Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
Páteční Sladovnická 501DO

16.9.2022| 02 - Plzeň - Sladovnická| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Klose Lukáš| Hráčů: 31| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
25.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň
25.Blaško Štefan CZE028979DŠK Slováci Plzeň
25.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
25.Staněk Daniel CZE071350Plzeň
25.Staněk Stanislav CZE071353DDC Dart's Pub Plzeň
25.Štruncová Michaela CZE037119APlzeň
17.Brand Roland CZE063182DŠK Slováci Plzeň
17.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň
17.Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's
17.Kupka Jan CZE073637DDC McPuppin's
17.Pěchouček Václav CZE052255BŠK Chřestýšovci Plzeň
17.Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice
17.Štembera Zdeněk CZE061692BŠK Slováci Plzeň
17.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
13.Dolanská Lucie CZE062703DŠK Lotři ze Sladovnický
13.Dvořák Jan CZE000462ADC McPuppin's
13.Jakeš Petr CZE069198DDC Dart's Pub Plzeň
13.Vlčák Radoslav CZE052156BŠK Vodokrty
9.Kučera Jiří CZE042759DŠK Slováci Plzeň
9.Merjavčík Petr CZE068357CŠK Bumerang Plzeň
9.Rybka Václav CZE054769BŠK Lotři ze Sladovnický
9.Szüllö David CZE068046CŠK Posterguys OKO Plzeň
7.Kotek Martin CZE069150CŠK Dangerous Plzeň
7.Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
5.Kachlík Pavel CZE068952DŠK Slováci Plzeň
5.Pelan Jiří CZE068381BŠK Lotři ze Sladovnický
4.Uldrich Jiří CZE068965BŠK Lotři ze Sladovnický
3.Velebný Daniel CZE067315CŠK Bumerang Plzeň
2.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
1.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.4.2024 02:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.4.2024 02:44:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement