Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga A (B)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Bizoni Cvrčovice 17 16 0 1 0 0 0 213 : 93 472 : 261 49
2. Podlesáci Králův Dvůr E 18 15 0 0 0 3 0 202 : 122 467 : 320 45
3. Rozdělovský Péčko Kladno 16 13 0 3 0 0 0 201 : 87 450 : 258 42
4. Křižáci Roztoky 17 11 0 1 0 5 0 165 : 141 388 : 352 34
5. Qýčepu Příbram 18 11 0 1 0 6 0 161 : 163 397 : 397 34
6. Cannabis 666 Žebrák 18 8 0 0 0 10 0 154 : 170 388 : 407 24
7. Maniac Darts Rakovník 18 7 0 2 0 9 0 152 : 172 376 : 404 23
8. Albion Chlumec 17 7 0 2 0 8 0 140 : 166 348 : 402 23
9. Statenický Panteři 17 4 0 2 0 11 0 137 : 169 350 : 398 14
10. Šipkaři Jince 18 4 0 1 0 13 0 143 : 181 363 : 428 13
11. Hroch Team Hudlice 18 4 0 1 0 13 0 136 : 188 346 : 441 13
12. Máchalové XXL Kladno 17 4 0 0 0 13 0 130 : 176 336 : 419 12
13. Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 17 2 0 0 0 15 0 100 : 206 269 : 463 6
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Křeček Lukáš Bizoni Cvrčovice 99,0 94,23 68 52 49 86,21 116 100
2. Dbalý Petr Rozdělovský Péčko Kladno 88,2 85,94 64 64 55 76,47 153 117
3. Vašica Miroslav Bizoni Cvrčovice 76,9 73,02 68 63 46 69,13 149 103
4. Souček Ondřej Rozdělovský Péčko Kladno 76,0 75,86 64 58 44 67,38 141 95
5. Dvořáček Richard Podlesáci Králův Dvůr E 73,1 71,19 72 59 42 71,11 135 96
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 1.3.2020 15:00 18. Cannabis 666 Žebrák 11 : 7 Máchalové XXL Kladno
Kadlec Milan 25 : 18 Minár Ota
Ne 1.3.2020 18:00 18. Podlesáci Králův Dvůr E 11 : 7 Šipkaři Jince
Olšiak Martin 25 : 19 Bureš František
Ne 1.3.2020 18:00 18. Hroch Team Hudlice 2 : 16 Rozdělovský Péčko Kladno
Hájek Milan 9 : 32 Ježek Tomáš
Ne 1.3.2020 18:00 18. Qýčepu Příbram 10 : 8 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
Bartoš Roman 24 : 19 Blažka Pavel
Ne 1.3.2020 18:00 18. Maniac Darts Rakovník 6 : 12 Křižáci Roztoky
Plaček Jan 17 : 27 Zajíček Jan
Ne 1.3.2020 18:00 18. Albion Chlumec 7 : 11 Bizoni Cvrčovice
Hanko Martin 18 : 25 Suk Petr
So 7.3.2020 18:00 19. Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 5 : 13 Cannabis 666 Žebrák
Blažka Pavel 17 : 28 Kadlec Milan
Ne 8.3.2020 16:00 19. Statenický Panteři 9 : 9 Albion Chlumec
Koutský Tomáš 23 : 21 Hanko Martin
Ne 8.3.2020 18:00 19. Bizoni Cvrčovice 10 : 8 Hroch Team Hudlice
Suk Petr 27 : 17 Hájek Milan
Ne 8.3.2020 18:00 19. Maniac Darts Rakovník 8 : 10 Podlesáci Králův Dvůr E
Plaček Jan 18 : 23 Olšiak Martin
Ne 8.3.2020 18:00 19. Máchalové XXL Kladno 12 : 6 Šipkaři Jince
Minár Ota 26 : 19 Bureš František
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
Ne 15.3.2020 18:00 17. Rozdělovský Péčko Kladno Albion Chlumec
Ne 22.3.2020 15:00 20. Cannabis 666 Žebrák Rozdělovský Péčko Kladno
Ne 22.3.2020 18:00 20. Podlesáci Králův Dvůr E Máchalové XXL Kladno
Ne 22.3.2020 18:00 20. Šipkaři Jince Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
Ne 22.3.2020 18:00 20. Qýčepu Příbram Bizoni Cvrčovice
Ne 22.3.2020 18:00 20. Hroch Team Hudlice Statenický Panteři
Ne 22.3.2020 18:00 20. Albion Chlumec Křižáci Roztoky
So 28.3.2020 18:00 21. Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Máchalové XXL Kladno
Ne 29.3.2020 16:00 21. Statenický Panteři Qýčepu Příbram
Ne 29.3.2020 18:00 21. Bizoni Cvrčovice Cannabis 666 Žebrák
Ne 29.3.2020 18:00 21. Rozdělovský Péčko Kladno Šipkaři Jince
Ne 29.3.2020 18:00 21. Maniac Darts Rakovník Albion Chlumec
Ne 29.3.2020 18:00 21. Křižáci Roztoky Hroch Team Hudlice
Ne 5.4.2020 15:00 22. Cannabis 666 Žebrák Statenický Panteři
Ne 5.4.2020 18:00 22. Podlesáci Králův Dvůr E Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
Ne 5.4.2020 18:00 22. Máchalové XXL Kladno Rozdělovský Péčko Kladno
Ne 5.4.2020 18:00 22. Šipkaři Jince Bizoni Cvrčovice
Ne 5.4.2020 18:00 22. Qýčepu Příbram Křižáci Roztoky
Ne 5.4.2020 18:00 22. Hroch Team Hudlice Maniac Darts Rakovník
Ne 19.4.2020 16:00 23. Statenický Panteři Šipkaři Jince
Ne 19.4.2020 18:00 23. Maniac Darts Rakovník Qýčepu Příbram
Ne 19.4.2020 18:00 23. Křižáci Roztoky Cannabis 666 Žebrák
Ne 19.4.2020 18:00 23. Bizoni Cvrčovice Máchalové XXL Kladno
Ne 19.4.2020 18:00 23. Rozdělovský Péčko Kladno Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
Ne 19.4.2020 18:00 23. Albion Chlumec Podlesáci Králův Dvůr E
So 25.4.2020 18:00 24. Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Bizoni Cvrčovice
Ne 26.4.2020 15:00 24. Cannabis 666 Žebrák Maniac Darts Rakovník
Ne 26.4.2020 18:00 24. Podlesáci Králův Dvůr E Rozdělovský Péčko Kladno
Ne 26.4.2020 18:00 24. Máchalové XXL Kladno Statenický Panteři
Ne 26.4.2020 18:00 24. Šipkaři Jince Křižáci Roztoky
Ne 26.4.2020 18:00 24. Hroch Team Hudlice Albion Chlumec
Ne 3.5.2020 16:00 25. Statenický Panteři Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy
Ne 3.5.2020 18:00 25. Albion Chlumec Qýčepu Příbram
Ne 3.5.2020 18:00 25. Maniac Darts Rakovník Šipkaři Jince
Ne 3.5.2020 18:00 25. Máchalové XXL Kladno Křižáci Roztoky
Ne 3.5.2020 18:00 25. Bizoni Cvrčovice Rozdělovský Péčko Kladno
Ne 3.5.2020 18:00 25. Hroch Team Hudlice Podlesáci Králův Dvůr E
So 16.5.2020 18:00 26. Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy Křižáci Roztoky
Ne 17.5.2020 14:00 26. Máchalové XXL Kladno Maniac Darts Rakovník
Ne 17.5.2020 15:00 26. Cannabis 666 Žebrák Albion Chlumec
Ne 17.5.2020 18:00 26. Podlesáci Králův Dvůr E Bizoni Cvrčovice
Ne 17.5.2020 18:00 26. Rozdělovský Péčko Kladno Statenický Panteři
Ne 17.5.2020 18:00 26. Qýčepu Příbram Hroch Team Hudlice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 30.5.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 30.5.2020 07:13:11