Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-28/28)
 NáhledTiskNahoru
Mixy Plzeň

28.10.2022| 01 - Plzeň - Klub OKO Plzeň| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Šmrha Jan| Dvojic: 28| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
Polena Jaroslav CZE019355ADC Red Barons Plzeň
2.Blažková Šárka CZE062560Plzeň O
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
3.Paitlová Klára CZE042472CDC Skleník Domažlice
Šmíd Marek CZE031343CDC Skleník Domažlice
4.Švikruhová Nikola CZE069834Plzeň
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
5.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
Hojda Petr CZE054203BDC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
6.Kripnerová Marcela SVK100204ŠK Slováci Plzeň
Kripner Stanislav SVK100200BŠK Lotři ze Sladovnický
7.Štefánková Lucie CZE051107DŠK Slováci Plzeň
Štefánek Martin CZE028190DŠK Slováci Plzeň
8.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice
Krieglstein Radim CZE045854BŠK BSOD 334 01 Přeštice
9.Kovářová Eva CZE068788BPlzen
Zelený Petr CZE065334ADC Slavoj Nýřany
10.Dolanská Lucie CZE062703DŠK Lotři ze Sladovnický
Zíka Jiří CZE069103CŠK Bumerang Plzeň
11.Irimičuková Ludmila CZE067790DŠK Lítající mrtvoly Plzeň
Vyhlas Jan CZE061683DDC McPuppin's
12.Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's
Pelan Jiří CZE068381BŠK Lotři ze Sladovnický
13.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň
Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
14.Bezděková Jiřina CZE063755ŠK BSOD 334 01 Přeštice
Krieglstein Lukáš CZE060409BŠK BSOD 334 01 Přeštice
15.Kulišanová Tereza CZE070346DŠK Posterguys OKO Plzeň
Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň
16.Růžková Lenka CZE072170DŠK Úlet Křimice
Růžek Zdeněk CZE008445ADC Slavoj Nýřany
17.Hemerka Matěj CZE069102ADC Red Barons Plzeň
Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň
18.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice
Fleišman Zdeněk ml. CZE002211BŠK Úlet Křimice
19.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
20.Eisenhamerová Lucie CZE070055DŠK Úlet Křimice
Štěpánek Libor CZE069607BŠK Úlet Křimice
21.Mrázová Monika CZE070354DDC McPuppin's
Mráz Václav CZE054196DDC McPuppin's
22.Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
23.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
Mošnička Michael CZE013253BŠK Gladiátoři Stříbro
24.Pitelová Ladislava CZE064169DŠK Slováci Plzeň
Pitel Jakub CZE064168DŠK Slováci Plzeň
25.Jandová Lenka CZE070057Plzeň
Vyoral Václav CZE004120AŠK West Club Litice
26.Hojdová Iveta CZE070155BDC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
Johánek Pavel CZE023871BDC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
27.Kopřivová Adéla CZE073362DŠK Lotři ze Sladovnický
Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
28.Polenová Eva CZE074086Plzeň
Poleno Jan CZE074088Plzeň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.6.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.6.2024 06:52:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement