Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
1. liga ŽENY
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Dart's Ladies Praha 15 13 0 0 0 2 0 116 : 49 258 : 134 39
2. Sestřičky Praha 15 12 0 0 0 3 0 111 : 54 253 : 149 36
3. Bizonky z Ajeta Praha 15 11 0 0 0 4 0 103 : 62 237 : 156 33
4. Mártyho andílci Praha 15 10 0 0 0 5 0 88 : 77 205 : 185 30
5. Příšerky sro Praha 15 8 0 0 0 7 0 88 : 77 199 : 197 24
6. Noční můry z Ajeta Praha 14 8 0 0 0 6 0 78 : 76 183 : 189 24
7. Šílený doroty Záryby 14 5 0 0 0 9 0 77 : 77 181 : 192 15
8. Neškodný koťátka Praha 14 4 0 0 0 10 0 57 : 97 158 : 214 12
9. Hadimršky Praha 14 3 0 0 0 11 0 59 : 95 161 : 208 9
10. Veselé Střelky Kolín 14 3 0 0 0 11 0 58 : 96 148 : 219 9
11. Kajmanky z Plzeňky Praha 15 3 0 0 0 12 0 45 : 120 120 : 260 9
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Vokřálová Petra Mártyho andílci Praha 78,7 79,17 45 24 19 74,55 55 41
2. Rajmanová Marcela Sestřičky Praha 74,6 80,95 45 42 34 74,00 100 74
3. Cihelková Martina Dart's Ladies Praha 72,4 80,00 45 40 32 71,58 95 68
4. Teichnerová Kateřina Příšerky sro Praha 71,9 80,49 45 41 33 71,28 94 67
5. Belšánová Helena Sestřičky Praha 66,6 82,14 45 28 23 67,61 71 48
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Út 18.2.2020 19:00 15. Dart's Ladies Praha 7 : 4 Hadimršky Praha
Cihelková Martina 17 : 11 Řeháková Alice
St 19.2.2020 19:00 15. Bizonky z Ajeta Praha 9 : 2 Kajmanky z Plzeňky Praha
Kozlová Michaela 19 : 5 Hanušová Jitka
St 19.2.2020 19:00 15. Příšerky sro Praha 6 : 5 Noční můry z Ajeta Praha
Teichnerová Kateřina 13 : 11 Korčáková Renáta
St 19.2.2020 20:00 15. Sestřičky Praha 7 : 4 Neškodný koťátka Praha
Zahradníková Michaela 18 : 10 Messnerová Marta
St 19.2.2020 20:00 15. Mártyho andílci Praha 6 : 5 Veselé Střelky Kolín
Junová Petra 16 : 11 Šimíková Lucie
St 26.2.2020 19:00 16. Kajmanky z Plzeňky Praha 5 : 6 Příšerky sro Praha
Hanušová Jitka 14 : 13 Teichnerová Kateřina
St 26.2.2020 20:00 16. Veselé Střelky Kolín 3 : 8 Bizonky z Ajeta Praha
Šimíková Lucie 8 : 17 Kozlová Michaela
St 26.2.2020 20:00 16. Hadimršky Praha 3 : 8 Mártyho andílci Praha
Řeháková Alice 10 : 16 Junová Petra
St 26.2.2020 20:00 16. Neškodný koťátka Praha 4 : 7 Dart's Ladies Praha
Messnerová Marta 11 : 16 Cihelková Martina
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 19:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 19:29:34