Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Zelená laguna Strančice 19 17 0 1 0 1 0 248 : 94 538 : 279 52
2. Proti proudu Praha 19 17 0 1 0 1 0 227 : 115 512 : 314 52
3. STS Moskovice Praha 19 13 0 2 0 4 0 202 : 140 469 : 361 41
4. Plzeňka Praha 19 11 0 2 0 6 0 201 : 141 468 : 366 35
5. Amatéři Praha 18 11 0 2 0 5 0 168 : 156 406 : 395 35
6. Synové výčepu Praha 19 9 0 3 0 7 0 170 : 172 427 : 414 30
7. Nervous Praha 19 8 0 3 0 8 0 173 : 169 420 : 410 27
8. Akademie DC Praha 17 8 0 3 0 6 0 153 : 153 370 : 374 27
9. Mirage Sobín 19 8 0 1 0 10 0 170 : 172 424 : 424 25
10. Horní Rozptyly Praha B 19 6 0 2 0 11 0 159 : 183 407 : 434 20
11. Expendables Praha 19 4 0 2 0 13 0 136 : 206 362 : 488 14
12. Pohodáři Praha 19 3 0 2 0 14 0 116 : 226 313 : 513 11
13. Brilliant darts Praha 18 1 0 5 0 12 0 123 : 201 317 : 458 8
14. Sport club 1930 I Praha 19 0 0 1 0 18 0 112 : 230 317 : 520 1
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Procházka Jaroslav Zelená laguna Strančice 107,3 90,20 76 51 46 82,05 117 96
2. Puharič Petr Proti proudu Praha 95,0 81,48 76 54 44 74,02 127 94
3. Frei Pavel Proti proudu Praha 86,2 80,00 76 60 48 72,14 140 101
4. Mikeš Jan Zelená laguna Strančice 85,8 86,96 76 69 60 75,46 163 123
5. Fišer Martin Mirage Sobín 75,9 66,67 76 39 26 64,44 90 58
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 1.3.2020 18:00 18. Akademie DC Praha 9 : 9 Horní Rozptyly Praha B
Bayer Petr 22 : 23 Nemeš Jan
Ne 1.3.2020 18:00 18. Synové výčepu Praha 10 : 8 Expendables Praha
Vlasák Jan 24 : 19 Pecha Martin
Ne 1.3.2020 18:00 18. STS Moskovice Praha 9 : 9 Zelená laguna Strančice
Záruba Jan 23 : 21 Procházka Jaroslav
Ne 1.3.2020 18:00 18. Proti proudu Praha 13 : 5 Plzeňka Praha
Frei Pavel 29 : 17 Kalendová Lucie
Ne 1.3.2020 18:00 18. Amatéři Praha 11 : 7 Sport club 1930 I Praha
Kopač Miroslav 25 : 20 Grabinský Luděk
Ne 8.3.2020 18:00 19. Sport club 1930 I Praha 6 : 12 Horní Rozptyly Praha B
Grabinský Luděk 18 : 28 Nemeš Jan
Ne 8.3.2020 18:00 19. STS Moskovice Praha 15 : 3 Pohodáři Praha
Záruba Jan 31 : 10 Šabata Pavel
Ne 8.3.2020 18:00 19. Expendables Praha 11 : 7 Amatéři Praha
Pecha Martin 25 : 22 Kopač Miroslav
Ne 8.3.2020 18:00 19. Zelená laguna Strančice 8 : 10 Proti proudu Praha
Procházka Jaroslav 22 : 24 Frei Pavel
Ne 8.3.2020 18:00 19. Plzeňka Praha 13 : 5 Synové výčepu Praha
Faltejsek Libor 28 : 14 Vlasák Jan
Ne 8.3.2020 19:00 19. Mirage Sobín 12 : 6 Nervous Praha
Přída Antonín 28 : 15 Šťastný Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
Ne 15.3.2020 18:00 17. Akademie DC Praha Amatéři Praha
Út 17.3.2020 19:00 20. Pohodáři Praha Mirage Sobín
Ne 22.3.2020 18:00 20. Nervous Praha Akademie DC Praha
Ne 22.3.2020 18:00 20. Amatéři Praha Plzeňka Praha
Ne 22.3.2020 18:00 20. Synové výčepu Praha Zelená laguna Strančice
Ne 22.3.2020 18:00 20. Proti proudu Praha STS Moskovice Praha
Út 24.3.2020 19:00 20. Brilliant darts Praha Sport club 1930 I Praha
Ne 29.3.2020 18:00 21. Plzeňka Praha Horní Rozptyly Praha B
Ne 29.3.2020 18:00 21. Expendables Praha Brilliant darts Praha
Ne 29.3.2020 18:00 21. Sport club 1930 I Praha Nervous Praha
Ne 29.3.2020 18:00 21. Akademie DC Praha Mirage Sobín
Ne 29.3.2020 18:00 21. STS Moskovice Praha Synové výčepu Praha
Ne 29.3.2020 18:00 21. Zelená laguna Strančice Amatéři Praha
Ne 29.3.2020 18:00 21. Proti proudu Praha Pohodáři Praha
Út 31.3.2020 19:00 22. Pohodáři Praha Akademie DC Praha
Ne 5.4.2020 18:00 19. Akademie DC Praha Brilliant darts Praha
Ne 5.4.2020 18:00 22. Nervous Praha Expendables Praha
Ne 5.4.2020 18:00 22. Amatéři Praha STS Moskovice Praha
Ne 5.4.2020 18:00 22. Synové výčepu Praha Proti proudu Praha
Ne 5.4.2020 19:00 22. Mirage Sobín Sport club 1930 I Praha
Ne 5.4.2020 19:00 22. Horní Rozptyly Praha B Zelená laguna Strančice
Út 7.4.2020 19:00 22. Brilliant darts Praha Plzeňka Praha
Ne 12.4.2020 19:00 20. Horní Rozptyly Praha B Expendables Praha
Ne 19.4.2020 18:00 23. STS Moskovice Praha Horní Rozptyly Praha B
Ne 19.4.2020 18:00 23. Zelená laguna Strančice Brilliant darts Praha
Ne 19.4.2020 18:00 23. Plzeňka Praha Nervous Praha
Ne 19.4.2020 18:00 23. Expendables Praha Mirage Sobín
Ne 19.4.2020 18:00 23. Sport club 1930 I Praha Akademie DC Praha
Ne 19.4.2020 18:00 23. Proti proudu Praha Amatéři Praha
Ne 19.4.2020 18:00 23. Synové výčepu Praha Pohodáři Praha
Út 21.4.2020 19:00 24. Pohodáři Praha Sport club 1930 I Praha
Út 21.4.2020 19:00 24. Brilliant darts Praha STS Moskovice Praha
Ne 26.4.2020 18:00 24. Akademie DC Praha Expendables Praha
Ne 26.4.2020 18:00 24. Nervous Praha Zelená laguna Strančice
Ne 26.4.2020 18:00 24. Amatéři Praha Synové výčepu Praha
Ne 26.4.2020 19:00 24. Mirage Sobín Plzeňka Praha
Ne 26.4.2020 19:00 24. Horní Rozptyly Praha B Proti proudu Praha
Ne 3.5.2020 18:00 25. Synové výčepu Praha Horní Rozptyly Praha B
Ne 3.5.2020 18:00 25. Proti proudu Praha Brilliant darts Praha
Ne 3.5.2020 18:00 25. STS Moskovice Praha Nervous Praha
Ne 3.5.2020 18:00 25. Zelená laguna Strančice Mirage Sobín
Ne 3.5.2020 18:00 25. Plzeňka Praha Akademie DC Praha
Ne 3.5.2020 18:00 25. Expendables Praha Sport club 1930 I Praha
Ne 3.5.2020 18:00 25. Amatéři Praha Pohodáři Praha
Út 12.5.2020 19:00 26. Pohodáři Praha Expendables Praha
Ne 17.5.2020 18:00 26. Sport club 1930 I Praha Plzeňka Praha
Ne 17.5.2020 18:00 26. Akademie DC Praha Zelená laguna Strančice
Ne 17.5.2020 18:00 26. Nervous Praha Proti proudu Praha
Ne 17.5.2020 19:00 26. Mirage Sobín STS Moskovice Praha
Ne 17.5.2020 19:00 26. Horní Rozptyly Praha B Amatéři Praha
Út 19.5.2020 19:00 26. Brilliant darts Praha Synové výčepu Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 31.5.2020 10:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.5.2020 12:52:21