Započítané turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Započítané turnaje (1-50/136)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Plzeňského kraje 2020 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 153 | Turnajů: 136

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
3.7.2020 9 Šipkování U Husy Krieglstein Radim 04 Přeštice - Hostinec U zlaté husy 14 14 C
3.7.2020 7 Klenečská šipka Veselý Milan klenčí - U Psůtků 27 17 C
2.7.2020 16 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 18 17 C
2.7.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 21 16 C
2.7.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 9 13 C
30.6.2020 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 18 15 C
30.6.2020 Úterní šipkování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 6 13 C
27.6.2020 Mixy Plzeň Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 13 10 C
26.6.2020 5 Klokaní šipkování Veselý Milan Bělá nad Radbuzou - Bělá nad Radbuzou 21 15 C
25.6.2020 15 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 15 14 C
25.6.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 20 16 C
25.6.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 8 10 C
23.6.2020 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 19 10 C
23.6.2020 Úterní šipkování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 7 13 C
19.6.2020 8 Šipkování U Husy Krieglstein Radim 04 Přeštice - Hostinec U zlaté husy 8 10 C
19.6.2020 7 Klenečská šipka Veselý Milan Haltrava - Klenečská šipka 25 18 C
18.6.2020 14 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 12 13 C
18.6.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 28 16 C
18.6.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 12 13 C
16.6.2020 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 19 15 C
13.6.2020 0 Minimaster Plzeňského kraje Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 23 9 B
13.6.2020 0 MO Plzeňského kraje - dvojice Šmrha Jan Plzeň - Klub OKO Plzeň 13 14 C
12.6.2020 4 Klokaní šipkování Veselý Milan Bělá nad Radbuzou - Bělá nad Radbuzou 28 19 C
11.6.2020 13 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 19 10 C
11.6.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 24 16 C
9.6.2020 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 28 16 C
5.6.2020 7 Šipkování U Husy Krieglstein Radim 04 Přeštice - Hostinec U zlaté husy 16 14 C
5.6.2020 6 Klenečská šipka Veselý Milan Haltrava - Klenečská šipka 20 13 C
5.6.2020 0 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Troníčková Eva Plzeň - Bistro Tachovská 11 13 C
4.6.2020 12 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 19 17 C
4.6.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 25 16 C
4.6.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 11 13 C
2.6.2020 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 28 15 C
12.3.2020 10 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 21 15 C
12.3.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 21 16 C
12.3.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 9 13 C
10.3.2020 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 25 14 C
10.3.2020 Úterní šipkování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 9 13 C
7.3.2020 0 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Šťastná Alice Domažlice - Bar Tunel 23 16 C
6.3.2020 5 Klenečská šipka Veselý Milan Haltrava - Klenečská šipka 25 17 C
5.3.2020 9 Bidlo Cup Klapetek Karel Klatovy - Restaurace pod Hůrkou 21 14 C
5.3.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 20 11 C
5.3.2020 Čtvrteční turnajování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 8 13 C
3.3.2020 Úterní šipkování v OKU Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 32 14 C
3.3.2020 Úterní šipkování v OKU Lucky Looser Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 16 13 C
29.2.2020 0 Reg.Master Plzeňského kraje - muži Kuneš Karel Domažlice - Pivnice Skleník 41 9 A
29.2.2020 Mixy Plzeň Šmrha Jan 01 Plzeň - Klub OKO Plzeň 7 9 C
28.2.2020 6 Šipkování U Husy Krieglstein Radim 04 Přeštice - Hostinec U zlaté husy 11 17 C
28.2.2020 3 Klokaní šipkování Petrželka Miloš Bělá nad Radbuzou - Bělá nad Radbuzou 27 17 C
28.2.2020 0 MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. Troníčková Eva Plzeň - Bistro Tachovská 11 11 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.7.2020 02:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.7.2020 02:16:54