Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2112)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Nominační žebříček - MUŽI abs. pořadí

Nominační žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 2112 | Turnajů: 2301

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Puharič Petr CZE043225 A Proti proudu Praha 4 33 37 123 45 150
2. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha 4 33 37 112 43 350
3. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha 4 33 37 66 43 150
4. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha 4 33 37 104 42 950
5. Štola Ondřej CZE036567 A Zlatý Barbaři Praha 4 33 37 115 41 850
6. Frei Pavel CZE053845 A Proti proudu Praha 4 33 37 114 41 250
7. Novák Ivan CZE025179 A DC Falcon Praha 4 33 37 155 41 050
8. Procházka Jaroslav CZE000025 B Zelená Laguna DC Stránčice 3 33 36 78 40 950
9. Mikeš Jan 1996 CZE051377 B Zelená Laguna DC Stránčice 4 33 37 105 40 750
10. Klimáček Michal CZE042363 B ŠK Darts centrum Chlumecká Praha 3 33 36 64 39 750
11. Vráblík David CZE055647 B Bažina 4077 Praha 4 33 37 56 39 650
12. Nedó David CZE049959 A Ostré hroty Svémyslice 4 33 37 76 39 350
13. Handl Radovan CZE053799 B Ostré hroty Svémyslice 4 33 37 59 38 450
14. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha 2 32 34 34 38 300
15. Gutvirt Petr CZE001292 B Horní Rozptyly Praha 2 33 35 56 37 250
16. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice 2 33 35 86 36 450
17. Marek Jakub CZE020723 A Prevíti Praha 2 33 35 153 35 850
18. Strbáček Stanislav CZE000369 A Horní Rozptyly Praha 4 33 37 45 35 650
19. Setikovský Roman CZE004621 A Kozlíci Praha Kyje 2 33 35 104 35 350
19. Nejedlý Daniel CZE031721 B DC Fontána Praha 4 33 37 104 35 350
21. Vobořil Rudolf CZE062306 C Bohnice Legends Praha 4 33 37 70 34 950
22. Matěk Jan CZE055561 B Titans Praha 4 33 37 65 34 550
23. Procházka Filip 1991 CZE050596 A Zlatý Barbaři Praha 1 33 34 48 34 450
24. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice 4 33 37 101 34 350
25. Popďakunik Lukáš CZE018951 Lázně Bohdaneč 2 33 35 66 34 150
26. Eger Patrik CZE056231 C Titans Praha 4 33 37 148 34 050
27. Balík Michal CZE052618 C Sons of Žižkoff Praha 4 33 37 86 33 850
28. Batista Libor CZE059204 4 33 37 127 33 750
29. Kopecký Jiří CZE064056 Kostelec nad Černými lesy 2 33 35 49 33 550
30. Lutišan Štefan CZE039047 A Zlatý Barbaři Praha 1 31 32 32 33 350
31. Spratek Tomáš CZE055104 B Proti proudu Praha 1 33 34 46 33 050
32. Slabý Jaroslav 1987 CZE060607 C Avengers Praha 4 33 37 175 32 950
33. Dbalý Petr CZE012014 A Rozdělovský Péčko Kladno 33 33 58 32 750
33. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha 3 33 36 45 32 750
35. Pecha Ondřej CZE044177 B Expendables Praha 3 33 36 145 32 650
36. Klouda Vladimír CZE043069 B Plechovky Pečky 4 33 37 67 32 250
36. Hojsák Jan CZE029185 B Titans Praha 1 33 34 90 32 250
38. Labant Milan 1976 CZE040539 B Titans Praha 2 33 35 121 31 950
39. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha 1 33 34 130 31 750
40. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky 4 33 37 93 31 450
41. Dvořák Jiří CZE004155 A Zákeřňáci DC Praha 4 33 37 52 31 350
42. Tucker Luke CZE045636 B Cirkus Citrus Pečky 3 33 36 72 31 250
43. Dostálek Stanislav 1965 CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha 2 33 35 69 30 950
44. Soustružník Martin CZE049978 B Good Fellows & Darts Praha 1 33 34 52 30 750
45. Vach Josef CZE001834 C Club Kamýk Praha 1 33 34 58 30 650
46. Horák Filip CZE057360 C Praha 5 2 33 35 41 30 350
47. Zahajský Václav CZE060308 C DC Country club Praha 4 33 37 84 30 250
48. Majerčin David CZE020476 C Club Kamýk Praha 1 33 34 121 30 050
49. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim 4 33 37 43 29 950
50. Bubaň Pavel CZE011871 B Sklípek Vrchlabí 33 33 77 29 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.2.2020 17:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 17.2.2020 18:13:06