Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-26/26)
 NáhledTiskNahoru
Mixy Plzeň

25.11.2023| 01 - Plzeň - Klub OKO Plzeň| Dvojice smíšené| Rozhodčí: Šmrha Jan| Dvojic: 26| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov
2.Pechholdová Petra CZE076038Plzeň
Pluhař Petr CZE000929ADC Red Barons Plzeň
3.Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
4.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
Polena Jaroslav CZE019355ADC Red Barons Plzeň
5.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň
Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
6.Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
7.Filipová Šárka CZE064956CDC Přístav Sokolov
Filip Václav CZE006477CŠK Dangerous Plzeň
8.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice
Kohout Petr CZE046712DŠK Lotři ze Sladovnický
9.Mrázová Monika CZE070354DDC McPuppin's
Mráz Václav CZE054196DDC McPuppin's
10.Irimičuková Ludmila CZE067790DPlzeň
Kupka Jan CZE073637DDC McPuppin's
11.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava
Poledne Rudolf CZE000532CŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
12.Milá Kateřina CZE075099Plzeň
Milý Jakub CZE060060DŠK Posterguys OKO Plzeň
13.Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice
Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
14.Vochová Lenka CZE074810CŠK Posterguys OKO Plzeň
Šleis Jakub CZE071467AŠK OKO Plzeň
15.Pitelová Patricie CZE073656Žákava
Novák Petr CZE077287DŠK Špejchar Žákavá
16.Pitelová Ladislava CZE064169DŠK Slováci Plzeň
Pitel Jakub CZE064168DŠK Slováci Plzeň
17.Valentová Markéta CZE077806Mladá Boleslav
Cedrych Petr CZE002481CDC Dart's Pub Plzeň
18.Ondráčková Lenka CZE078410DDC McPuppin's
Bystřický Ondřej CZE078574Plzeň
19.Jíchová Alena CZE072979Plzeň
Zíka Jiří CZE069103CŠK Bumerang Plzeň
20.Radilová Jitka CZE076624DŠK Slováci Plzeň
Anderko Matúš WRD076619DŠK Slováci Plzeň
21.Truhlářová Lenka CZE078883Skorkov
Hollík Jiří CZE078884Kamenička
22.Milá Johana CZE075100DŠK Posterguys OKO Plzeň
Jajčík Roman CZE078879Jihlava
23.Pitelová Vanessa CZE073657Žákava
Šmehlik Jaroslav CZE072057Starkov
24.Škuta Prokop CZE077807Praha
Slavíková Pavlína CZE078911Jihlava
25.Skalová Vanesa CZE077594Stříbrné Hory
Mižikár Jozef CZE078627Plzeň
26.VOLNÝ LOS (švýcar)
YYYHost žena III
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.2.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.2.2024 06:26:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement