Ligová skupina
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Viktoria Radim 22 17 0 3 0 2 0 249 : 147 576 : 394 54
2. Zlatý Barbaři Praha 22 16 0 2 0 4 0 218 : 178 516 : 440 50
3. Zákeřňáci DC Praha 22 14 0 2 0 6 0 244 : 152 557 : 416 44
4. Řenčováci Řevničov 22 14 0 2 0 6 0 239 : 157 548 : 406 44
5. Prevíti Praha 22 10 0 5 0 7 0 214 : 182 510 : 454 35
6. Šemík Neumětely 22 10 0 2 0 10 0 198 : 198 488 : 482 32
7. Kosako Konárovice 22 10 0 2 0 10 0 189 : 207 464 : 497 32
8. Fanatics Sedlec 22 7 0 3 0 12 0 184 : 212 472 : 506 24
9. Bonus Bendovka Praha 22 7 0 2 0 13 0 183 : 213 459 : 504 23
10. AHV Strančice 22 6 0 3 0 13 0 178 : 218 453 : 527 21
11. Rozdělovský Péčko Kladno 22 6 0 2 0 14 0 184 : 212 452 : 508 20
12. Qýčepu Příbram 22 1 0 0 0 21 0 96 : 300 293 : 654 3
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Poklop Karel Řenčováci Řevničov 115,6 93,98 88 83 78 82,47 194 160
2. Jirkal Pavel Zákeřňáci DC Praha 97,1 89,47 88 57 51 73,94 142 105
3. Maxa Jan Zlatý Barbaři Praha 94,8 77,91 88 86 67 72,14 201 145
4. Pitra Jan Šemík Neumětely 91,6 77,65 88 85 66 69,19 198 137
5. Kysilka Ondřej Viktoria Radim 86,0 71,43 88 63 45 68,24 148 101
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 12.5.2019 14:00 21. Viktoria Radim 15 : 3 Qýčepu Příbram
Loukota Petr 33 : 10 Bartoš Roman
Ne 12.5.2019 16:00 21. Fanatics Sedlec 8 : 10 Prevíti Praha
Tauš Václav 19 : 24 Jiroušek Petr
Ne 12.5.2019 18:00 21. Řenčováci Řevničov 15 : 3 AHV Strančice
Hošek Karel 33 : 12 Štola Ondřej
Ne 12.5.2019 18:00 21. Bonus Bendovka Praha 11 : 7 Kosako Konárovice
Šuman Ivo 24 : 16 Černík Rostislav
Út 14.5.2019 19:00 22. Zákeřňáci DC Praha 16 : 2 Zlatý Barbaři Praha
Jirkal Pavel 33 : 12 Vlček Jiří
17.5.2019 19:00 22. Kosako Konárovice 5 : 13 Řenčováci Řevničov
Černík Rostislav 11 : 26 Hošek Karel
Ne 19.5.2019 18:00 22. Rozdělovský Péčko Kladno 8 : 10 Viktoria Radim
Krejčí Jiří 19 : 23 Kysilka Ondřej
Ne 19.5.2019 18:00 22. AHV Strančice 10 : 8 Šemík Neumětely
Štola Ondřej 22 : 21 Rathouský Jan
Ne 19.5.2019 18:00 22. Prevíti Praha 11 : 7 Bonus Bendovka Praha
Jiroušek Petr 24 : 19 Šuman Ivo
Ne 19.5.2019 18:00 22. Qýčepu Příbram 2 : 16 Fanatics Sedlec
Bartoš Roman 9 : 33 Tauš Václav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.6.2019 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.6.2019 08:09:03