Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-26/26)
 NáhledTiskNahoru
Mixy Plzeň

27.8.2022| 01 - Plzeň - Klub OKO Plzeň| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Šmrha Jan| Dvojic: 26| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice
Fleišman Zdeněk ml. CZE002211BŠK Úlet Křimice
2.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice
Krieglstein Radim CZE045854BŠK BSOD 334 01 Přeštice
3.Dolanská Lucie CZE062703DŠK Lotři ze Sladovnický
Rybka Václav CZE054769BŠK Lotři ze Sladovnický
4.Jíchová Alena CZE072979Plzeň
Zíka Jiří CZE069103CŠK Bumerang Plzeň
5.Eisenhamerová Lucie CZE070055DŠK Úlet Křimice
Štěpánek Libor CZE069607BŠK Úlet Křimice
6.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň
Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
7.Kovářová Eva CZE068788BPlzen
Zelený Petr CZE065334ADC Slavoj Nýřany
8.Kastner Morris Michaela CZE073256CDC McPuppin's
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
9.Špačková Tereza CZE003914BŠK Retro Domažlice
Pelan Jiří CZE068381BŠK Lotři ze Sladovnický
10.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
Trůbl Marek CZE051169BŠK Retro Domažlice
11.Ječmenová Martina CZE070259CDC McPuppin's
Čonka René CZE069847DŠK Slováci Plzeň
12.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
Merjavčík Petr CZE068357CŠK Bumerang Plzeň
13.Růžková Lenka CZE072170DŠK Úlet Křimice
Růžek Zdeněk CZE008445ADC Slavoj Nýřany
14.Mrázová Monika CZE070354DDC McPuppin's
Mráz Václav CZE054196DDC McPuppin's
15.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
Mošnička Michael CZE013253BŠK Gladiátoři Stříbro
16.Paitlová Klára CZE042472CDC Skleník Domažlice
Petrželka Miloš CZE054766AŠK Sušice
17.Pánková Ivona CZE002918Sobín
Pánka Vlastimil CZE001789CJZD Praha
18.Bezděková Jiřina CZE063755ŠK BSOD 334 01 Přeštice
Krieglstein Lukáš CZE060409BŠK BSOD 334 01 Přeštice
19.Filipová Šárka CZE064956CDC Přístav Sokolov
Filip Václav CZE006477CŠK Dangerous Plzeň
20.Pacholíková Michaela CZE069380CŠK Kolinec
Pacholík Stanislav CZE069371CŠK Kolinec
21.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
22.Kopřivová Adéla CZE073362DŠK Lotři ze Sladovnický
Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
23.Pitelová Ladislava CZE064169DŠK Slováci Plzeň
Pitel Jakub CZE064168DŠK Slováci Plzeň
24.Gollová Jana CZE072968Plzeň
Majzel' Marek CZE073212CŠK Posterguys OKO Plzeň
25.Irimičuková Ludmila CZE067790DŠK Lítající mrtvoly Plzeň
Jindřich Michal CZE058913CŠK Chřestýšovci Plzeň
26.Dobrá Denisa CZE073391DŠK Úlet Křimice
Hodina Pavel CZE073392BŠK Úlet Křimice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 16:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 16:19:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement