Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
Páteční Sladovnická 501DO

16.9.2022| 02 - Plzeň - Sladovnická| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Klose Lukáš| Hráčů: 31| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
13.Jakeš Petr CZE069198DDC Dart's Pub Plzeň
25.Staněk Stanislav CZE071353DDC Dart's Pub Plzeň
17.Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's
17.Kupka Jan CZE073637DDC McPuppin's
13.Dvořák Jan CZE000462APlzeň
25.Staněk Daniel CZE071350Plzeň
25.Štruncová Michaela CZE037119APlzeň
9.Merjavčík Petr CZE068357CŠK Bumerang Plzeň
3.Velebný Daniel CZE067315CŠK Bumerang Plzeň
17.Pěchouček Václav CZE052255BŠK Chřestýšovci Plzeň
25.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
7.Kotek Martin CZE069150CŠK Dangerous Plzeň
13.Dolanská Lucie CZE062703DŠK Lotři ze Sladovnický
5.Pelan Jiří CZE068381BŠK Lotři ze Sladovnický
25.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
9.Rybka Václav CZE054769BŠK Lotři ze Sladovnický
4.Uldrich Jiří CZE068965BŠK Lotři ze Sladovnický
17.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
1.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
2.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
25.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň
9.Szüllö David CZE068046CŠK Posterguys OKO Plzeň
25.Blaško Štefan CZE028979DŠK Slováci Plzeň
17.Brand Roland CZE063182DŠK Slováci Plzeň
17.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň
5.Kachlík Pavel CZE068952DŠK Slováci Plzeň
9.Kučera Jiří CZE042759DŠK Slováci Plzeň
17.Štembera Zdeněk CZE061692BŠK Slováci Plzeň
7.Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
17.Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice
13.Vlčák Radoslav CZE052156BŠK Vodokrty
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 11:21:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement