Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-33/33)
  Náhled Tisk Nahoru
Čtvrteční turnajování v OKU

22.3.2018 | Plzeň, klub OKO | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Šmrha Jan | Hráčů: 33 | Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Meiner Daniel CZE052326 A ŠK OKO Plzeň
2. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
3. Louda Petr CZE006905 A ŠK PAST Nezvěstice
4. Host muž I
5. Host muž II
6. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
7. Fikrle Josef CZE052702 C ŠK OKO Plzeň
8. Beran Lukáš CZE007552 B ŠK Rychlé šípy Plzeň
9. Podruh Lukáš CZE008699 A AQ Sparta Velešín
10. Janda Pavel CZE007579 A ŠK Saint Tropez Plzeň
11. Feklová Denisa CZE055875 D ŠK Zahrádkáři Stod
12. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
13. Fekl Tomáš CZE056696 D ŠK Zahrádkáři Stod
14. Grunick Roland WRD054016 Chemnitz
15. Jandík Vladimír CZE057511 C ŠK OKO Plzeň
16. Vorlíček Petr CZE006113 A ŠK OKO Plzeň
17. Směšný Jan CZE055874 C ŠK OKO Plzeň
18. Bláhová Tereza CZE061576 D ŠK Panteři Plzeň
19. Kučera Pavel CZE050381 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň
20. Kučerová Milada CZE052459 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň
21. Milý Jakub CZE060060 D ŠK Panteři Plzeň
22. Schoř Petr CZE059756 C ŠK Chřestýšovci Plzeň
23. Kubková Barbora CZE058941 C ŠK Lítající mrtvoly Plzeň
24. Pařík Václav CZE021324 A ŠK OKO Plzeň
25. Schořová Barbora CZE059755 C ŠK Chřestýšovci Plzeň
26. Mudra Michal CZE054456 C Plzeň
27. Houška Jan CZE049523 A ŠK OKO Plzeň
28. Host muž IV
29. Šebesta Karel CZE025802 B ŠK Hegeš 01 Plzeň
30. Host muž I
31. Janouškovec Petr CZE039212 A Úlet Křimice
32. Janouškovcová Jana CZE041975 A Úlet Křimice
33. Valachovič Tomáš CZE041551 A VSB Bolevec Plzeň
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2019 09:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 10:13:22