Výsledková listina turnaje
UŠO > Plzeňský kraj > Výsledková listina turnaje (1-50/64)
 NáhledTiskNahoru
MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl.

18.11.2023| Starý Klíčov - Kulturní Sál| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Kuneš Karel| Hráčů: 64| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
2.Sazama Jaroslav CZE028708ADC Bunda Starý Klíčov
3.Klapetek Karel CZE044382AŠK Snipers Klatovy
4.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň
5.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
5.Vosecký David CZE059556ADC Bunda Starý Klíčov
7.Baborák Jindřich CZE039444BŠK Retro Domažlice
7.Toman Michal CZE054148AŠK Snipers Klatovy
9.Brandejs Tomáš CZE011846BŠK Chodov
9.Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov
9.Šleis Jakub CZE071467AŠK OKO Plzeň
9.Šleis Jiří CZE023050CŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
13.Berka Roman CZE000917BŠK Konec Světa Hyršov
13.Chládek Kamil CZE038059AŠK OKO Plzeň
13.Harmáček Tomáš CZE044858AŠK Riders Holýšov
13.Výboch Martin CZE072290DŠK Slováci Plzeň
17.Císler Jan CZE025375CDC Knights 105 Starý Klíčov
17.Čáslava Vladimír CZE050924BŠK Konec Světa Hyršov
17.Fuja Miroslav CZE067663DŠK Lotři ze Sladovnický
17.Horňák Róbert CZE072291DŠK Slováci Plzeň
17.Hungary EDU000018
17.Matějovic Josef CZE020863ADC Bunda Starý Klíčov
17.Pokorný David CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov
17.Rojt Jiří CZE075694CDC Knights 105 Starý Klíčov
25.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava
25.Konopová Lenka CZE040923CŠK Amorovo Šípy Haltrava
25.Kuneš Karel CZE004011BŠK Konec Světa Hyršov
25.Mička Jiří CZE064727AŠK OKO Plzeň
25.Rezková Kristýna CZE064555CŠK Konec Světa Hyršov
25.Sovek Jiří CZE000281ADC Bunda Starý Klíčov
25.Weishäupl Filip CZE063387DŠK Lotři ze Sladovnický
25.Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
33.Badín Jaroslav CZE000008ADC Bunda Starý Klíčov
33.Belancová Martina CZE031951BŠK Konec Světa Hyršov
33.Čáslavová Javornická Jaroslava CZE071203BŠK Konec Světa Hyršov
33.Demek Radek CZE077727CŠK Bar KenWay
33.Dlouhá Dobromila CZE061495CŠK Amorovo Šípy Haltrava
33.Germany EDU000015
33.Jandík Vratislav CZE055041BŠK Štiky Domažlice
33.Jandíková Kateřina CZE055042BŠK Štiky Domažlice
33.Kohout Petr CZE046712DŠK Lotři ze Sladovnický
33.Krejčí Jan CZE034593AŠK Bar KenWay
33.Kufner Ml. Karel CZE075704CDC Knights 105 Starý Klíčov
33.Poledne Rudolf CZE000532CŠK Krásná těla Klenčí p. Č.
33.Rada Jiří CZE069547AŠK Bar KenWay
33.Selner Tomáš CZE070541BŠK Retro Domažlice
33.Svoboda Vlastimil CZE077730CŠK Bar KenWay
33.YYYHost žena III
49.Auervek Lukáš CZE056878ADC Bunda Starý Klíčov
49.France EDU000013
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.2.2024 18:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.2.2024 18:38:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement