalová Marcela CZE0592111414145 300
29.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha11213135 000
29.Šimunková Petra Johana CZE05862111415165 000
31.Šilerová Kateřina CZE068423Praha1414144 900
32.Zajíčková Adéla CZE057778CDC Los Číčos Praha11112124 750
33.Dvořáková Šárka CZE057990BŠK Kyklop Praha1515154 650
34.Rödlová Zdeňka CZE0480781010104 500
34.Roubíková Anna CZE062850DTwenty 6 Praha16794 500
36.Holečková Iveta CZE024816CDC Los Číčos Praha1111114 450
37.Danišíková Andrea CZE060076Radonice1313134 350
37.Brožová Miloslava CZE0554411313134 350
39.Handlová Klára CZE053800AOstré hroty Svémyslice8884 200
40.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha13444 150
40.Matušíková Jana CZE047989DKobra Bar Praha1111114 150
42.Kroužecká Adéla CZE069042Praha11011113 800
43.Neužilová Jana CZE053346Praha 91212123 700
43.Moravcová Dagmar CZE0597671010103 700
45.Perglová Blanka CZE051118BCannabis 666 Žebrák18993 500
46.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha15663 250
46.Brouková Eva CZE043339CVo díru vedle Prosek Praha17893 250
48.Tvrdá Markéta CZE065914DKobra Bar Praha8883 200
49.Labantová Radka CZE040489Praha 89993 150
50.Havírová Monika CZE053877CDC Fontána Praha9993 050
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.9.2021 03:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.9.2021 03:13:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement