Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Zlatý Barbaři Praha 17 16 0 0 0 1 0 212 : 94 476 : 262 48
2. Fanatics Sedlec 17 13 0 0 0 4 0 192 : 114 440 : 305 39
3. Zákeřňáci DC Praha 17 11 0 2 0 4 0 176 : 130 411 : 323 35
4. Viktoria Radim 17 11 0 1 0 5 0 183 : 123 427 : 320 34
5. Řenčováci Řevničov 17 9 0 1 0 7 0 147 : 159 363 : 384 28
6. Platanský Nerv Praha 17 7 0 3 0 7 0 148 : 158 364 : 392 24
7. Prevíti Praha 17 7 0 1 0 9 0 139 : 167 350 : 392 22
8. Máchalové XXL Kladno B 17 5 0 4 0 8 0 145 : 161 349 : 401 19
9. Čerti Kolín 17 5 0 1 0 11 0 142 : 164 362 : 389 16
10. Kosako Konárovice 16 5 0 1 0 10 0 131 : 157 322 : 374 16
11. FraJa Neratovice 16 4 0 2 0 9 1 115 : 173 293 : 393 11
12. Šemík Neumětely 17 0 0 0 0 17 0 88 : 218 249 : 471 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Karban Petr Zákeřňáci DC Praha 77,9 71,05 68 38 27 63,16 95 60
2. Maxa Jan Zlatý Barbaři Praha 91,4 81,36 68 59 48 70,83 144 102
3. Lutišan Štefan Zlatý Barbaři Praha 105,7 88,24 68 68 60 79,49 156 124
4. Trobl Martin Máchalové XXL Kladno B 84,5 79,41 68 68 54 67,44 172 116
5. Chlumský Jiří Čerti Kolín 76,7 72,06 68 68 49 64,42 163 105
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
28.2.2020 19:00 16. Kosako Konárovice 5 : 13 Fanatics Sedlec
Černík Rostislav 12 : 30 Tauš Václav
Ne 1.3.2020 14:00 16. Viktoria Radim 17 : 1 Prevíti Praha
Loukota Petr 34 : 9 Jiroušek Petr
Ne 1.3.2020 16:00 16. Čerti Kolín 8 : 10 Máchalové XXL Kladno B
Pikner Pavel 22 : 22 Jelínek Petr
Ne 1.3.2020 18:00 16. Řenčováci Řevničov 3 : 15 Zlatý Barbaři Praha
Hošek Karel 13 : 31 Vlček Jiří
Ne 1.3.2020 18:00 16. Platanský Nerv Praha 13 : 5 Šemík Neumětely
Židlický Zbyněk 27 : 16 Rathouský Jan
Út 3.3.2020 20:00 17. Zlatý Barbaři Praha 14 : 4 Kosako Konárovice
Vlček Jiří 31 : 12 Černík Rostislav
Ne 8.3.2020 16:00 17. Fanatics Sedlec 10 : 8 Viktoria Radim
Tauš Václav 25 : 23 Hrubeš Marek
Ne 8.3.2020 18:00 17. Prevíti Praha 5 : 13 Zákeřňáci DC Praha
Jiroušek Petr 16 : 27 Šulc Petr
Ne 8.3.2020 18:00 17. Řenčováci Řevničov 10 : 8 Čerti Kolín
Hošek Karel 24 : 21 Pikner Pavel
Ne 8.3.2020 18:00 17. Šemík Neumětely 3 : 15 Máchalové XXL Kladno B
Rathouský Jan 11 : 31 Trobl Martin
Ne 8.3.2020 18:00 17. FraJa Neratovice 9 : 9 Platanský Nerv Praha
Zácha Vladimír 21 : 23 Židlický Zbyněk
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
Út 17.3.2020 19:00 18. Zákeřňáci DC Praha Fanatics Sedlec
St 18.3.2020 19:30 14. Kosako Konárovice FraJa Neratovice
20.3.2020 19:00 18. Kosako Konárovice Řenčováci Řevničov
Ne 22.3.2020 14:00 18. Viktoria Radim Zlatý Barbaři Praha
Ne 22.3.2020 16:00 18. Čerti Kolín Šemík Neumětely
Ne 22.3.2020 18:00 18. Platanský Nerv Praha Prevíti Praha
Ne 22.3.2020 18:00 18. Máchalové XXL Kladno B FraJa Neratovice
Út 24.3.2020 20:00 19. Zlatý Barbaři Praha Zákeřňáci DC Praha
27.3.2020 19:00 19. Kosako Konárovice Čerti Kolín
Ne 29.3.2020 16:00 19. Fanatics Sedlec Platanský Nerv Praha
Ne 29.3.2020 18:00 19. Řenčováci Řevničov Viktoria Radim
Ne 29.3.2020 18:00 19. FraJa Neratovice Šemík Neumětely
Ne 29.3.2020 18:00 19. Prevíti Praha Máchalové XXL Kladno B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 30.3.2020 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.3.2020 12:42:00