Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1434)
 NáhledTiskNahoru
BDC Střední Čechy & Praha (150)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1434 | Turnajů: 976

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vokřálová Petra CZE048805DI am 180 Praha610411011014 690
2.Cirkovský Jaroslav CZE021269DI am 180 Praha610411011014 580
3.Pecha Ondřej CZE044177BTJ Viktoria Radim49810210314 400
4.Novák Ivan CZE025179ADC Falcon Praha494989813 900
5.Přibyl Robert CZE063736DHorní Rozptyly Praha292949512 280
6.Bláha Petr CZE049371BAmatéři Písnice285879012 170
6.Hozman Stanislav CZE043320CSedmá rota Praha49810210612 170
8.Šnejdarová Jitka 2000CZE060106Baba Jaga Praha610110710712 040
9.Kos Matouš CZE063561BDC Mirage Sobín472767612 000
10.Klán Jan CZE001618BDart's Warriors Praha683898911 630
11.Korbel Tomáš CZE061515DSB Hostivař Praha49910310311 600
12.Kozelka Václav CZE057907ASB Hostivař Praha582878811 570
13.Šlehofr David CZE056664CRychlý hroty Praha294969611 120
14.Štola Ondřej CZE036567AZlatý Barbaři Praha467717111 070
15.Majerčin David CZE020476CTwenty 6 Praha281838410 740
16.Fazekaš Roman CZE058011ASport club 1930 Praha680868610 690
17.Poc Martin CZE013506CDC Kačamba Praha388919310 660
18.Gutvirt Petr CZE001292BHorní Rozptyly Praha26466669 900
19.Hochmuth Jan CZE049346DDart's Warriors Praha67177779 840
20.Nejedlý Daniel CZE031721BDC Fontána Praha46771719 750
21.Žďárský Lubomír CZE065689ŠK Křižáci Barrandov28486869 510
22.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha46569709 390
23.Bečvář David CZE060331CI am 180 Praha47175769 370
24.Vach Josef CZE001834CSedmá rota Praha46367709 350
25.Eger Patrik CZE056231CTitans Praha46872729 300
26.Teichnerová Kateřina CZE045221BŠK AJETO Praha47478789 260
27.Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice25557578 960
27.Velev Stanislav CZE059619DSedmá rota Praha26769718 960
29.Dostál Radim CZE060679DTwenty 6 Praha37275758 830
30.Šimek Ladislav CZE062382BSynové výčepu Praha36265658 810
31.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha27274748 430
32.Nerušil Marek CZE059026CČerti Poděbrady45256568 410
33.Holodňák Petr CZE061203DSB Hostivař Praha66773748 180
34.Dvořák Miloš CZE000960BDC Mirage Sobín26466668 040
35.Forman Bohumil CZE060237DSB Hostivař Praha26062627 930
36.Slabý Jaroslav CZE060607CAvengers Praha25759607 660
37.Havlová Marie CZE060434CRychlý hroty Praha26264647 480
38.Kapal Tomáš CZE048907CDC The Worker Praha45559617 350
39.Žoha Michal CZE055450CŠK Kyklop Praha25052527 330
40.Hamšík Robert CZE059170DSedmá rota Praha26264657 250
41.Hudík Zdeněk CZE000261ARytíři Hostivař5656567 190
42.Marval Petr CZE011036CSedmá rota Praha45155567 120
43.Procházka Lubomír CZE030947CSedmá rota Praha5757597 110
44.Jurčík Martin CZE064282Sport club 1930 Praha25557577 020
45.Kraus Karel CZE056662CRychlý hroty Praha5757576 970
46.Novák Pavel 1974CZE049820DRytíři Hostivař5656566 820
47.Kameník Tomáš 1981CZE062967Sons of Žižkoff Praha5252526 790
48.Labant Milan CZE040539BTitans Praha24749496 750
49.Roch Petr CZE011278Avengers Praha34952536 650
50.Setikovský Roman CZE004621ARytíři Hostivař24749496 500
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 17.1.2021 03:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 17.1.2021 11:12:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement