Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Zelená laguna Strančice 17 17 0 0 0 0 0 231 : 75 495 : 232 51
2. Proti proudu Praha 17 15 0 1 0 1 0 204 : 102 459 : 275 46
3. STS Moskovice Praha 17 12 0 1 0 4 0 178 : 128 415 : 330 37
4. Plzeňka Praha 17 10 0 2 0 5 0 183 : 123 423 : 323 32
5. Amatéři Praha 16 10 0 2 0 4 0 150 : 138 359 : 350 32
6. Nervous Praha 18 8 0 3 0 7 0 167 : 157 405 : 382 27
7. Synové výčepu Praha 17 8 0 3 0 6 0 155 : 151 389 : 367 27
8. Akademie DC Praha 16 8 0 2 0 6 0 144 : 144 348 : 351 26
9. Mirage Sobín 18 7 0 1 0 10 0 158 : 166 396 : 409 22
10. Horní Rozptyly Praha B 17 5 0 1 0 11 0 138 : 168 356 : 394 16
11. Expendables Praha 17 3 0 2 0 12 0 117 : 189 318 : 442 11
12. Pohodáři Praha 18 3 0 2 0 13 0 113 : 211 303 : 482 11
13. Brilliant darts Praha 18 1 0 5 0 12 0 123 : 201 317 : 458 8
14. Sport club 1930 I Praha 17 0 0 1 0 16 0 99 : 207 279 : 467 1
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Procházka Jaroslav Zelená laguna Strančice 111,7 95,35 68 43 41 85,71 98 84
2. Puharič Petr Proti proudu Praha 96,4 82,98 68 47 39 75,23 109 82
3. Frei Pavel Proti proudu Praha 90,1 83,02 68 53 44 74,59 122 91
4. Mikeš Jan Zelená laguna Strančice 90,0 90,16 68 61 55 78,87 142 112
5. Spratek Tomáš Proti proudu Praha 75,4 72,73 68 55 40 68,50 127 87
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 16.2.2020 18:00 17. Expendables Praha 8 : 10 Proti proudu Praha
Pecha Martin 18 : 26 Frei Pavel
Ne 16.2.2020 18:00 17. Sport club 1930 I Praha 5 : 13 Synové výčepu Praha
Grabinský Luděk 18 : 29 Vlasák Jan
Ne 16.2.2020 18:00 17. Zelená laguna Strančice 13 : 5 Pohodáři Praha
Procházka Jaroslav 27 : 14 Páša Jiří
Ne 16.2.2020 18:00 17. Plzeňka Praha 12 : 6 STS Moskovice Praha
Faltejsek Libor 26 : 17 Logner Vilém
Ne 16.2.2020 18:00 17. Nervous Praha 9 : 9 Brilliant darts Praha
Šťastný Roman 21 : 20 Homola Jiří
Ne 16.2.2020 19:00 17. Mirage Sobín 12 : 6 Horní Rozptyly Praha B
Přída Antonín 27 : 14 Nemeš Jan
Út 25.2.2020 19:00 18. Brilliant darts Praha 8 : 10 Mirage Sobín
Homola Jiří 20 : 23 Přída Antonín
Út 25.2.2020 19:00 18. Pohodáři Praha 3 : 15 Nervous Praha
Páša Jiří 10 : 33 Šťastný Roman
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.2.2020 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.2.2020 00:00:21