Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1403)
  Náhled Tisk Nahoru
BDC Střední Čechy & Praha (150)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1403 | Turnajů: 895

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pecha Ondřej CZE044177 B TJ Viktoria Radim 4 93 97 98 13 700
2. Vokřálová Petra CZE048805 D I am 180 Praha 6 94 100 100 13 350
3. Cirkovský Jaroslav CZE021269 D I am 180 Praha 6 94 100 100 13 250
4. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 4 83 87 87 12 340
5. Hozman Stanislav CZE043320 C Sedmá rota Praha 4 91 95 99 11 280
6. Bláha Petr CZE049371 B Amatéři Písnice 2 78 80 83 11 220
7. Kos Matouš CZE063561 B DC Mirage Sobín 4 66 70 70 11 010
8. Přibyl Robert CZE063736 D Horní Rozptyly Praha 2 82 84 85 10 950
9. Korbel Tomáš CZE061515 D SB Hostivař Praha 4 92 96 96 10 830
10. Klán Jan CZE001618 B Dart's Warriors Praha 6 77 83 83 10 820
11. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 4 65 69 69 10 800
12. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Baba Jaga Praha 6 86 92 92 10 420
13. Šlehofr David CZE056664 C Rychlý hroty Praha 2 84 86 86 9 950
14. Fazekaš Roman CZE058011 A Sport club 1930 Praha 6 74 80 80 9 870
15. Poc Martin CZE013506 C DC Kačamba Praha 3 80 83 85 9 720
16. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 5 66 71 72 9 430
17. Majerčin David CZE020476 C Twenty 6 Praha 2 68 70 71 9 140
18. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 4 62 66 66 9 040
19. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 2 58 60 60 8 970
20. Hergetová Monika CZE031649 A I am 180 Praha 4 61 65 66 8 830
21. Hochmuth Jan CZE049346 D Dart's Warriors Praha 6 61 67 67 8 580
22. Teichnerová Kateřina CZE045221 B ŠK AJETO Praha 4 68 72 72 8 560
23. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 4 62 66 66 8 540
24. Bečvář David CZE060331 C I am 180 Praha 4 65 69 70 8 530
25. Žďárský Lubomír CZE065689 ŠK Křižáci Barrandov 2 75 77 77 8 480
26. Velev Stanislav CZE059619 D Sedmá rota Praha 2 63 65 67 8 460
26. Vach Josef CZE001834 C I am 180 Praha 4 57 61 64 8 460
28. Šimek Ladislav CZE062382 B Synové výčepu Praha 3 57 60 60 8 170
29. Nedó David CZE049959 A Ostré hroty Svémyslice 2 49 51 51 8 070
30. Nerušil Marek CZE059026 C Čerti Poděbrady 4 48 52 52 7 760
31. Dostál Radim CZE060679 D Twenty 6 Praha 3 63 66 66 7 690
32. Holodňák Petr CZE061203 D SB Hostivař Praha 6 62 68 69 7 550
33. Michálková Michaela CZE052185 D Twenty 6 Praha 2 62 64 64 7 340
34. Forman Bohumil CZE060237 D SB Hostivař Praha 2 55 57 57 7 280
34. Slabý Jaroslav CZE060607 C Avengers Praha 2 54 56 57 7 280
36. Dvořák Miloš CZE000960 B DC Mirage Sobín 2 58 60 60 7 270
37. Havlová Marie CZE060434 C Rychlý hroty Praha 2 56 58 58 6 820
38. Jurčík Martin CZE064282 Sport club 1930 Praha 2 53 55 55 6 780
38. Hamšík Robert CZE059170 D Sedmá rota Praha 2 58 60 61 6 780
40. Kraus Karel CZE056662 C Rychlý hroty Praha 55 55 55 6 710
41. Kapal Tomáš CZE048907 C DC The Worker Praha 4 49 53 55 6 680
42. Žoha Michal CZE055450 C ŠK Kyklop Praha 2 44 46 46 6 530
43. Marval Petr CZE011036 C Sedmá rota Praha 4 46 50 51 6 470
44. Hudík Zdeněk CZE000261 A Rytíři Hostivař 50 50 50 6 450
45. Kameník Tomáš 1981 CZE062967 Sons of Žižkoff Praha 49 49 49 6 400
45. Roch Petr CZE011278 Avengers Praha 3 47 50 51 6 400
47. Procházka Lubomír CZE030947 C Sedmá rota Praha 51 51 53 6 340
48. Novák Pavel 1974 CZE049820 D Rytíři Hostivař 51 51 51 6 200
49. Hojsák Jan CZE029185 B Rychlý hroty Praha 2 42 44 45 6 150
50. Setikovský Roman CZE004621 A Rytíři Hostivař 2 43 45 45 6 020
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.9.2020 03:26

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.9.2020 03:26:45