Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/440)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Nominační žebříček - ŽENY abs. pořadí

Nominační žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 440 | Turnajů: 1758

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha 4 33 37 63 38 050
2. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha 4 33 37 102 36 550
3. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice 4 33 37 73 33 750
4. Teichnerová Kateřina CZE045221 B No stress Praha 4 33 37 106 32 750
5. Vokřálová Petra CZE048805 D Bastards DC Praha 2 33 35 117 29 750
6. Sýkorová Petra CZE002708 B Synové výčepu Praha 3 33 36 57 28 950
7. Havlová Marie CZE060434 C Rychlý hroty Praha 2 33 35 143 27 250
8. Handlová Klára CZE053800 A Ostré hroty Svémyslice 4 33 37 57 27 150
9. Dlouhá Barbora CZE060521 C 4 33 37 94 26 050
10. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha 4 33 37 37 25 850
11. Jirkalová Milena CZE000958 Praha 7 4 33 37 83 25 450
12. Matušíková Jana CZE047989 D Kobra Bar Praha 33 33 78 24 050
13. Michálková Michaela CZE052185 D Bastards DC Praha 4 33 37 167 23 850
14. Sláviková Mária CZE052254 Strančice 2 33 35 99 23 550
15. Havránková Pavla CZE056801 C JZD Praha 1 33 34 45 22 350
16. Krasanovská Žaneta CZE012884 1 33 34 205 22 150
17. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha 3 32 35 35 21 600
18. Vlachopulosová Daniela CZE032509 ŠK AJETO Praha 4 33 37 79 20 850
18. Kozlová Michaela CZE000070 ŠK AJETO Praha 3 33 36 71 20 850
18. Kubinová Nina CZE058667 C DC Los Číčos Praha 1 33 34 45 20 850
21. Labantová Radka CZE040489 Titans Praha 2 33 35 103 20 750
22. Nejedlá Hana CZE037495 B DC Fontána Praha 4 33 37 74 19 950
23. Danišíková Andrea CZE060076 B Expendables Praha 4 33 37 101 19 650
24. Trmalová Marcela CZE059211 2 33 35 95 19 450
25. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby 4 33 37 55 19 250
26. Tvrdíková Miroslava CZE000727 A DC Smrkáči Břežany 4 20 24 27 18 900
27. Šnejdarová Jitka 2000 CZE060106 Queens From Double's Praha 2 33 35 101 18 550
28. Grätzová Monika CZE061704 B Twenty 6 Praha 3 33 36 85 18 150
28. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha 4 33 37 59 18 150
28. Komyšáková Iveta CZE037804 B Dart's Ladies Praha 3 33 36 65 18 150
31. Roubalová Lucie CZE033944 D ŠK Na Vršku Praha 2 33 35 72 18 050
32. Hrušková Kateřina CZE058716 D Kozlíci Praha Kyje 33 33 48 17 850
33. Švorcová Zuzana CZE062930 D Queens From Double's Praha 2 33 35 61 17 550
33. Kyselová Hana CZE063003 2 33 35 80 17 550
35. Skálová Markéta CZE063239 D Darts Club K 26 Praha 1 33 34 55 17 350
36. Dvořáková Veronika CZE057277 D Základna Kralupy n/Vlt. 33 33 47 17 150
37. Roháčková Adéla CZE057778 C DC Los Číčos Praha 1 33 34 62 16 950
38. Egerová Miroslava CZE061079 D Ex špikaři ze 4 Praha 1 33 34 65 16 250
39. Littmanová Erika CZE054343 C Dart's Warriors Praha 33 33 41 16 050
40. Medková Markéta CZE026850 C Black Diamonds Praha 1 33 34 41 15 650
41. Ungerová Kristýna CZE058822 Titans Praha 1 33 34 56 15 550
42. Roubíková Anna CZE062850 D Twenty 6 Praha 1 32 33 33 15 400
43. Brouková Eva CZE043339 C Vo díru vedle Prosek Praha 33 33 77 15 250
43. Junová Petra CZE001379 C Dart's Warriors Praha 1 33 34 35 15 250
45. Dbalá Dagmar CZE003520 C Běsnící pávové Kladno 33 33 48 15 150
46. Messnerová Marta CZE057440 DC Los Číčos Praha 1 33 34 63 15 050
47. Česenková Michaela CZE059133 33 33 46 14 850
48. Todorová Jana CZE055519 1 33 34 78 14 750
48. Rozkovcová Lucie CZE052579 C DC Los Číčos Praha 33 33 38 14 750
50. Kepková Julie CZE062312 C SK Delta Praha 2 33 35 66 14 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.2.2020 17:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 17.2.2020 17:11:43