Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga A (B)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Bizoni Cvrčovice 7 7 0 0 0 0 0 91 : 35 196 : 103 21
2. Podlesáci Králův Dvůr E 7 7 0 0 0 0 0 87 : 39 192 : 113 21
3. Rozdělovský Péčko Kladno 7 5 0 2 0 0 0 85 : 41 194 : 113 17
4. Qýčepu Příbram 8 5 0 0 0 3 0 70 : 74 172 : 180 15
5. Cannabis 666 Žebrák 8 4 0 0 0 4 0 66 : 78 171 : 185 12
6. Šipkaři Jince 8 3 0 1 0 4 0 72 : 72 174 : 176 10
7. Maniac Darts Rakovník 7 3 0 1 0 3 0 62 : 64 155 : 154 10
8. Křižáci Roztoky 7 3 0 1 0 3 0 58 : 68 138 : 163 10
9. Hroch Team Hudlice 8 2 0 1 0 5 0 66 : 78 160 : 187 7
10. Albion Chlumec 8 2 0 1 0 5 0 59 : 85 154 : 195 7
11. Máchalové XXL Kladno 7 2 0 0 0 5 0 55 : 71 139 : 166 6
12. Statenický Panteři 7 1 0 1 0 5 0 53 : 73 137 : 169 4
13. Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 7 0 0 0 0 7 0 40 : 86 112 : 190 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Křeček Lukáš Bizoni Cvrčovice 100,0 95,00 28 20 19 90,48 42 38
2. Dbalý Petr Rozdělovský Péčko Kladno 82,1 78,57 28 28 22 72,73 66 48
3. Souček Ondřej Rozdělovský Péčko Kladno 80,0 80,00 28 25 20 70,69 58 41
4. Kafka Miroslav Podlesáci Králův Dvůr E 76,3 85,19 28 27 23 73,44 64 47
5. Suk Petr Bizoni Cvrčovice 74,6 77,78 28 18 14 68,29 41 28
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 2.11.2019 18:00 7. Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 6 : 12 Šipkaři Jince
Blažka Pavel 15 : 26 Bureš František
Ne 3.11.2019 14:00 7. Máchalové XXL Kladno 3 : 15 Podlesáci Králův Dvůr E
Minár Ota 11 : 32 Olšiak Martin
Ne 3.11.2019 16:00 7. Statenický Panteři 11 : 7 Hroch Team Hudlice
Koutský Tomáš 27 : 18 Hájek Milan
Ne 3.11.2019 18:00 7. Bizoni Cvrčovice 13 : 5 Qýčepu Příbram
Suk Petr 27 : 18 Bartoš Roman
Ne 3.11.2019 18:00 7. Rozdělovský Péčko Kladno 14 : 4 Cannabis 666 Žebrák
Krejčí Jiří 32 : 14 Kadlec Milan
Ne 3.11.2019 18:00 7. Křižáci Roztoky 13 : 5 Albion Chlumec
Kulhánek Jiří 29 : 17 Hanko Martin
Ne 10.11.2019 15:00 8. Cannabis 666 Žebrák 5 : 13 Bizoni Cvrčovice
Kadlec Milan 17 : 27 Suk Petr
Ne 10.11.2019 18:00 8. Albion Chlumec 6 : 12 Maniac Darts Rakovník
Hanko Martin 17 : 27 Pína Petr
Ne 10.11.2019 18:00 8. Šipkaři Jince 9 : 9 Rozdělovský Péčko Kladno
Bureš František 23 : 24 Krejčí Jiří
Ne 10.11.2019 18:00 8. Máchalové XXL Kladno 12 : 6 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
Minár Ota 27 : 15 Blažka Pavel
Ne 10.11.2019 18:00 8. Hroch Team Hudlice 6 : 12 Křižáci Roztoky
Hájek Milan 18 : 25 Kulhánek Jiří
Ne 10.11.2019 18:00 8. Qýčepu Příbram 10 : 8 Statenický Panteři
Bartoš Roman 23 : 23 Koutský Tomáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2019 19:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.11.2019 19:57:14