Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
Úterní šipkování v OKU

28.11.2023| 01 - Plzeň - Klub OKO Plzeň| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Šmrha Jan| Hráčů: 31| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
2.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
3.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
4.Beran Lukáš CZE007552CŠK Dangerous Plzeň
5.Šmídl Jiří CZE060547DŠk Lovci Horní Bříza
6.Černý Jan CZE070670CŠK Dangerous Plzeň
7.Vašíček Milan CZE072986DŠK Gladiátoři Stříbro
8.Štěpánek Václav CZE009608Plzeň
9.Baloun Miroslav CZE076674DŠk Lovci Horní Bříza
10.Vorlíček Petr CZE006113BŠK Posterguys OKO Plzeň
11.Jůna Josef CZE000320BŠK Saint Tropez Plzeň
12.Šleis Jakub CZE071467AŠK OKO Plzeň
13.Irimičuková Ludmila CZE067790DPlzeň
14.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
15.Hanžl František CZE066766CŠK Bumerang Plzeň
16.Rada Jaroslav CZE065456CDC McPuppin's
17.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice
18.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň
19.Štruncová Michaela CZE037119APlzeň
20.Klose Lukáš CZE057586DŠK Posterguys OKO Plzeň
21.YYYHost žena III
22.Kotek Martin CZE069150CŠK Dangerous Plzeň
23.Michal Zdeněk CZE006909DHerberk 3D
24.Nový Luboš CZE075734BŠK Posterguys OKO Plzeň
25.Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice
26.Ondráčková Lenka CZE078410DDC McPuppin's
27.Bláhová Tereza CZE061576DŠK Posterguys OKO Plzeň
28.Vochová Lenka CZE074810CŠK Posterguys OKO Plzeň
29.Šmídl Marek CZE060548DŠk Lovci Horní Bříza
30.Mareček Miloslav CZE003067CŠK Posterguys OKO Plzeň
31.Vik Václav CZE067381DŠK Posterguys OKO Plzeň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.2.2024 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.2.2024 17:55:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement