Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-17/17)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži

18.10.2014| Klíčov| Dvojice muži| Dvojic: 17| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Svoboda Miroslav CZE011392AŠK OKO Plzeň
Větrovský Stanislav CZE000440AŠK PAST Nezvěstice
2.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
Krtička Luboš CZE000257APlzeň
3.Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
Bárta Petr CZE001392Plzeň
4.Pokorný David CZE044298AŠK OKO Plzeň
Matějovic Josef CZE020863ADC Bunda Starý Klíčov
5.Gerši Ladislav CZE009832BDc Vlci Svojšín
Sladký Jiří CZE028156BDc Vlci Svojšín
5.Průcha Josef CZE005025AŠK PAST Nezvěstice
Vilt Václav CZE004649CŠK Nezvěstice
7.Mačura Lumír CZE018055CŠK Argentum
Bednár Jiří CZE016243CŠK Argentum
7.Patera Patrik CZE000135AŠK PAST Nezvěstice
Šlajs Marek CZE006079CŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
9.Heřman Ondřej CZE016873CŠK Nezvěstice
Kotora Jan CZE017868Nezvěstice
9.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
Sovek Jiří CZE000281BDC Bunda Starý Klíčov
9.Lang Jan CZE046085BŠK BSOD 334 01 Přeštice
Badín Jaroslav CZE000008ADC Bunda Starý Klíčov
9.Oliberius Jaroslav CZE024343BDc Vlci Svojšín
Kuneš Karel CZE004011CŠK Kamikadze Oprechtice
13.Kostka Bohumil CZE051153Cebiv
Houška Jan CZE049523BŠK Posterguys OKO Plzeň
13.Rosa Jaroslav CZE043531CDc Vlci Svojšín
Číž Rostislav CZE043540BDc Vlci Svojšín
13.Veselý Milan CZE007110BŠK URNA Domažlice
Skala Zdeněk CZE038850BŠK URNA Domažlice
13.Živný Radek CZE000627DDC Káčko Dobřany
Žáček Ladislav CZE006263CŠK Nezvěstice
17.Strádal Milan CZE021992BŠK URNA Domažlice
Benda Tomáš CZE045848Domažlive
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 5.3.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 5.3.2021 04:08:28
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement