Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-26/26)
 NáhledTiskNahoru
Mixy Plzeň

9.3.2024| 01 - Plzeň - Klub OKO Plzeň| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Šmrha Jan| Dvojic: 26| Žebříčků: 13

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
Polena Jaroslav CZE019355ADC Red Barons Plzeň
2.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
3.Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice
Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
4.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
Lammel Tomáš CZE073901DŠK Slováci Plzeň
5.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
6.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň
Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
7.Lišková Kateřina CZE074466DDC Dart's Pub Plzeň
Šleis Jakub CZE071467AŠK OKO Plzeň
8.Pelantová Nikol CZE039656CVSB Bolevec Plzeň
Houška Jan CZE049523BŠK Posterguys OKO Plzeň
9.Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
10.Pechholdová Petra CZE076038Plzeň
Pluhař Petr CZE000929ADC Red Barons Plzeň
11.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice
Fleišman Zdeněk ml. CZE002211BŠK Úlet Křimice
12.Hodová Romana CZE074868Sušice
Pelan Jiří CZE068381BŠK Lotři ze Sladovnický
13.Böhmová Pavla CZE080023Kbelnice
Böhm Otakar CZE077347DŠK Letiny
14.Ondráčková Lenka CZE078410DDC McPuppin's
Mlýnek Marek CZE071411DDC McPuppin's
15.Růžková Lenka CZE072170DŠK Úlet Křimice
Růžek Zdeněk CZE008445ADC Slavoj Nýřany
16.Skalová Vanesa CZE077594Stříbrné Hory
Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
17.Cvoreňová Ivana CZE079522Radčice
Karel Petr CZE074339BŠK Úlet Křimice
18.Ječmenová Martina CZE070259CDC McPuppin's
Mošnička Michael CZE013253BŠK Gladiátoři Stříbro
19.Štefánková Lucie CZE051107DŠK Slováci Plzeň
Štefánek Martin CZE028190DŠK Slováci Plzeň
20.Skalová Šárka CZE080015Jarov
Skala Michal CZE068598ŠK Letiny
21.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice
Kohout Petr CZE046712DŠK Lotři ze Sladovnický
22.Filipová Šárka CZE064956CDC Přístav Sokolov
Filip Václav CZE006477CŠK Dangerous Plzeň
23.Krajíčková Eliška CZE077486DŠK Špejchar Žákavá
Novák Petr CZE077287DŠK Špejchar Žákavá
24.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava
Poledne Rudolf CZE000532CŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
25.Šlajsová Jaroslava CZE035683DHerberk 3D
Šlajs Marek CZE006079CHerberk 3D
26.YYYHost žena III HOSTŽENA3
VOLNÝ LOS (švýcar)
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.6.2024 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.6.2024 14:37:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement