Aktuality
Ligové tabulky k 14.2.2020

14.2.2020 10:26 | Šulc Petr | Přečteno: 671×

  Extraliga (A) Kol V R P K Skore Legy BO
1 Zlatý Barbaři Praha 15 14   1   183:87 414:237 42
2 Fanatics Sedlec 14 10   4   157:95 358:252 30
3 Viktoria Radim 14 9 1 4   145:107 341:271 28
4 Zákeřňáci DC Praha 14 8 2 4   134:118 323:288 26
5 Řenčováci Řevničov 14 8 1 5   128:124 308:305 25
6 Prevíti Praha 14 6 1 7   123:129 301:310 19
7 Platanský Nerv Praha 14 6 1 7   117:135 290:337 19
8 Kosako Konárovice 13 5 1 7   114:120 277:289 16
9 Čerti Kolín 15 5 1 9   126:144 319:343 16
10 FraJa Neratovice 13 4 1 8   101:133 257:305 13
11 Máchalové XXL Kladno B 14 3 3 8   111:141 278:344 12
12 Šemík Neumětely 14     14   73:179 203:388  
  1. liga A (B)                
1 Bizoni Cvrčovice 15 14 1     192:78 420:226 43
2 Podlesáci Králův Dvůr E 15 13   2   174:96 400:259 39
3 Rozdělovský Péčko Kladno 14 11 3     170:82 385:237 36
4 Křižáci Roztoky 15 9 1 5   142:128 337:316 28
5 Qýčepu Příbram 15 9 1 5   138:132 337:326 28
6 Maniac Darts Rakovník 15 7 2 6   132:138 325:328 23
7 Albion Chlumec 15 7 1 7   124:146 309:354 22
8 Cannabis 666 Žebrák 15 5   10   120:150 312:352 15
9 Šipkaři Jince 15 4 1 10   122:148 305:354 13
10 Hroch Team Hudlice 15 4 1 10   119:151 301:357 13
11 Statenický Panteři 15 3 1 11   116:154 301:361 10
12 Máchalové XXL Kladno 14 3   11   103:149 273:351 9
13 Zaječí chlup Jitřenka Praskolesy 14 1   13   76:176 208:392 3
  1. liga B (B)                
1 Poděbradka Poděbrady 15 14   1   194:76 433:227 42
2 No Stress Kutná Hora 15 12   3   172:98 392:272 36
3 AC Hory DC Poděbrady 15 11 1 3   140:130 338:328 34
4 Korunky Kolín 15 10 3 2   158:112 379:289 33
5 Korunky Kolín B 15 9 2 4   152:118 354:302 29
6 Semtex Poděbrady 14 6 3 5   122:130 303:318 21
7 Gladiátors Lošany 15 5 4 6   136:134 336:332 19
8 Smrkáči Břežany 14 5 1 8   123:129 299:308 16
9 Cirkus Citrus Pečky 15 5 1 9   114:156 290:366 16
10 Sázava DC 15 2 6 7   105:165 268:380 12
11 Plechovky Pečky 14 2 3 9   105:147 276:338 9
12 Buldoci Sadská 15 2 1 12   104:166 283:381 7
13 Old school Okřínek 15   1 14   103:167 276:386 1
  1. liga C (B)                
1 Nepřátelé bobří hráze Praha 16 15   1   181:107 419:285 45
2 Semafor Mladá Boleslav 16 12 3 1   192:96 427:269 39
3 Krkavci Kralupy 17 11 1 5   164:142 382:360 34
4 Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. 16 9 3 4   149:139 371:346 30
5 Ostré hroty Svémyslice B 16 9 2 5   154:134 380:329 29
6 Mendosino Praha 16 8   8   137:151 327:363 24
7 Darts centrum Chlumecká Praha 16 6 5 5   147:141 352:351 23
8 Bažina 4077 Praha 17 7 2 8   153:153 374:368 23
9 Heřmánkový čajíček Praha 15 6 2 7   133:137 333:334 20
10 Bonus Bendovka Praha 15 6 2 7   127:143 309:347 20
11 Falcon Praha B 15 6 1 8   124:146 314:342 19
12 Maniac Darts Praha 16 2 1 13   120:168 308:399 7
13 Beta darts Semčice 15 1 2 12   109:161 283:365 5
14 Racing DC Neratovice 16 1   15   108:180 285:406 3
  1. liga D (B)                
1 Zelená laguna Strančice 16 16       218:70 468:218 48
2 Proti proudu Praha 16 14 1 1   194:94 433:257 43
3 STS Moskovice Praha 16 12 1 3   172:116 398:304 37
4 Amatéři Praha 16 10 2 4   150:138 359:350 32
5 Plzeňka Praha 16 9 2 5   171:117 397:306 29
6 Akademie DC Praha 16 8 2 6   144:144 348:351 26
7 Synové výčepu Praha 16 7 3 6   142:146 360:349 24
8 Nervous Praha 16 7 2 7   143:145 351:352 23
9 Mirage Sobín 16 5 1 10   136:152 346:375 16
10 Horní Rozptyly Praha B 16 5 1 10   132:156 342:367 16
11 Expendables Praha 16 3 2 11   109:179 300:416 11
12 Pohodáři Praha 16 3 2 11   105:183 279:422 11
13 Brilliant darts Praha 16 1 4 11   106:182 277:414 7
14 Sport club 1930 I Praha 16   1 15   94:194 261:438 1
  2. liga A (C)                
1 Berounská Hvězda 15 13   2   181:89 406:247 39
2 Club Fanda Forever 15 13   2   169:101 391:272 39
3 Šemík Neumětely B 14 11 1 2   159:93 365:250 34
4 Podlesáci Králův Dvůr B 15 9 1 5   162:108 376:278 28
5 Podprouďáci z Kozárovic 15 9 1 5   152:118 354:299 28
6 Bentons 98 Boješice 14 8   6   131:121 306:307 24
7 Sklípkani Praskolesy 14 6 2 6   131:121 321:290 20
8 Střelci Tetín 15 6   9   116:154 290:365 18
9 Mlýn DC Zadní Třebáň 15 5 2 8   132:138 324:340 17
10 Šneci Sedlec 15 5   10   110:160 283:362 15
11 Magnetics Beroun 14 4 1 9   107:145 273:337 13
12 Mlýn DC Zadní Třebáň B 14 1   13   78:174 223:385 3
13 Huťaři Hýskov 15 1   14   82:188 240:420 3
  2. liga B (C)                
1 Avengers Praha 15 12 1 2   180:90 401:251 37
2 Šrekové Kněževes 15 9 4 2   151:119 355:298 31
3 Bakalář Maniak Rakovník 15 10 1 4   147:123 344:321 31
4 New Bubu Team Nové Strašecí 16 8 2 6   160:128 377:324 26
5 Řenčováci Řevničov B 15 7 4 4   155:115 364:290 25
6 Drak Praha 14 7 3 4   139:113 336:282 24
7 Vonoklasy 26 15 7 1 7   133:137 326:326 22
8 Na vršku Praha 15 6 3 6   142:128 353:320 21
9 JZD Praha 15 5 3 7   139:131 337:327 18
10 Greenhorn's Praha 15 6   9   124:146 319:351 18
11 Rychlé pípy Praha 15 5 2 8   117:153 292:360 17
12 Černovoláci 15 2 2 11   93:177 256:404 8
13 Pacienti Sobín Praha 14     14   66:186 200:406  
  2. liga C (C)                
1 Chalupáři Slaný 16 14 2     197:91 452:265 44
2 Titans Praha 16 14   2   193:95 434:269 42
3 Panapr Praha 16 11 1 4   160:128 379:327 34
4 Figury Libčice n / Vlt. 16 10 2 4   162:126 383:324 32
5 Crazy dart Praha 16 10 1 5   144:144 353:364 31
6 Bílá Hora Praha 16 9 2 5   152:136 363:332 29
7 Běsnící pávové Kladno 16 8 3 5   157:131 373:331 27
8 Zziboni Cvrčovice 16 7   9   138:150 339:353 21
9 Rozdělov DC Kladno 16 6 3 7   136:152 331:367 21
10 Sons of Žižkoff Praha 16 4 2 10   123:165 308:387 14
11 Máchalové XXL Kladno C 16 3 1 12   116:172 301:389 10
12 Marná snaha Slaný 16 3   13   113:175 290:403 9
13 Bocman Club Praha 16 3   13   111:177 303:404 9
14 Barbars Praha 16 1 1 14   114:174 306:400 4
  2. liga D (C)                
1 Bohemia Hearts Poděbrady 16 15   1   192:96 435:253 45
2 Boubínský expres Kolín 16 12 3 1   180:108 409:290 39
3 Plastic darts Sadská 16 12 2 2   186:102 422:258 38
4 Norci Úmonín 16 10 2 4   175:113 402:301 32
5 Plechovky Pečky B 16 10   6   165:123 382:323 30
6 Letci Kolín 16 7 3 6   149:139 357:349 24
7 Baltazaři Kácov 16 6 3 7   146:142 349:350 21
8 Black schody Sadská 16 6 1 9   135:153 329:366 19
9 Strašidla Okřínek 16 5 3 8   135:153 331:345 18
10 Lipánci Přehvozdí 16 6   10   115:173 305:395 18
11 Střelky Veltruby B 16 5 2 9   142:146 349:362 17
12 Střelky Veltruby 16 4 1 11   114:174 289:404 13
13 Letci Kolín B 16 2   14   88:200 248:440 6
14 Kosako Konárovice B 16   4 12   94:194 262:433 4
  2. liga E (C)                
1 Bukovina 13 13       172:62 382:175 39
2 Speed Flies DC Kostelec n/L 12 10   2   130:86 301:220 30
3 Kvakoš Mladá Boleslav B 13 7 2 4   137:97 319:252 23
4 Kvakoš Mladá Boleslav C 12 7   5   96:120 244:291 21
5 Nymburk Lions 12 5 1 6   114:102 275:263 16
6 Cobra Plazy B 13 5 1 7   111:123 265:295 16
7 Džemala Kozačky Milovice 11 5   6   89:109 233:252 15
8 XXL MB B Mladá Boleslav 12 4 2 6   105:111 258:272 14
9 Top Citrus Jizbice 12 4 1 7   101:115 247:286 13
10 RKDM Milovice 13 2 2 9   92:142 244:327 8
11 Semafor Mladá Boleslav C 13 1 1 11   77:157 220:355 4
  2. liga F (C)                
1 Kyklop Praha 15 13   2   190:80 412:241 39
2 Gambáč Mělník 15 12 2 1   171:99 388:276 38
3 Black Diamonds Praha 15 8 2 5   145:125 356:310 26
4 Kangaroos Velký Borek 15 8 2 5   144:126 350:313 26
5 Valérie team Mělník 15 8 1 6   142:128 345:329 25
6 Divoké kachny Čakovice 15 7 3 5   134:136 325:321 24
7 Infarkt Praha B 15 7 2 6   140:130 348:326 23
8 Vo díru vedle Praha 15 6 1 8   126:144 310:347 19
9 No Stress Praha 14 5 1 8   118:134 287:321 16
10 Kryplos Praha 15 5 1 9   115:155 303:366 16
11 FraJa Neratovice B 14 4 3 7   113:139 292:327 15
12 Louže DC Praha 15 2 1 12   106:164 277:378 7
13 Alcatraz DSC Praha 14 1 1 12   84:168 233:371 4
  2. liga G (C)                
1 Modráci Praha 15 12 2 1   176:94 408:250 38
2 Mašinky z koupáku Neratovice 15 10 4 1   158:112 368:296 34
3 Lidový dům Kbely 15 10 1 4   151:119 361:307 31
4 Chlumecká Praha B 14 9   5   136:116 328:298 27
5 Kocouři vod kocoura Kozly 14 8   6   130:122 317:305 24
6 Willi Hubert Praha 15 7 3 5   138:132 342:321 24
7 Gambáč Mělník B 15 6 2 7   132:138 324:343 20
8 Rafani Záryby 15 5 4 6   132:138 327:338 19
9 Beer Sharks Praha 15 6 1 8   130:140 319:344 19
10 Rychlý hroty Praha 14 5 1 8   117:135 295:330 16
11 Hardcore DC Praha 15 2 4 9   123:147 311:353 10
12 Barbaři Ovčáry 15 2 3 10   121:149 305:343 9
13 Los Číčos Praha 15 1 1 13   84:186 232:409 4
  2. liga H (C)                
1 Jižani z 213 Praha 15 13 1 1   174:96 392:268 40
2 I am 180 Praha 16 13 1 2   177:111 407:297 40
3 Worm Gang Praha 15 10 1 4   151:119 355:310 31
4 Žíznivý důchodci Praha 15 7 2 6   143:127 355:315 23
5 Delta Praha 15 7 2 6   139:131 332:324 23
6 Otupělé hroty Praha 15 7 1 7   133:137 324:336 22
7 Abasta Křepenice 15 6 1 8   135:135 336:328 19
8 Fontána Praha 14 5 1 8   122:130 307:307 16
9 Ferda team DC Benešov 15 5 1 9   119:151 315:351 16
10 Country club Praha 15 4 3 8   121:149 306:358 15
11 Horní Rozptyly Praha 15 4 3 8   116:154 292:365 15
12 Šakalíci Třebohostice 16 4   12   118:170 310:398 12
13 Hadi Úvaly 15 2 5 8   116:154 290:364 11
  3. liga A (D)                
1 Chalupáři Slaný B 14 12   2   165:87 370:237 36
2 Pavouci Stochov B 14 11 2 1   156:96 365:256 35
3 Bakalář DC Kalivody 14 11 1 2   159:93 366:263 34
4 Kréta Darts Rakovník 14 9 1 4   145:107 344:273 28
5 Létající Jeleni Kralupy n/Vlt. B 14 7 1 6   134:118 333:294 22
6 Prokopáci Středokluky 14 5 2 7   124:128 314:312 17
7 Tuchodřeva Tuchoměřice 14 4 3 7   107:145 275:351 15
8 Warriors Kněževes 14 4 1 9   102:150 266:352 13
9 Dobroty ŠK Nový dům 14 3 3 8   111:141 290:327 12
10 Maniac Darts Rakovník B 14 3 3 8   103:149 269:353 12
11 Panoší Újezd ŠK 14 3 2 9   107:145 265:339 11
12 Kladno DC 14 2 1 11   99:153 258:358 7
  3. liga B (D)                
1 Úplně jiný šipkaři Červené Pečky C 18 15 1 2   204:120 463:331 46
2 Kandráčovci Kolín 18 15   3   210:114 473:308 45
3 Top sport Čáslav 18 13 2 3   190:134 443:338 41
4 Úplně jiný šipkaři Červené Pečky B 18 11 2 5   183:141 421:363 35
5 Team Chvaletice 18 11 2 5   179:145 430:380 35
6 Pivnice Tep Chvaletice 18 11 1 6   176:148 422:365 34
7 Hadi z Vinařic Týnec n/L 18 10 2 6   183:141 428:348 32
8 Hospůdka na Vinici 18 9 2 7   175:149 409:371 29
9 Wagabond Křesetice 18 9   9   168:156 410:385 27
10 U Kapličky Vrdy 18 8 1 9   169:155 407:378 25
11 LTC Litošice 18 6 3 9   149:175 385:404 21
12 Eden Vrdy 18 6 2 10   152:172 384:417 20
13 Střelky Veltruby C 18 3 1 14   133:191 337:444 10
14 SKK Hlízov 18 2 1 15   120:204 309:469 7
15 Savci Dobřeň 18 2 1 15   109:215 315:493 7
16 Norci Umonín B 18 2 1 15   92:232 274:516 7
  3. liga C (D)                
1 Žraloci Cerhenice 14 13 1     200:52 427:155 40
2 Blue stars Sadská B 14 13   1   173:79 381:223 39
3 Šipky Pátek 14 10 2 2   160:92 360:244 32
4 Kobry Český Brod 14 10 1 3   157:95 349:245 31
5 Arachnids Poříčany 14 7 1 6   121:131 298:321 22
6 Zálabáci od Kocoura Nymburk 14 6 2 6   127:125 310:299 20
7 Plastic darts Sadská B 14 5 2 7   112:140 285:340 17
8 Fénix Poděbrady 14 5   9   103:149 269:337 15
9 IM 5 Horoušany 14 4 1 9   102:150 265:348 13
10 Postřižinský expres Nymburk 14 3 2 9   106:146 275:343 11
11 180 Chemik Polabec B 14 2   12   94:158 251:356 6
12 Pirátský povaleči Český Brod 14     14   57:195 165:424  
  3. liga D (D)                
1 ŠIKL Lysá nad Labem B 14 11   3   153:99 352:256 33
2 Top Citrus Čachovice 14 10 1 3   145:107 332:274 31
3 Max DC Mladá Boleslav 14 9 3 2   154:98 355:246 30
4 Darts club Eso Milovice 14 9 3 2   136:116 330:301 30
5 Blue Darts Sedlec 14 7 2 5   134:118 325:305 23
6 Black eagles Luštěnice 14 7 1 6   127:125 323:304 22
7 ATF Kostelní Hlavno 14 6 2 6   132:120 310:300 20
8 Beta darts Semčice B 14 5 1 8   122:130 305:326 16
9 Speed Flies DC Kostelec nad Labem II 14 5   9   107:145 273:341 15
10 Semafor Mladá Boleslav B 14 3 2 9   103:149 278:347 11
11 Dolní Bukovina B 14 2 1 11   96:156 262:352 7
12 Šipky Jizbice 14 2   12   103:149 264:357 6
  3. liga E (D)                
1 Humbuck DC Kostelec n / Labem 15 14 1     170:100 398:271 43
2 Wild Darts Sluhy 14 11 1 2   149:103 346:276 34
3 Gladiátoři Neratovice 15 10 1 4   155:115 366:293 31
4 Fraja Neratovice C 15 9 1 5   156:114 382:296 28
5 Saloon Brandýs nad Labem 15 8 1 6   154:116 363:298 25
6 Saloon Brandýs nad Labem C 15 7 4 4   143:127 331:319 25
7 Motor@team.Dřísy 15 6 3 6   138:132 334:324 21
8 Ostré hroty Svémyslice 14 5 2 7   125:127 296:311 17
9 Jameson Mělník 15 4 2 9   118:152 312:352 14
10 Zlomené hroty Tupadly 14 4   10   108:144 272:332 12
11 Zápy ŠK 16 3 2 11   112:176 302:405 11
12 Gladiátoři Neratovice B 15 3 1 11   101:169 260:382 10
13 Gambáč Mělník C 16 2 3 11   117:171 306:409 9
  3. liga F (D)                
1 Frnďáci Žernovka 16 13 1 2   190:98 426:262 40
2 SB Hostivař Praha 16 12 2 2   190:98 437:271 38
3 Kozlíci Praha Kyje 16 12 2 2   173:115 403:312 38
4 Plzeňka Praha B 16 11 4 1   186:102 425:271 37
5 Světáci Praha X 16 9 2 5   162:126 378:328 29
6 Homolka DC Úvaly 16 9 1 6   147:141 356:345 28
7 Sokol Přišimasy 16 7 3 6   142:146 339:357 24
8 Pivnice Sparta Praha 16 8 1 6 1 146:142 350:346 22
9 Smrkáči Břežany B 16 6 2 8   137:151 339:364 20
10 Rychlý hroty Praha B 16 5 1 10   139:149 343:350 16
11 Baba Jaga DC Praha 16 5 1 10   121:167 315:391 16
12 Světáci Praha Y 16 2   14   106:182 293:421 6
13 Golem Běchovice 16 2   14   95:193 273:438 6
14 Lidový dům Kbely B 16 1   15   82:206 241:462 3
  3. liga G (D)                
1 Horní Rozptyly Praha X 14 13 1     177:75 391:208 40
2 Rafani Olbramovice 14 11   3   165:87 365:245 33
3 U Mě dobrý Světice 14 9 2 3   160:92 364:238 29
4 Sedmá Rota Praha 14 9 2 3   141:111 331:283 29
5 K2 Říčany 14 9 1 4   139:113 330:277 28
6 Pacienti z Berušky Praha 14 9 1 4   133:119 327:298 28
7 Michle's Ducks Praha 14 4 2 8   121:131 296:309 14
8 Radnice team Stříbrná Skalice 14 4 2 8   110:142 275:334 14
9 Ex šipkaři ze 4 Praha 14 1 5 8   109:143 280:341 8
10 Monkey z 213 Praha 14 2 2 10   89:163 233:368 8
11 Sázavská pivnice 14 1 4 9   96:156 262:363 7
12 Žádný hroty Praha 14   2 12   72:180 206:396 2
  3. liga H (D)                
1 Bohnice Legends 15 15       231:39 479:143 45
2 Nikater Praha 15 11 1 3   166:104 375:274 34
3 Moskyt 2 Praha 14 11 1 2   145:107 330:278 34
4 Kačamba Praha 15 8 3 4   142:128 339:319 27
5 Náhodní střelci Klecany 14 7 1 6   126:126 310:307 22
6 Úderníci Praha 15 6 4 5   132:138 328:322 22
7 Kecky Praha 14 6 1 7   128:124 307:306 19
8 Hell's Darters Praha 14 5 3 6   117:135 292:326 18
9 Spřátelená zvěř Praha 14 5 1 8   114:138 282:322 16
10 Patriots darts club Zdiby 14 3 1 10   102:150 267:343 10
11 Výsost Vysočany Praha 14 1   13   73:179 214:394 3
12 Nejdou Dably Praha 14     14   72:180 209:398  
  3. liga I (D)                
1 The Bastards Praha 15 13 1 1   195:75 422:220 40
2 Na vršku M Praha 15 11 1 3   164:106 367:263 34
3 Řeporyje DC Praha 15 11   4   162:108 376:277 33
4 Panděras Praha 15 10   5   148:122 352:307 30
5 Vonoklasy 26 Beee 15 9   6   140:130 329:321 27
6 Dart's Warriors Praha 14 8 2 4   148:104 347:263 26
7 Twenty 6 Praha 16 8 2 6   156:132 375:325 26
8 Drak Praha B 16 7 2 7   168:120 388:303 23
9 Bambu's DC Praha 15 5 1 9   132:138 337:327 16
10 Rytířovy vrány Praha 15 5 1 9   124:146 312:348 16
11 Rychlé pípy Praha B 16 4 2 10   116:172 295:390 14
12 Řeporyje DC Praha B 15 1   14   81:189 216:420 3
13 Old Boys Praha 14     13 1 30:222 110:462 -3
  3. liga J (D)                
1 Sgt. Pepik's Band Praha B 15 15       206:64 443:193 45
2 Zlomený hroty Praha 15 11 1 3   183:87 407:258 34
3 Helou&Wen Praha 15 10   5   152:118 360:299 30
4 Pionýři slepých uliček Praha 15 9 2 4   145:125 337:318 29
5 Moskyt Naeks Praha 14 8 1 5   132:120 320:300 25
6 K 26 Praha 15 7 2 6   141:129 342:329 23
7 Dopito 99 Praha 15 6 2 7   133:137 328:342 20
8 InterGast Stará promiň Praha 14 5 2 7   110:142 284:331 17
9 Asfalt Ž Praha 14 5 1 8   104:148 266:351 16
10 Midgard Army Praha 15 3 3 9   118:152 305:354 12
11 Loužička DC Praha 15 3 3 9   111:159 296:364 12
12 The Workers Praha 15 2 2 11   98:172 272:397 8
13 Pivní Jistota Praha 15 2 1 12   95:175 268:392 7
  1. liga ŽENY                
1 Dart's Ladies Praha 13 11   2   102:41 225:112 33
2 Sestřičky Praha 14 11   3   104:50 235:139 33
3 Bizonky z Ajeta Praha 13 9   4   86:57 201:143 27
4 Mártyho andílci Praha 13 8   5   74:69 173:164 24
5 Noční můry z Ajeta Praha 13 8   5   73:70 172:176 24
6 Příšerky sro Praha 13 6   7   76:67 173:172 18
7 Šílený doroty Záryby 14 5   9   77:77 181:192 15
8 Neškodný koťátka Praha 12 4   8   49:83 137:180 12
9 Hadimršky Praha 12 3   9   52:80 140:175 9
10 Veselé Střelky Kolín 12 3   9   50:82 129:186 9
11 Kajmanky z Plzeňky Praha 13 3   10   38:105 101:228 9
  2. liga ŽENY                
1 Tkaničky Praha 12 10   2   86:46 192:131 30
2 Rafandy Olbramovice 12 8   4   77:55 182:140 24
3 Slepičí úlet Libčice nad Vltavou 13 8   5   82:61 190:151 24
4 GreenBerries Praha 13 8   5   75:68 183:166 24
5 Pink Diamonds Praha 12 7   5   68:64 166:162 21
6 Queens From Double's Praha 13 7   6   71:72 176:174 21
7 Topinky Praha 13 7   6   64:79 165:186 21
8 Jezinky Praha 12 5   7   62:70 156:171 15
9 Baletky Úvaly 12 4   8   63:69 155:163 12
10 Vyzobané slunečnice Praha 13 4   9   64:79 156:186 12
11 Čarodějnice Neratovice 13 1   12   47:96 124:215 3

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.2.2020 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.2.2020 09:32:08