Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga D (B)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Zelená laguna Strančice 8 8 0 0 0 0 0 110 : 34 235 : 112 24
2. Proti proudu Praha 8 7 0 0 0 1 0 98 : 46 217 : 124 21
3. Amatéři Praha 8 6 0 1 0 1 0 80 : 64 189 : 169 19
4. Nervous Praha 8 5 0 1 0 2 0 83 : 61 195 : 158 16
5. Synové výčepu Praha 8 5 0 1 0 2 0 76 : 68 181 : 167 16
6. Akademie DC Praha 8 5 0 0 0 3 0 69 : 75 165 : 178 15
7. STS Moskovice Praha 8 4 0 1 0 3 0 75 : 69 180 : 169 13
8. Plzeňka Praha 8 3 0 1 0 4 0 78 : 66 189 : 163 10
9. Horní Rozptyly Praha B 8 2 0 1 0 5 0 66 : 78 177 : 179 7
10. Pohodáři Praha 8 2 0 1 0 5 0 50 : 94 136 : 212 7
11. Brilliant darts Praha 8 1 0 3 0 4 0 63 : 81 158 : 194 6
12. Mirage Sobín 8 1 0 1 0 6 0 59 : 85 159 : 199 4
13. Expendables Praha 8 0 0 2 0 6 0 54 : 90 147 : 212 2
14. Sport club 1930 I Praha 8 0 0 1 0 7 0 47 : 97 128 : 220 1
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Procházka Jaroslav Zelená laguna Strančice 110,7 91,67 32 24 22 83,64 55 46
2. Frei Pavel Proti proudu Praha 95,7 88,89 32 27 24 80,00 60 48
3. Mikeš Jan Zelená laguna Strančice 90,0 90,63 32 32 29 78,67 75 59
4. Puharič Petr Proti proudu Praha 89,3 80,00 32 25 20 73,68 57 42
5. Hanzl Lukáš Nervous Praha 81,2 86,36 32 22 19 78,00 50 39
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 3.11.2019 18:00 7. Akademie DC Praha 12 : 6 Nervous Praha
Bayer Petr 26 : 17 Šťastný Roman
Ne 3.11.2019 18:00 7. Expendables Praha 9 : 9 Horní Rozptyly Praha B
Pecha Martin 22 : 23 Nemeš Jan
Ne 3.11.2019 18:00 7. STS Moskovice Praha 6 : 12 Proti proudu Praha
Korčáková Renáta 16 : 27 Frei Pavel
Ne 3.11.2019 18:00 7. Plzeňka Praha 9 : 9 Amatéři Praha
Faltejsek Libor 22 : 20 Kopač Miroslav
Ne 3.11.2019 18:00 7. Zelená laguna Strančice 13 : 5 Synové výčepu Praha
Procházka Jaroslav 28 : 12 Vlasák Jan
Ne 3.11.2019 18:00 7. Sport club 1930 I Praha 9 : 9 Brilliant darts Praha
Grabinský Luděk 23 : 21 Homola Jiří
Ne 3.11.2019 19:00 7. Mirage Sobín 7 : 11 Pohodáři Praha
Přída Antonín 19 : 25 Páša Jiří
Út 5.11.2019 19:00 8. Brilliant darts Praha 10 : 8 Expendables Praha
Homola Jiří 25 : 19 Hrachovina Matěj
Út 5.11.2019 20:00 8. Pohodáři Praha 2 : 16 Proti proudu Praha
Páša Jiří 7 : 33 Frei Pavel
Ne 10.11.2019 18:00 8. Synové výčepu Praha 7 : 11 STS Moskovice Praha
Vlasák Jan 19 : 25 Korčáková Renáta
Ne 10.11.2019 18:00 8. Amatéři Praha 4 : 14 Zelená laguna Strančice
Kopač Miroslav 12 : 30 Procházka Jaroslav
Ne 10.11.2019 18:00 8. Nervous Praha 13 : 5 Sport club 1930 I Praha
Šťastný Roman 30 : 15 Grabinský Luděk
Ne 10.11.2019 19:00 8. Horní Rozptyly Praha B 4 : 14 Plzeňka Praha
Nemeš Jan 13 : 29 Faltejsek Libor
Ne 10.11.2019 19:00 8. Mirage Sobín 8 : 10 Akademie DC Praha
Přída Antonín 20 : 23 Bayer Petr
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.11.2019 21:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.11.2019 21:17:31