Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
Extraliga VÝCHOD (A)
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Zlatý Barbaři Praha330000046:897:299
2.Zelená laguna Strančice330000034:2075:539
3.Poděbradka Poděbrady320100032:2271:597
4.Viktoria Radim310002026:2866:663
5.Čerti Poděbrady310002021:3364:793
6.Platanský Nerv Praha310002020:3448:753
7.Nepřátelé bobří hráze Praha300102023:3161:731
8.Kosako Konárovice300003014:4039:870
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Mikeš JanZelená laguna Strančice86,491,6712121178,572822
2.Procházka JaroslavZelená laguna Strančice89,577,78129771,432115
3.Lutišan ŠtefanZlatý Barbaři Praha102,881,821211976,002519
4.Záruba JiříZlatý Barbaři Praha108,085,71127680,001512
5.Maxa JanZlatý Barbaři Praha113,1100,0012121292,312624
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Út29.9.202020:003.Zlatý Barbaři Praha15:3Čerti Poděbrady
Vlček Jiří33:16Pikner Pavel
Út29.9.202020:003.Zelená laguna Strančice12:6Kosako Konárovice
Procházka Jaroslav26:15Černík Rostislav
Ne4.10.202015:003.Viktoria Radim10:8Nepřátelé bobří hráze Praha
Loukota Petr24:19Dorko Miroslav
Ne4.10.202018:003.Poděbradka Poděbrady11:7Platanský Nerv Praha
Stegbauerová Martina23:17Židlický Zbyněk
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Čekáme na výsledky
DenDatumČasKoloDomácíHostéAkce
Út13.10.202020:004.Platanský Nerv PrahaZelená laguna Strančice
Út13.10.202020:004.Zlatý Barbaři PrahaPoděbradka Poděbrady
16.10.202019:004.Kosako KonároviceViktoria Radim
Ne18.10.202015:004.Čerti PoděbradyNepřátelé bobří hráze Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 26.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 26.10.2020 11:07:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement