Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
 NáhledTiskNahoru
Extraliga VÝCHOD (A)
Tabulka - průběžné pořadí
PořadíDružstvoKolVVPRPPPKSkóreLegyBody
1.Zlatý Barbaři Praha330000046:897:299
2.Zelená laguna Strančice330000034:2075:539
3.Poděbradka Poděbrady320100032:2271:597
4.Viktoria Radim310002026:2866:663
5.Čerti Poděbrady310002021:3364:793
6.Platanský Nerv Praha310002020:3448:753
7.Nepřátelé bobří hráze Praha300102023:3161:731
8.Kosako Konárovice300003014:4039:870
PořadíHráčDružstvoLKH
ZápasyLegy
%
C
O
V
%
O
V
1.Maxa JanZlatý Barbaři Praha113,1100,0012121292,312624
2.Záruba JiříZlatý Barbaři Praha108,085,71127680,001512
3.Lutišan ŠtefanZlatý Barbaři Praha102,881,821211976,002519
4.Procházka JaroslavZelená laguna Strančice89,577,78129771,432115
5.Mikeš JanZelená laguna Strančice86,491,6712121178,572822
Nejnovější výsledky
DenDatumČasKoloDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánAkce
Út29.9.202020:003.Zlatý Barbaři Praha15:3Čerti Poděbrady  Živě »
Vlček Jiří33:16Pikner Pavel
Út29.9.202020:003.Zelená laguna Strančice12:6Kosako Konárovice  Živě »
Procházka Jaroslav26:15Černík Rostislav
Ne4.10.202015:003.Viktoria Radim10:8Nepřátelé bobří hráze Praha  Živě »
Loukota Petr24:19Dorko Miroslav
Ne4.10.202018:003.Poděbradka Poděbrady11:7Platanský Nerv Praha  Živě »
Stegbauerová Martina23:17Židlický Zbyněk
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
Čekáme na výsledky
DenDatumČasKoloDomácíHostéAkce
Út13.10.202020:004.Platanský Nerv PrahaZelená laguna Strančice Živě»
Út13.10.202020:004.Zlatý Barbaři PrahaPoděbradka Poděbrady Živě»
16.10.202019:004.Kosako KonároviceViktoria Radim Živě»
Ne18.10.202015:004.Čerti PoděbradyNepřátelé bobří hráze Praha Živě»
Út27.10.202020:005.Zelená laguna StrančiceZlatý Barbaři Praha Živě»
Út27.10.202020:005.Nepřátelé bobří hráze PrahaKosako Konárovice Živě»
Ne1.11.202015:005.Viktoria RadimPlatanský Nerv Praha Živě»
Ne1.11.202018:005.Poděbradka PoděbradyČerti Poděbrady Živě»
Út10.11.202020:006.Platanský Nerv PrahaNepřátelé bobří hráze Praha Živě»
Út10.11.202020:006.Zlatý Barbaři PrahaViktoria Radim Živě»
Ne15.11.202015:006.Čerti PoděbradyKosako Konárovice Živě»
Ne15.11.202018:006.Poděbradka PoděbradyZelená laguna Strančice Živě»
Út24.11.202020:007.Zelená laguna StrančiceČerti Poděbrady Živě»
Út24.11.202020:007.Nepřátelé bobří hráze PrahaZlatý Barbaři Praha Živě»
27.11.202019:007.Kosako KonárovicePlatanský Nerv Praha Živě»
Ne29.11.202015:007.Viktoria RadimPoděbradka Poděbrady Živě»
Út1.12.202020:008.Nepřátelé bobří hráze PrahaPoděbradka Poděbrady Živě»
4.12.202019:008.Kosako KonároviceZlatý Barbaři Praha Živě»
Ne6.12.202015:008.Čerti PoděbradyPlatanský Nerv Praha Živě»
Ne6.12.202015:008.Viktoria RadimZelená laguna Strančice Živě»
Út15.12.202020:009.Zlatý Barbaři PrahaPlatanský Nerv Praha Živě»
Út15.12.202020:009.Zelená laguna StrančiceNepřátelé bobří hráze Praha Živě»
Ne20.12.202015:009.Viktoria RadimČerti Poděbrady Živě»
Ne20.12.202018:009.Poděbradka PoděbradyKosako Konárovice Živě»
Út5.1.202120:0010.Platanský Nerv PrahaPoděbradka Poděbrady Živě»
Út5.1.202120:0010.Nepřátelé bobří hráze PrahaViktoria Radim Živě»
8.1.202119:0010.Kosako KonároviceZelená laguna Strančice Živě»
Ne10.1.202115:0010.Čerti PoděbradyZlatý Barbaři Praha Živě»
Út19.1.202120:0011.Zelená laguna StrančicePlatanský Nerv Praha Živě»
Út19.1.202120:0011.Nepřátelé bobří hráze PrahaČerti Poděbrady Živě»
Ne24.1.202115:0011.Viktoria RadimKosako Konárovice Živě»
Ne24.1.202118:0011.Poděbradka PoděbradyZlatý Barbaři Praha Živě»
Út2.2.202120:0012.Zlatý Barbaři PrahaZelená laguna Strančice Živě»
Út2.2.202120:0012.Platanský Nerv PrahaViktoria Radim Živě»
5.2.202119:0012.Kosako KonároviceNepřátelé bobří hráze Praha Živě»
Ne7.2.202115:0012.Čerti PoděbradyPoděbradka Poděbrady Živě»
Út16.2.202120:0013.Nepřátelé bobří hráze PrahaPlatanský Nerv Praha Živě»
Út16.2.202120:0013.Zelená laguna StrančicePoděbradka Poděbrady Živě»
19.2.202119:0013.Kosako KonároviceČerti Poděbrady Živě»
Ne21.2.202115:0013.Viktoria RadimZlatý Barbaři Praha Živě»
Út2.3.202120:0014.Zlatý Barbaři PrahaNepřátelé bobří hráze Praha Živě»
Út2.3.202120:0014.Platanský Nerv PrahaKosako Konárovice Živě»
Ne7.3.202115:0014.Čerti PoděbradyZelená laguna Strančice Živě»
Ne7.3.202118:0014.Poděbradka PoděbradyViktoria Radim Živě»
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 12.4.2021 12:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 12.4.2021 15:42:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement