Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Zákeřňáci DC Praha 2 2 0 0 0 0 0 27 : 9 60 : 26 6
2. Zlatý Barbaři Praha 2 2 0 0 0 0 0 26 : 10 56 : 32 6
3. Viktoria Radim 2 2 0 0 0 0 0 23 : 13 53 : 33 6
4. Fanatics Sedlec 2 1 0 0 0 1 0 20 : 16 48 : 42 3
5. Máchalové XXL Kladno B 2 1 0 0 0 1 0 20 : 16 46 : 43 3
6. Řenčováci Řevničov 1 1 0 0 0 0 0 10 : 8 21 : 19 3
7. Kosako Konárovice 2 1 0 0 0 1 0 17 : 19 42 : 45 3
8. Prevíti Praha 2 1 0 0 0 1 0 13 : 23 37 : 52 3
9. FraJa Neratovice 1 0 0 0 0 1 0 7 : 11 19 : 24 0
10. Šemík Neumětely 2 0 0 0 0 2 0 15 : 21 37 : 45 0
11. Čerti Kolín 2 0 0 0 0 2 0 10 : 26 29 : 57 0
12. Platanský Nerv Praha 2 0 0 0 0 2 0 10 : 26 29 : 59 0
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Jirkal Pavel Zákeřňáci DC Praha 103,5 87,50 8 8 7 88,24 17 15
2. Trobl Martin Máchalové XXL Kladno B 97,4 87,50 8 8 7 73,68 19 14
3. Kodera Pavel FraJa Neratovice 95,6 75,00 4 4 3 77,78 9 7
4. Mádle Libor Řenčováci Řevničov 94,4 100,00 4 4 4 88,89 9 8
5. Strbáček Stanislav Zákeřňáci DC Praha 92,2 87,50 8 8 7 77,78 18 14
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 8.9.2019 18:00 1. Prevíti Praha 10 : 8 Fanatics Sedlec
Jiroušek Petr 24 : 20 Tauš Václav
Ne 8.9.2019 18:00 1. FraJa Neratovice 7 : 11 Zlatý Barbaři Praha
Zácha Vladimír 19 : 24 Vlček Jiří
Ne 8.9.2019 18:00 1. Šemík Neumětely 8 : 10 Řenčováci Řevničov
Rathouský Jan 19 : 21 Hošek Karel
Ne 8.9.2019 18:00 1. Platanský Nerv Praha 5 : 13 Viktoria Radim
Židlický Zbyněk 14 : 28 Loukota Petr
Ne 8.9.2019 18:00 1. Máchalové XXL Kladno B 12 : 6 Kosako Konárovice
Jelínek Petr 27 : 18 Černík Rostislav
Út 10.9.2019 19:00 2. Zákeřňáci DC Praha 13 : 5 Platanský Nerv Praha
Jirkal Pavel 31 : 15 Židlický Zbyněk
Út 10.9.2019 20:00 2. Zlatý Barbaři Praha 15 : 3 Prevíti Praha
Vlček Jiří 32 : 13 Jiroušek Petr
13.9.2019 19:00 2. Kosako Konárovice 11 : 7 Šemík Neumětely
Černík Rostislav 24 : 18 Rathouský Jan
Ne 15.9.2019 14:00 2. Viktoria Radim 10 : 8 Máchalové XXL Kladno B
Loukota Petr 25 : 19 Jelínek Petr
Ne 15.9.2019 16:00 2. Čerti Kolín 6 : 12 Fanatics Sedlec
Pikner Pavel 18 : 28 Tauš Václav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Čekáme na výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí Hosté Akce
Ne 15.9.2019 18:00 2. Řenčováci Řevničov FraJa Neratovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.9.2019 22:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.9.2019 22:02:49