Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-26/26)
 NáhledTiskNahoru
MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.

3.2.2024| Domažlice - Bar Tunel| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Veselý Milan| Hráčů: 26| Žebříčků: 15

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov
2.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava
3.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
4.Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov
5.Pokorný David CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov
5.Procházka Miroslav CZE006390Domažlice
7.Nedvídek Michal CZE009488ADC Bunda Starý Klíčov
7.Schröder Tomáš CZE047099CŠK Amorovo Šípy Haltrava
9.Čáslavová Javornická Jaroslava CZE071203BŠK Konec Světa Hyršov
9.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava
9.Veleta Jaroslav CZE064090CŠK Indiáni Semněvice
9.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
13.Belancová Martina CZE031951BŠK Konec Světa Hyršov
13.Kufner Ml. Karel CZE075704CDC Knights 105 Starý Klíčov
13.Součková Soňa CZE011348CŠK Konec Světa Hyršov
13.Veselý Milan CZE007110BŠK URNA Domažlice
17.Ammer Denis CZE079068CŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
17.Císler Jan CZE025375CDC Knights 105 Starý Klíčov
17.Ječmínek Radoslav CZE060211CŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
17.Němečková Hana CZE071021CŠK Konec Světa Hyršov
17.Poledne Rudolf CZE000532CŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
17.Špačková Tereza CZE003914BŠK Retro Domažlice
17.Trůbl Marek CZE051169BŠK Retro Domažlice
17.Váchal Pavel CZE077441CDC Knights 105 Starý Klíčov
25.Hemissi Sami WRD064596CŠK Amorovo Šípy Haltrava
25.Rojt Jiří CZE075694CDC Knights 105 Starý Klíčov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.4.2024 14:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.4.2024 14:39:09
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement