Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
Páteční Sladovnická 501DO

16.9.2022| 02 - Plzeň - Sladovnická| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Klose Lukáš| Hráčů: 31| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
17.Kupka Jan CZE073637DDC McPuppin's
17.Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's
25.Staněk Stanislav CZE071353DDC Dart's Pub Plzeň
25.Staněk Daniel CZE071350Plzeň
25.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
13.Jakeš Petr CZE069198DDC Dart's Pub Plzeň
7.Kotek Martin CZE069150CŠK Dangerous Plzeň
4.Uldrich Jiří CZE068965BŠK Lotři ze Sladovnický
5.Kachlík Pavel CZE068952DŠK Slováci Plzeň
5.Pelan Jiří CZE068381BŠK Lotři ze Sladovnický
9.Merjavčík Petr CZE068357CŠK Bumerang Plzeň
9.Szüllö David CZE068046CŠK Posterguys OKO Plzeň
3.Velebný Daniel CZE067315CŠK Bumerang Plzeň
17.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň
7.Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
17.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
17.Brand Roland CZE063182DŠK Slováci Plzeň
13.Dolanská Lucie CZE062703DŠK Lotři ze Sladovnický
17.Štembera Zdeněk CZE061692BŠK Slováci Plzeň
25.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň
1.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
9.Rybka Václav CZE054769BŠK Lotři ze Sladovnický
17.Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice
17.Pěchouček Václav CZE052255BŠK Chřestýšovci Plzeň
13.Vlčák Radoslav CZE052156BŠK Vodokrty
25.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
9.Kučera Jiří CZE042759DŠK Slováci Plzeň
25.Štruncová Michaela CZE037119APlzeň
25.Blaško Štefan CZE028979DŠK Slováci Plzeň
13.Dvořák Jan CZE000462APlzeň
2.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 09:33:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement