Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-26/26)
 NáhledTiskNahoru
Mixy Plzeň

23.7.2022| 01 - Plzeň - Klub OKO Plzeň| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Šmrha Jan| Dvojic: 26| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kvasničková Marcela CZE059986DŠK Gladiátoři Stříbro
Mošnička Michael CZE013253BŠK Gladiátoři Stříbro
2.Dolanská Lucie CZE062703DŠK Lotři ze Sladovnický
Zelený Petr CZE065334ADC Slavoj Nýřany
3.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice
Fleišman Zdeněk ml. CZE002211BŠK Úlet Křimice
4.Mrázová Monika CZE070354DDC McPuppin's
Mráz Václav CZE054196DDC McPuppin's
5.Paitlová Klára CZE042472CDC Skleník Domažlice
Šmíd Marek CZE031343CDC Skleník Domažlice
6.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň
Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
7.Štruncová Michaela CZE037119APlzeň
Přerovský Vladimír CZE023442BSport Club Spartak Strašice
8.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10
9.Eisenhamerová Lucie CZE070055DŠK Úlet Křimice
Štěpánek Libor CZE069607BŠK Úlet Křimice
10.Špačková Tereza CZE003914BŠK Retro Domažlice
Pelan Jiří CZE068381BŠK Lotři ze Sladovnický
11.Rainerová Olga CZE066619CŠK Kolinec
Pavlovič Jiří CZE063474CŠK Králové Šumavy
12.Růžková Lenka CZE072170DŠK Úlet Křimice
Růžek Zdeněk CZE008445ADC Slavoj Nýřany
13.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
Trůbl Marek CZE051169BŠK Retro Domažlice
14.Kovářová Eva CZE068788BPlzen
Hochman Pavel CZE006947Plzeň
15.Jíchová Alena CZE072979Plzeň
Zíka Jiří CZE069103CŠK Bumerang Plzeň
16.Filipová Šárka CZE064956CDC Přístav Sokolov
Filip Václav CZE006477CŠK Dangerous Plzeň
17.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
Merjavčík Petr CZE068357CŠK Bumerang Plzeň
18.Halíková Ludmila CZE068067BŠK Indiáni Semněvice
Halík Václav CZE067193BDC Knights 105 Starý Klíčov
19.Staňková Nikola CZE071351Plzeň
Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
20.Gollová Jana CZE072968Plzeň
Gužik Sebastian CZE072941Plzen
21.Hiršlová Nikola CZE063868Plzeň O
Hiršl Alois CZE007137BŠK Úlet Křimice
22.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň
Klose Lukáš CZE057586DŠK Posterguys OKO Plzeň
23.Štefánek Martin CZE028190DŠK Slováci Plzeň
Štefánková Lucie CZE051107DŠK Slováci Plzeň
24.Trýbová Kateřina CZE072980Praha
Václavík Ondřej CZE062157CŠK Posterguys OKO Plzeň
25.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
26.VOLNÝ LOS (švýcar)
YYYHost žena III HOSTŽENA3
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.6.2024 08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.6.2024 09:04:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement