Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Korunky Kolín B | 20 | 17 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 251 | : | 109 | 548 | : | 307 | 49 |
2. | Strašidla Okřínek | 20 | 15 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 213 | : | 147 | 485 | : | 374 | 46 |
3. | Gladiátors Lošany | 20 | 14 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 208 | : | 152 | 494 | : | 405 | 45 |
4. | Bohemia Hearts Poděbrady | 20 | 9 | 0 | 5 | 0 | 6 | 0 | 182 | : | 178 | 459 | : | 443 | 32 |
5. | Korunky Kolín | 20 | 9 | 0 | 3 | 0 | 8 | 0 | 186 | : | 174 | 452 | : | 430 | 30 |
6. | Semtex Poděbrady | 20 | 9 | 0 | 1 | 0 | 10 | 0 | 177 | : | 183 | 433 | : | 444 | 28 |
7. | Plastic darts Sadská | 20 | 8 | 0 | 3 | 0 | 9 | 0 | 179 | : | 181 | 444 | : | 429 | 27 |
8. | No Stress Kutná Hora | 20 | 7 | 0 | 1 | 0 | 12 | 0 | 170 | : | 190 | 401 | : | 465 | 22 |
9. | Smrkáči Břežany II | 20 | 4 | 0 | 2 | 0 | 14 | 0 | 145 | : | 215 | 387 | : | 496 | 14 |
10. | Norci Úmonín | 20 | 3 | 0 | 4 | 0 | 13 | 0 | 142 | : | 218 | 375 | : | 503 | 13 |
11. | Kandráčovci Kolín | 20 | 2 | 0 | 2 | 0 | 16 | 0 | 127 | : | 233 | 353 | : | 535 | 8 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Nerušil Martin | Korunky Kolín B | 85,5 | 83,33 | 76 | 72 | 60 | 76,02 | 171 | 130 |
2. | Jelínek Patrik | Strašidla Okřínek | 83,5 | 74,65 | 76 | 71 | 53 | 70,48 | 166 | 117 |
3. | Šafránek Martin | Korunky Kolín B | 78,7 | 72,22 | 76 | 54 | 39 | 68,00 | 125 | 85 |
4. | Švorc Jaroslav | Gladiátors Lošany | 78,6 | 78,75 | 80 | 80 | 63 | 67,68 | 198 | 134 |
5. | Zach Jakub | Bohemia Hearts Poděbrady | 76,5 | 72,22 | 80 | 72 | 52 | 66,29 | 175 | 116 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
So | 13.5.2023 | 17:00 | 22. | Plastic darts Sadská | 13 | : | 5 | Norci Úmonín | ||
Svoboda Jiří | 29 | : | 14 | Sahulka Vladimír | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 15:00 | 22. | Kandráčovci Kolín | 10 | : | 8 | Korunky Kolín | ||
Jirsová Kateřina | 24 | : | 19 | Pluhař Jiří | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 17:00 | 22. | Semtex Poděbrady | 11 | : | 7 | No Stress Kutná Hora | ||
Kladivo Aleš | 27 | : | 15 | Humpolák Marcel | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 18:00 | 22. | Bohemia Hearts Poděbrady | 7 | : | 11 | Gladiátors Lošany | ||
Koblížek Václav | 25 | : | 27 | Heřmánek Jiří | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 18:00 | 22. | Strašidla Okřínek | 12 | : | 6 | Smrkáči Břežany II | ||
Jelínek Milan | 27 | : | 18 | Puršl Radek |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |