Statistika hráčů
UŠO > Plzeňský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Sladký Josef
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
97,8 100,00 16 16 16 86,49 37 32 37 1,00 17 0,46 1 0,03 2 1 0 0
2. Feklová Denisa
Zahrádkáři Stod
97,3 100,00 16 12 12 92,31 26 24 27 1,04 5 0,19 0 0,00 1 1 0 0
3. Hlaváček Radek
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
95,5 85,71 16 14 12 77,42 31 24 31 1,00 13 0,42 5 0,16 5 0 0 0
4. Šmerda Daniel
Bunda Starý Klíčov "B"
93,1 93,33 16 15 14 87,50 32 28 43 1,34 7 0,22 1 0,03 0 0 0 0
5. Vavro Radek
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
91,5 83,33 16 12 10 74,07 27 20 37 1,37 6 0,22 4 0,15 4 0 0 0
6. Kantner Josef
Bunda Starý Klíčov
90,0 87,50 16 16 14 72,50 40 29 52 1,30 17 0,43 5 0,13 4 0 0 0
7. Röman Miroslav
Slavoj Nýřany
90,0 75,00 16 16 12 68,42 38 26 44 1,16 20 0,53 4 0,11 4 2 0 0
8. Sazama Jaroslav
Konec světa Hyršov B
89,7 87,50 16 16 14 82,86 35 29 42 1,20 11 0,31 1 0,03 1 0 0 0
9. Řehoř Martin
ŠK Sušice
89,3 83,33 16 12 10 75,86 29 22 41 1,41 8 0,28 2 0,07 4 0 0 0
10. Přibyl Václav
DC Holoubkov "B"
88,7 95,00 20 20 19 86,67 45 39 54 1,20 5 0,11 1 0,02 1 0 0 0
11. Toman Michal
Hrášci Klatovy
87,3 88,89 20 18 16 78,05 41 32 50 1,22 8 0,20 4 0,10 2 0 0 0
12. Šmrha Jan
Poster Guys OKO Plzeň
87,0 80,00 20 20 16 70,00 50 35 86 1,72 15 0,30 4 0,08 5 0 0 0
13. Jiroušek Stanislav
PAST Nezvěstice - Plzeň
86,6 83,33 12 12 10 65,63 32 21 39 1,22 14 0,44 1 0,03 8 0 0 0
14. Rosa Jaroslav
Lupus clan Černošín "B"
86,2 92,31 16 13 12 86,21 29 25 24 0,83 7 0,24 1 0,03 0 0 0 0
15. Koňařík Petr
Poster Guys OKO Plzeň
83,8 81,25 20 16 13 72,97 37 27 38 1,03 13 0,35 4 0,11 2 0 0 0
16. Kůgl Jiří
Bunda Starý Klíčov "B"
83,3 88,89 16 9 8 80,95 21 17 26 1,24 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
17. Kudlic Petr
Snipers Klatovy
83,1 75,00 16 16 12 72,22 36 26 52 1,44 9 0,25 1 0,03 3 0 0 0
18. Fišer Vítězslav
KD Soběkury
82,7 90,00 16 10 9 81,82 22 18 19 0,86 3 0,14 0 0,00 1 0 0 0
19. Hochman Pavel 1978
Býčí oko Plzeň
80,8 75,00 16 16 12 72,22 36 26 31 0,86 11 0,31 4 0,11 3 0 0 0
20. Václavovič Jiří
Bunda Starý Klíčov "B"
79,1 86,67 16 15 13 79,41 34 27 39 1,15 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
21. Petrželka Miloš
Bělští Klokani
78,9 89,47 20 19 17 77,78 45 35 36 0,80 7 0,16 1 0,02 0 1 0 0
22. Cízler Jiří
Pardál Rokycany
78,5 83,33 12 12 10 80,77 26 21 17 0,65 6 0,23 0 0,00 0 0 0 0
23. Janda Pavel
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
77,4 75,00 16 16 12 68,57 35 24 38 1,09 11 0,31 1 0,03 1 0 0 0
24. Pulkert Tomáš
Konec světa Hyršov
77,2 100,00 12 7 7 77,78 18 14 9 0,50 2 0,11 1 0,06 1 0 0 0
25. Hrach Zdeněk 1971
Hrášci Klatovy
76,7 83,33 20 12 10 81,48 27 22 17 0,63 5 0,19 0 0,00 0 0 0 0
26. Kulhánek Tomáš
BSOD 334 01 "X" Přeštice
76,7 83,33 16 12 10 81,48 27 22 20 0,74 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
27. Žížala Petr
Chřestýšovci Plzeň
76,5 75,00 16 16 12 70,00 40 28 39 0,98 15 0,38 3 0,08 1 0 0 0
28. Kout Alois
Retro Domažlice
76,1 85,00 20 20 17 73,47 49 36 44 0,90 13 0,27 0 0,00 1 0 0 0
29. Mati Petr
Lupus clan Černošín "B"
75,6 92,86 16 14 13 76,47 34 26 26 0,76 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
30. Toman Jan
HEGEŠ 01 Plzeň
75,0 91,67 16 12 11 71,88 32 23 38 1,19 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
31. Viktora Jan
BSOD 334 01 "X" Přeštice
74,8 90,00 16 10 9 78,26 23 18 11 0,48 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
32. Levička Tomáš
Bar 66 Holýšov
74,3 68,75 16 16 11 65,00 40 26 50 1,25 14 0,35 0 0,00 3 0 0 0
33. Kysela Roman
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
73,7 62,50 20 16 10 56,10 41 23 44 1,07 22 0,54 3 0,07 5 0 0 0
34. Sládek Petr
Poster Guys OKO Plzeň
73,6 68,42 20 19 13 61,70 47 29 55 1,17 14 0,30 5 0,11 3 0 0 0
35. Gerši Ladislav
Lupus Clan Černošín
73,3 73,33 16 15 11 69,70 33 23 35 1,06 6 0,18 1 0,03 0 0 0 0
36. Kučera Pavel
Lítající Mrtvoly Plzeň
73,2 80,00 16 15 12 73,53 34 25 34 1,00 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
37. Louda Petr
PAST Nezvěstice - Plzeň
73,0 62,50 12 8 5 65,00 20 13 27 1,35 8 0,40 1 0,05 0 0 0 0
38. Hojda Václav
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
72,9 75,00 16 16 12 71,05 38 27 29 0,76 13 0,34 1 0,03 0 0 0 0
39. Štolle Miloslav
Běsnící komáři Lužany
72,6 72,73 16 11 8 66,67 27 18 31 1,15 6 0,22 1 0,04 1 0 0 0
40. Jedenástik Miroslav
Slováci Plzeň
72,3 75,00 20 20 15 70,21 47 33 55 1,17 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
41. Richter Lukáš
Krásná těla Klenčí p. Č.
71,8 66,67 16 15 10 67,65 34 23 31 0,91 10 0,29 0 0,00 0 1 0 0
42. Gill Libor
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
70,6 75,00 16 8 6 72,22 18 13 12 0,67 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
43. Suchý Karel
Panteři Plzeň
70,5 87,50 16 16 14 74,36 39 29 17 0,44 6 0,15 1 0,03 0 0 0 0
44. Milka Pavel
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
70,5 80,00 16 15 12 67,57 37 25 34 0,92 7 0,19 0 0,00 1 0 0 0
45. Šmíd Marek
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
70,5 75,00 20 16 12 70,27 37 26 33 0,89 7 0,19 0 0,00 0 0 0 0
46. Matura Martin
Spartak Strašice "C"
70,3 80,00 20 15 12 78,79 33 26 14 0,42 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
47. Vlasatý Pavel
Kameňák Plzeň
70,3 66,67 16 12 8 63,33 30 19 29 0,97 5 0,17 3 0,10 3 0 0 0
48. Čadek František
ŠK Horažďovice
70,0 100,00 12 6 6 75,00 16 12 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
49. Jílek Jiří
Běsnící komáři Lužany
70,0 70,00 16 10 7 64,00 25 16 34 1,36 6 0,24 0 0,00 0 0 0 0
50. Vlasák Ivan
KD Soběkury
69,4 75,00 16 8 6 72,22 18 13 15 0,83 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
51. Šidvic Luděk
Retro Domažlice
69,3 77,78 20 18 14 70,73 41 29 32 0,78 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
52. Kučera Václav
Rychlé šípy Plzeň
69,3 75,00 16 12 9 75,00 28 21 24 0,86 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
53. Petřík Jan
DC Holoubkov
69,1 70,00 16 10 7 69,57 23 16 19 0,83 4 0,17 1 0,04 0 0 0 0
54. Šizling Karel
Kvíčovická hospůdka
69,0 83,33 12 12 10 70,97 31 22 17 0,55 7 0,23 1 0,03 0 0 0 0
55. Korop Vasil
Las Vegas team Otov
68,8 87,50 20 16 14 72,50 40 29 28 0,70 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
56. Sazama Václav 1955
Konec světa Hyršov
68,3 75,00 12 12 9 65,52 29 19 21 0,72 8 0,28 1 0,03 0 0 0 0
57. Mašát Petr
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
68,2 83,33 16 12 10 71,43 28 20 19 0,68 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
58. Beran Lukáš
Rychlé šípy Plzeň
67,7 81,82 16 11 9 69,23 26 18 19 0,73 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
59. Fischer Radek
Domažlický Andílci
67,7 66,67 16 12 8 65,38 26 17 24 0,92 4 0,15 1 0,04 0 0 0 0
60. Pallay Štefan
URNA Domažlice
67,2 62,50 16 8 5 66,67 18 12 19 1,06 2 0,11 1 0,06 0 0 0 0
61. Rádl Radek
Sport Bar Kdyně "C"
67,1 75,00 20 20 15 70,83 48 34 38 0,79 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
62. Loužek Tomáš
Lupus Clan Černošín
67,1 68,75 16 16 11 63,16 38 24 34 0,89 7 0,18 2 0,05 1 0 0 0
63. Hrabák Luboš
DC Holoubkov
66,9 71,43 16 14 10 65,63 32 21 25 0,78 7 0,22 0 0,00 0 0 0 0
64. Růžek Zdeněk
Úlet Křimice
66,9 63,16 20 19 12 60,00 45 27 49 1,09 7 0,16 5 0,11 1 0 0 0
65. Valachovič Tomáš
VSB Bolevec
66,3 66,67 20 18 12 60,87 46 28 59 1,28 11 0,24 0 0,00 0 0 0 0
66. Chromiak Vladimír
Chřestýšovci Plzeň
66,3 66,67 16 15 10 60,53 38 23 31 0,82 9 0,24 2 0,05 1 1 0 0
67. Kuška Martin
Bar 66 Holýšov
66,3 60,00 16 10 6 54,17 24 13 28 1,17 5 0,21 2 0,08 2 0 0 0
68. Tikal Milan
Snipers Klatovy B
66,2 78,57 16 14 11 67,65 34 23 23 0,68 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
69. Maslák Vratislav
ŠK Horažďovice
66,1 100,00 12 7 7 77,78 18 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
70. Šleis Jiří
Huberťák Domažlice
65,9 70,00 20 20 14 67,39 46 31 30 0,65 10 0,22 0 0,00 0 0 0 0
71. Horváth Martin
Spartak Strašice "B"
65,9 68,75 20 16 11 58,97 39 23 41 1,05 9 0,23 2 0,05 0 0 0 0
72. Slavík Petr
DC Holoubkov
65,8 75,00 16 8 6 63,16 19 12 15 0,79 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
73. Brychta Václav
Slováci Plzeň "B"
65,7 73,33 16 15 11 68,57 35 24 21 0,60 4 0,11 0 0,00 1 0 0 0
74. Pluhař Petr
Red Barons Plzeň
65,4 68,75 16 16 11 58,97 39 23 29 0,74 13 0,33 0 0,00 2 0 0 0
75. Suttý Roman
Rychlé šípy Plzeň
65,2 72,73 16 11 8 68,00 25 17 11 0,44 2 0,08 1 0,04 1 0 0 0
76. Jankovský Tomáš
DC Holoubkov "B"
65,1 78,95 20 19 15 65,31 49 32 43 0,88 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
77. Pytlík Viktor
Sport Bar Kdyně
65,1 70,00 20 20 14 61,70 47 29 41 0,87 9 0,19 0 0,00 1 0 0 0
78. Sladký Jiří
Lupus Clan Černošín
65,1 68,75 16 16 11 64,10 39 25 40 1,03 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
79. Polena Jaroslav
Red Barons Plzeň
64,6 50,00 16 16 8 56,41 39 22 39 1,00 16 0,41 1 0,03 3 0 0 0
80. Mička Jiří
Western Rednecks 19' Nýřany
64,5 87,50 16 8 7 70,00 20 14 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
81. Buček Ondrej
Slováci Plzeň
64,5 68,75 20 16 11 62,50 40 25 32 0,80 12 0,30 0 0,00 0 0 0 0
82. Krieglstein Radim
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
64,5 66,67 16 12 8 62,07 29 18 33 1,14 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
83. Berka Roman
Konec světa Hyršov
64,4 60,00 12 10 6 60,00 25 15 22 0,88 9 0,36 0 0,00 1 0 0 0
84. Jandík Vratislav
Huberťák Domažlice
64,3 75,00 20 12 9 63,33 30 19 27 0,90 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
85. Blaško Štefan
Slováci Plzeň
64,0 72,22 20 18 13 66,67 42 28 24 0,57 4 0,10 2 0,05 0 0 0 0
86. Žatkuliak Tomáš
Slováci Plzeň "C"
63,9 81,82 16 11 9 71,43 28 20 14 0,50 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
87. Lahký Petr
Konec světa Hyršov
63,8 66,67 12 9 6 66,67 21 14 12 0,57 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
88. Kokoška Petr
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
63,8 62,50 16 16 10 62,16 37 23 29 0,78 8 0,22 2 0,05 0 0 0 0
89. Kotva Karel
Podbrdští medvědi Vlčice
63,8 62,50 16 16 10 62,16 37 23 39 1,05 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
90. Kopa Pavel
ŠK Sušice
63,5 56,25 16 16 9 55,81 43 24 49 1,14 10 0,23 3 0,07 1 1 0 0
91. Janutka Josef
Skleník Domažlice "B"
63,3 87,50 12 8 7 71,43 21 15 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Milota Václav
Spartak Strašice "C"
63,2 75,00 20 16 12 68,42 38 26 18 0,47 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
93. Žáček Jan
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
63,1 64,29 16 14 9 60,00 35 21 35 1,00 7 0,20 0 0,00 1 0 0 0
94. Pech Tomáš
Bazinga Plzeň
63,0 63,16 20 19 12 58,70 46 27 49 1,07 9 0,20 0 0,00 1 0 0 0
95. Hiršl Alois
Úlet Křimice
62,9 60,00 20 20 12 54,17 48 26 45 0,94 11 0,23 3 0,06 3 0 0 0
96. Müller Roman
Růžoví Panteři Horšovský Týn
62,7 77,78 12 9 7 68,18 22 15 8 0,36 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
97. Jedlička Jan 1987
Krkavci Vochov
62,6 68,75 16 16 11 61,90 42 26 42 1,00 5 0,12 0 0,00 1 0 0 0
98. Matějovic Josef
Bunda Starý Klíčov
62,6 62,50 16 8 5 57,89 19 11 18 0,95 4 0,21 1 0,05 0 0 0 0
99. Hošek Jiří
Snipers Klatovy C
62,5 75,00 16 8 6 65,00 20 13 14 0,70 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
100. Jankovský Pavel
DC Holoubkov "B"
62,0 68,75 20 16 11 58,54 41 24 37 0,90 8 0,20 0 0,00 1 0 0 0
101. Fekl Tomáš
Zahrádkáři Stod
61,9 68,75 16 16 11 66,67 36 24 20 0,56 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
102. Mošna Jan
Pardál Rokycany
61,8 62,50 12 8 5 64,71 17 11 11 0,65 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
103. Krýsl Martin
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
61,6 66,67 16 12 8 59,38 32 19 26 0,81 8 0,25 0 0,00 1 0 0 0
104. Přerovský Vladimír
Spartak Strašice
61,5 70,00 20 20 14 60,42 48 29 32 0,67 10 0,21 0 0,00 0 0 0 0
105. Fleišman Zdeněk 1971
Úlet Křimice
61,5 63,16 20 19 12 58,33 48 28 42 0,88 13 0,27 1 0,02 0 0 0 0
106. Šmídl Jan
Herberk 3D Plzeň
61,4 75,00 20 16 12 72,22 36 26 7 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Řezáček Miroslav
Gladiátor Bukovec
61,2 75,00 16 16 12 65,85 41 27 26 0,63 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
108. Müller Filip
Snipers Klatovy B
61,1 62,50 16 16 10 58,33 36 21 22 0,61 6 0,17 1 0,03 2 0 0 0
109. Krieglstein Lukáš
BSOD 334 01 "X" Přeštice
61,0 66,67 16 12 8 65,52 29 19 22 0,76 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
110. Janča Roman
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
61,0 58,33 16 12 7 55,17 29 16 34 1,17 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
111. Hlavnička Jiří
Býčí oko Plzeň
60,9 61,54 16 13 8 60,61 33 20 33 1,00 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
112. Šťastný Karel
Domažlický Andílci
60,8 66,67 16 15 10 61,54 39 24 24 0,62 10 0,26 1 0,03 0 0 0 0
113. Vilt Václav
ŠK Nezvěstice
60,7 76,47 20 17 13 65,85 41 27 17 0,41 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
114. Matějovič Petr
Skleník Domažlice
60,7 66,67 12 12 8 60,00 30 18 29 0,97 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
115. Hodanová Miroslava
KD Soběkury
60,4 72,73 16 11 8 69,23 26 18 11 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
116. Majer Dušan
F.J. Sokol Vejprnice
60,4 70,00 16 10 7 64,00 25 16 14 0,56 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
117. Hermann Mario
Snipers Klatovy
60,2 56,25 16 16 9 56,10 41 23 40 0,98 9 0,22 1 0,02 2 0 0 0
118. Lindner Ota
BSOD 334 01 "X" Přeštice
60,0 66,67 16 12 8 62,07 29 18 20 0,69 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
119. Mačura Lumír
Argentum Plzeň
59,4 64,29 16 14 9 61,11 36 22 39 1,08 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
120. Bednář Petr
Kameňák Plzeň "B"
59,3 75,00 16 12 9 65,52 29 19 10 0,34 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
121. Jeřábek Michal
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
58,9 75,00 16 8 6 73,68 19 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
122. Sazama Václav 1986
Konec světa Hyršov B
58,9 60,00 16 15 9 55,26 38 21 38 1,00 7 0,18 0 0,00 1 0 0 0
123. Jandík Vladimír
Poster Guys OKO Plzeň "B"
58,8 62,50 16 16 10 58,54 41 24 30 0,73 9 0,22 1 0,02 0 0 0 0
124. Kutík Jiří
Old Birds Holýšov
58,8 57,14 20 14 8 56,25 32 18 25 0,78 7 0,22 1 0,03 0 0 0 0
125. Gregor Roman
DC Holoubkov "B"
58,5 68,42 20 19 13 60,42 48 29 39 0,81 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
126. Rybka Václav
Slováci Plzeň
58,5 65,00 20 20 13 62,50 48 30 29 0,60 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
127. Drastich Miroslav
Snipers Klatovy B
58,4 62,50 16 16 10 57,89 38 22 28 0,74 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
128. Fekl Pavel
Zahrádkáři Stod
58,3 66,67 16 9 6 60,87 23 14 20 0,87 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
129. Červenka Michal
Spartak Strašice
58,2 69,23 20 13 9 60,61 33 20 21 0,64 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
130. Venglař Adam
VŠ Asfaltéři Plzeň
58,2 64,29 16 14 9 61,76 34 21 20 0,59 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
131. Fikrle Josef
Poster Guys OKO Plzeň "C"
57,9 64,29 16 14 9 56,41 39 22 35 0,90 6 0,15 2 0,05 0 0 0 0
132. Černý David
Red Barons Plzeň
57,9 56,25 16 16 9 54,76 42 23 42 1,00 6 0,14 1 0,02 2 0 0 0
133. Boček Michal
Saint Tropez 22 Plzeň
57,7 61,54 16 13 8 60,00 30 18 16 0,53 4 0,13 1 0,03 0 0 0 0
134. Sutner Zdeněk 1984
Spartak Strašice "C"
57,4 68,42 20 19 13 61,70 47 29 27 0,57 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
135. Uherek Daniel
Huberťák Domažlice
57,4 66,67 20 12 8 58,06 31 18 24 0,77 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
136. Vladař Karel
HEGEŠ 01 Plzeň
57,4 62,50 16 16 10 58,97 39 23 23 0,59 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
137. Holub Jiří
Spartak Strašice "B"
57,4 53,33 20 15 8 51,43 35 18 29 0,83 8 0,23 2 0,06 1 0 0 0
138. Vosecký Stanislav
Retro Domažlice
57,1 75,00 20 20 15 59,62 52 31 31 0,60 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
139. Patera Patrik
PAST Nezvěstice - Plzeň
57,1 50,00 12 12 6 54,84 31 17 38 1,23 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
140. Bystřický Karel
Argentum Plzeň
56,9 56,25 16 16 9 57,14 42 24 37 0,88 8 0,19 1 0,02 0 0 0 0
141. Čech Michal
Bazinga Plzeň
56,7 55,00 20 20 11 56,52 46 26 44 0,96 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
142. Trůbl Marek
Retro Domažlice
56,6 56,25 20 16 9 53,66 41 22 47 1,15 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
143. Větrovský Stanislav
PAST Nezvěstice - Plzeň
56,6 50,00 12 12 6 51,72 29 15 33 1,14 7 0,24 0 0,00 0 0 0 0
144. Pekárek Jiří
Western Rednecks 19' Nýřany
56,5 75,00 16 8 6 60,00 20 12 11 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
145. Fürst Jaroslav
DC Holoubkov
56,4 64,29 16 14 9 60,61 33 20 19 0,58 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
146. Jindřich Michal
Chřestýšovci Plzeň "B"
56,1 75,00 16 12 9 61,29 31 19 16 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
147. Veselý Milan
URNA Domažlice
56,1 58,33 16 12 7 57,14 28 16 14 0,50 7 0,25 0 0,00 0 0 0 0
148. Chrien Štefan
Kameňák Plzeň
55,8 56,25 16 16 9 55,00 40 22 36 0,90 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
149. Mužík Zdeněk 1970
F.J. Sokol Vejprnice
55,8 53,85 16 13 7 51,52 33 17 34 1,03 8 0,24 0 0,00 0 0 0 0
150. Rotyka Tomáš
Vagabond Rokycany
55,6 75,00 16 16 12 66,67 39 26 0 0,00 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
151. Zeman Pavel
Western Rednecks 19' Nýřany
55,6 64,29 16 14 9 61,11 36 22 19 0,53 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
152. Mitošinka Josef
Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B"
55,6 62,50 16 16 10 61,54 39 24 21 0,54 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
153. Dlouhý Jiří
Skleník Domažlice
55,4 70,00 12 10 7 61,54 26 16 15 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
154. Schwarz Robert
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
55,3 61,11 20 18 11 58,14 43 25 28 0,65 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
155. Vavric Roman
F.J. Sokol Vejprnice
55,0 56,25 16 16 9 54,76 42 23 34 0,81 8 0,19 1 0,02 0 0 0 0
156. Hötzel Karel
Růžoví Panteři Horšovský Týn
54,8 60,00 12 10 6 56,52 23 13 10 0,43 3 0,13 1 0,04 0 0 0 0
157. Tomášek Marcel
Ševci Green Power Plzeň
54,7 71,43 16 14 10 65,63 32 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
158. Moudrý Martin
Bar 66 Holýšov
54,6 50,00 16 16 8 48,78 41 20 46 1,12 6 0,15 2 0,05 1 0 0 0
159. Zeman Jiří
Skleník Domažlice
54,3 41,67 12 12 5 50,00 30 15 40 1,33 5 0,17 1 0,03 0 0 0 0
160. Kolomazník Milan
Ševci Green Power Plzeň
54,2 72,73 16 11 8 65,38 26 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
161. Marek Bohumil
KD Soběkury
54,2 62,50 16 8 5 57,89 19 11 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
162. Koňařík David
Panteři Plzeň
54,1 63,64 16 11 7 62,96 27 17 7 0,26 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
163. Krieglsteinová Zbyňka
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
54,1 58,33 16 12 7 58,62 29 17 19 0,66 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
164. Štembera Filip
McPuppin's Plzeň "B"
54,1 50,00 12 8 4 52,94 17 9 11 0,65 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
165. Mazza Vlastimil
Las Vegas team Otov
53,9 65,00 20 20 13 58,82 51 30 30 0,59 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
166. Štefl Miroslav
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
53,7 60,00 20 15 9 57,89 38 22 27 0,71 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
167. Dmitrišin Oleg
Kameňák Plzeň
53,7 56,25 16 16 9 52,63 38 20 25 0,66 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
168. Oliberius Jaroslav
Lupus Clan Černošín
53,1 53,85 16 13 7 54,29 35 19 32 0,91 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
169. Fürst Václav
DC Holoubkov
53,1 53,33 16 15 8 53,85 39 21 34 0,87 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
170. Jelínek Ivo
Western Rednecks 19' Nýřany
52,6 62,50 16 16 10 61,54 39 24 13 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
171. Schořová Barbora
Chřestýšovci Plzeň "B"
52,6 62,50 16 8 5 63,16 19 12 5 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
172. Bluďovský Roman
Krkavci Vochov
52,4 58,33 16 12 7 55,17 29 16 21 0,72 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
173. Mráz Václav
Podbrdští medvědi Vlčice
52,3 56,25 16 16 9 51,06 47 24 44 0,94 8 0,17 1 0,02 0 0 0 0
174. Baborák Jindřich
Kramolínský Vlčáci
52,1 58,33 12 12 7 55,17 29 16 18 0,62 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
175. Čáslava Vladimír
Konec světa Hyršov B
52,1 54,55 16 11 6 53,57 28 15 22 0,79 2 0,07 1 0,04 0 0 0 0
176. Pardovský Petr
Pardál Rokycany
52,1 50,00 12 12 6 50,00 28 14 21 0,75 5 0,18 1 0,04 0 0 0 0
177. Nový Tadeáš
Ševci Green Power Plzeň
51,6 70,00 16 10 7 64,00 25 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
178. Štreer Lukáš
Chřestýšovci Plzeň "B"
51,5 62,50 16 16 10 57,50 40 23 17 0,43 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
179. Vrbová Marie
Herberk 3D Plzeň
51,2 55,00 20 20 11 59,18 49 29 25 0,51 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
180. Lamberger Jan
Snipers Klatovy C
51,1 62,50 16 16 10 55,26 38 21 15 0,39 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
181. Kobera Zdeněk
Poster Guys OKO Plzeň "B"
50,6 57,14 16 14 8 47,22 36 17 35 0,97 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
182. Děd Pavel
West Club Litice
50,6 50,00 16 12 6 48,39 31 15 31 1,00 1 0,03 1 0,03 1 0 0 0
183. Jašek Milan
Poster Guys OKO Plzeň "C"
50,5 56,25 16 16 9 57,50 40 23 24 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
184. Pučelík Pavel
Sport Bar Kdyně
50,5 50,00 20 16 8 53,85 39 21 30 0,77 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
185. Pavlovič Jiří
ŠK Sušice
50,3 43,75 16 16 7 47,22 36 17 33 0,92 7 0,19 0 0,00 0 0 0 0
186. Zeman Tomáš
Spartak Strašice
50,2 55,00 20 20 11 51,02 49 25 33 0,67 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
187. Pluhař Vladimír
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
50,0 62,50 16 8 5 61,11 18 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
188. Demčák Petr
Panteři Plzeň
50,0 60,00 16 10 6 56,00 25 14 11 0,44 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
189. Kovandová Věra
Růžoví Panteři Horšovský Týn
50,0 60,00 12 10 6 51,85 27 14 17 0,63 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
190. Kučera Jiří
Slováci Plzeň "B"
50,0 57,14 16 14 8 55,88 34 19 17 0,50 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
191. Huttr Martin
Spartak Strašice "B"
50,0 50,00 20 16 8 48,78 41 20 43 1,05 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
192. Hamrozi Tomáš
Poster Guys OKO Plzeň
50,0 50,00 20 16 8 48,65 37 18 23 0,62 8 0,22 0 0,00 0 0 0 0
193. Brandejs Tomáš
Kramolínský Vlčáci
50,0 50,00 12 12 6 46,15 26 12 24 0,92 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
194. Hrubý Vratislav
F.J. Sokol Vejprnice
49,5 50,00 16 8 4 47,37 19 9 18 0,95 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
195. Kupka Tomáš
Hrášci Klatovy
49,4 50,00 20 14 7 50,00 34 17 16 0,47 9 0,26 0 0,00 0 0 0 0
196. Kokoška Jaroslav
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
49,4 50,00 16 12 6 51,52 33 17 24 0,73 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
197. Přibáň Václav
Rozvědčíci Dobřany
49,3 56,25 16 16 9 56,10 41 23 18 0,44 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
198. Pajer Petr
Chřestýšovci Plzeň "B"
48,9 60,00 16 15 9 54,05 37 20 14 0,38 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
199. Šutovský Josef
Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B"
48,7 50,00 16 12 6 51,61 31 16 23 0,74 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
200. Rajtmajer Marek
Kameňák Plzeň
48,3 41,67 16 12 5 48,28 29 14 25 0,86 3 0,10 0 0,00 1 0 0 0
201. Pejsar Josef
Kamikadze Oprechtice
48,1 50,00 16 8 4 52,38 21 11 16 0,76 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
202. März Martin
Konec světa Hyršov B
48,0 50,00 16 8 4 50,00 20 10 12 0,60 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
203. Krieglstein Josef
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
47,9 60,00 16 10 6 58,33 24 14 0 0,00 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
204. Kučera Petr 1970
Lítající Mrtvoly Plzeň
47,7 50,00 16 14 7 51,61 31 16 13 0,42 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
205. Vochot Bohumír
Slováci Plzeň "B"
47,6 54,55 16 11 6 52,00 25 13 10 0,40 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
206. Tanko Jiří
Gladiátor Bukovec
47,6 53,33 16 15 8 50,00 34 17 15 0,44 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
207. Mičulka Daniel
Bunda Starý Klíčov
47,6 43,75 16 16 7 44,74 38 17 39 1,03 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
208. Hrbáček Martin
Domažlický Andílci
47,1 53,85 16 13 7 50,00 34 17 18 0,53 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
209. Šebesta Karel
HEGEŠ 01 Plzeň
46,9 56,25 16 16 9 52,38 42 22 16 0,38 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
210. Kubovec Luboš
Domažlický Andílci
46,8 46,15 16 13 6 48,39 31 15 15 0,48 5 0,16 1 0,03 0 0 0 0
211. Sutner Zdeněk 1958
Spartak Strašice "C"
46,7 58,82 20 17 10 54,76 42 23 11 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
212. Hanák Zdeněk
Sport Bar Kdyně
46,6 45,00 20 20 9 46,00 50 23 33 0,66 9 0,18 0 0,00 1 0 0 0
213. Tolar Tomáš
West Club Litice
46,6 33,33 16 15 5 37,14 35 13 28 0,80 12 0,34 1 0,03 0 1 0 0
214. Pivoňka Martin
Skleník Domažlice "B"
46,5 60,00 12 10 6 50,00 26 13 12 0,46 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
215. Vyoral Václav
West Club Litice
46,4 46,15 16 13 6 45,45 33 15 21 0,64 6 0,18 1 0,03 0 0 0 0
216. Jedlička Václav
Slavoj Nýřany
46,2 56,25 16 16 9 56,76 37 21 0 0,00 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
217. Vavřička Václav
Skleník Domažlice "B"
46,2 50,00 12 12 6 48,28 29 14 16 0,55 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
218. Ekstein Luděk
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
46,1 41,18 20 17 7 41,46 41 17 32 0,78 10 0,24 1 0,02 0 0 0 0
219. Badín Jaroslav
Bunda Starý Klíčov
45,8 40,00 16 10 4 42,31 26 11 23 0,88 5 0,19 1 0,04 0 0 0 0
220. Neumeier Jaroslav
Las Vegas team Otov
45,7 50,00 20 16 8 50,00 42 21 23 0,55 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
221. Karchňák Drahomír
Lupus clan Černošín "B"
45,6 58,33 16 12 7 53,13 32 17 6 0,19 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
222. Hojda Jakub
Růžoví Panteři Horšovský Týn
45,5 50,00 12 8 4 50,00 20 10 5 0,25 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
223. Strejc František
West Club Litice
45,3 40,00 16 15 6 41,18 34 14 30 0,88 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
224. Zelený Petr
Slavoj Nýřany "B"
45,2 60,00 20 20 12 55,77 52 29 3 0,06 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
225. Pribula Ján
Zahrádkáři Stod
45,2 40,00 16 10 4 43,48 23 10 18 0,78 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
226. Kaňák Jan
Kameňák Plzeň
45,0 37,50 16 8 3 37,50 16 6 13 0,81 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
227. Strouhal Oldřich
Chřestýšovci Plzeň
44,9 40,00 16 15 6 42,86 35 15 28 0,80 4 0,11 0 0,00 1 0 0 0
228. Špeierl Vlastimil
Skleník Domažlice "B"
44,8 50,00 12 12 6 51,72 29 15 11 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
229. Mošnička Michal
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
44,6 43,75 16 16 7 46,34 41 19 29 0,71 5 0,12 0 0,00 0 0 0 0
230. Hřebec Vladimír
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
44,6 37,50 16 16 6 43,24 37 16 39 1,05 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
231. Jankovec Zdeněk
Huberťák Domažlice
44,5 43,75 20 16 7 47,50 40 19 24 0,60 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
232. Ryneš Jiří
Konec světa Hyršov
44,1 42,86 12 7 3 47,06 17 8 14 0,82 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
233. Černý Radek
Bělští Klokani
44,0 41,67 20 12 5 46,67 30 14 21 0,70 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
234. Brož Zdeněk
Slavoj Nýřany "B"
43,9 56,25 20 16 9 53,66 41 22 5 0,12 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
235. Tupý Michal
VŠ Asfaltéři Plzeň
43,7 50,00 16 12 6 46,67 30 14 19 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
236. Kučerová Milada
Lítající Mrtvoly Plzeň
43,7 50,00 16 8 4 47,37 19 9 4 0,21 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
237. Štembera Zdeněk
McPuppin's Plzeň "B"
43,7 45,45 12 11 5 48,15 27 13 16 0,59 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
238. Touš Petr
Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B"
43,7 43,75 16 16 7 47,37 38 18 15 0,39 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
239. Čermák David
Red Barons Plzeň
43,7 25,00 16 16 4 31,58 38 12 44 1,16 4 0,11 2 0,05 5 0 0 0
240. Seitz Daniel
Bazinga Plzeň
43,2 40,00 20 10 4 44,00 25 11 19 0,76 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
241. Šlajs Marek
VŠ Asfaltéři Plzeň
43,1 42,86 16 14 6 42,86 35 15 16 0,46 9 0,26 0 0,00 0 0 0 0
242. Toman Josef
Sport Bar Kdyně "C"
42,9 50,00 20 20 10 48,98 49 24 20 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
243. Doubrava Miloslav
McPuppin's Plzeň
42,9 35,00 20 20 7 42,86 49 21 42 0,86 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
244. Bolek Marcin
VSB Bolevec
42,8 35,00 20 20 7 38,30 47 18 52 1,11 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
245. Požárek Radek
Býčí oko Plzeň
42,7 33,33 16 9 3 45,45 22 10 19 0,86 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
246. Tlacháč Josef
Vagabond Rokycany
42,6 56,25 16 16 9 51,28 39 20 0 0,00 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
247. Pagurko Dominik
Sport Bar Kdyně "C"
42,6 41,67 20 12 5 48,39 31 15 20 0,65 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
248. Wacker Pavel
Bar 66 Holýšov
42,6 31,25 16 16 5 42,86 42 18 42 1,00 4 0,10 0 0,00 1 0 0 0
249. Kříž Jindřich
Slavoj Nýřany "B"
42,3 58,33 20 12 7 51,61 31 16 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
250. Milý Jakub
Panteři Plzeň
42,3 50,00 16 12 6 50,00 30 15 10 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
251. Šlajer Petr
Kameňák Plzeň "B"
42,1 50,00 16 16 8 47,37 38 18 12 0,32 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
252. Skala Zdeněk
URNA Domažlice
42,1 43,75 16 16 7 46,15 39 18 19 0,49 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
253. Jedlička Jan 1962
Krkavci Vochov
42,1 43,75 16 16 7 43,59 39 17 26 0,67 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
254. Bednár Jiří
Argentum Plzeň
42,1 41,67 16 12 5 50,00 28 14 9 0,32 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
255. Pěchouček Václav
Chřestýšovci Plzeň
42,1 40,00 16 15 6 46,15 39 18 29 0,74 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
256. Dolanský Tomáš
Krkavci Vochov
42,0 41,67 16 12 5 43,33 30 13 19 0,63 2 0,07 1 0,03 0 0 0 0
257. Toman Rudolf
Snipers Klatovy B
41,9 46,67 16 15 7 45,95 37 17 15 0,41 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
258. Vorlíček Petr
Poster Guys OKO Plzeň "C"
41,9 46,15 16 13 6 50,00 36 18 17 0,47 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
259. Balog Robert
Slováci Plzeň "C"
41,8 54,55 16 11 6 50,00 28 14 5 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
260. Brand Roland
Slováci Plzeň "C"
41,7 44,44 16 9 4 45,83 24 11 9 0,38 4 0,17 0 0,00 0 0 0 0
261. Šperl Jiří
Las Vegas team Otov
41,7 41,67 20 12 5 41,38 29 12 20 0,69 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
262. Benda Lukáš
ŠK Nezvěstice
41,6 50,00 20 12 6 43,75 32 14 17 0,53 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
263. Škach Josef
Snipers Klatovy C
41,5 50,00 16 16 8 45,00 40 18 14 0,35 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
264. Karásek Václav
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
41,5 41,67 16 12 5 44,44 27 12 17 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
265. Křížek Jiří
McPuppin's Plzeň "B"
41,4 45,45 12 11 5 46,43 28 13 14 0,50 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
266. Plašil Radek
Bělští Klokani
41,3 40,00 20 15 6 50,00 40 20 19 0,48 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
267. Kovandová Tereza
Růžoví Panteři Horšovský Týn
41,2 50,00 12 10 5 48,00 25 12 5 0,20 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
268. Krákora Tomáš
Spartak Strašice "B"
40,9 42,86 20 14 6 44,12 34 15 20 0,59 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
269. Johánek Pavel
Kramolínský Vlčáci
40,7 41,67 12 12 5 44,44 27 12 13 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
270. Kliment Ladislav 1974
ŠK Horažďovice
40,7 40,00 12 10 4 46,43 28 13 8 0,29 3 0,11 1 0,04 1 0 0 0
271. Tauber Pavel
Domažlický Andílci
40,5 40,00 16 10 4 45,45 22 10 7 0,32 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
272. Dolanská Lucie
Slováci Plzeň "B"
40,3 41,67 16 12 5 44,83 29 13 11 0,38 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
273. Mužík Zdeněk 1993
F.J. Sokol Vejprnice
40,3 35,71 16 14 5 39,39 33 13 21 0,64 3 0,09 2 0,06 0 0 0 0
274. Hrach Filip
Hrášci Klatovy
40,2 35,00 20 20 7 41,67 48 20 28 0,58 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
275. Kučerová Jaroslava
Herberk 3D Plzeň
40,0 50,00 20 10 5 48,00 25 12 5 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Konop Pavel
Bunda Starý Klíčov "B"
40,0 42,86 16 14 6 40,63 32 13 16 0,50 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
277. Kruml Tomáš
Sport Bar Kdyně "C"
40,0 36,84 20 19 7 44,68 47 21 24 0,51 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
278. Houška Jan
Poster Guys OKO Plzeň "B"
40,0 31,25 16 16 5 37,50 40 15 34 0,85 8 0,20 0 0,00 0 0 0 0
279. Kuneš Karel
Kamikadze Oprechtice
39,8 43,75 16 16 7 45,24 42 19 17 0,40 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
280. Woller Tomáš
HEGEŠ 01 Plzeň
39,7 35,71 16 14 5 44,12 34 15 21 0,62 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
281. Auervek Lukáš
Bunda Starý Klíčov
39,7 28,57 16 14 4 31,43 35 11 43 1,23 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
282. Pomyje Jan
Aligátoři Stříbro
39,6 45,45 12 11 5 48,15 27 13 7 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
283. Andrusiow Michal
Western Rednecks 19' Nýřany
39,5 50,00 16 8 4 42,86 21 9 10 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
284. Blinkal Oldřich
Ševci Green Power Plzeň
39,4 50,00 16 12 6 51,61 31 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
285. Syrový Petr
Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B"
39,2 40,00 16 15 6 41,67 36 15 13 0,36 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
286. Hasák Miroslav
Běsnící komáři Lužany
39,2 30,00 16 10 3 36,00 25 9 24 0,96 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
287. Husťak Milan
Old Birds Holýšov
39,1 35,71 20 14 5 42,42 33 14 14 0,42 5 0,15 0 0,00 0 0 0 0
288. Hruška Ladislav
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
38,4 33,33 16 12 4 37,50 32 12 23 0,72 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
289. Florián Tomáš
ŠK Nezvěstice
38,3 36,36 20 11 4 39,13 23 9 13 0,57 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
290. Vyhlas Jan
McPuppin's Plzeň
38,3 35,00 20 20 7 39,58 48 19 32 0,67 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
291. Nusl Tomáš
Bělští Klokani
37,8 35,71 20 14 5 40,63 32 13 14 0,44 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
292. Slovák Čestmír
ŠK Horažďovice
37,7 40,00 12 10 4 45,45 22 10 5 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
293. Šimůnek Josef
Býčí oko Plzeň
37,6 33,33 16 15 5 40,54 37 15 25 0,68 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
294. Vokáč Karel
VŠ Asfaltéři Plzeň
37,6 33,33 16 9 3 38,10 21 8 16 0,76 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
295. Tůma Milan
Špejchar Žákavá
37,4 46,67 16 15 7 44,74 38 17 6 0,16 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
296. Honomichl František
Ševci Green Power Plzeň
37,4 46,15 16 13 6 50,00 34 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
297. Balák Karel
Snipers Klatovy C
37,2 37,50 16 8 3 44,44 18 8 4 0,22 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
298. Legemza Václav
Western Rednecks 19' Nýřany
37,1 37,50 16 8 3 41,18 17 7 7 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
299. Matějka Ondřej
Pardál Rokycany
37,1 33,33 12 12 4 39,29 28 11 17 0,61 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
300. Tauer Dušan
Old Birds Holýšov
36,7 37,50 20 16 6 35,90 39 14 19 0,49 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
301. Pitel Jakub
Špejchar Žákavá
36,5 35,71 16 14 5 38,71 31 12 12 0,39 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
302. Varga Bedřich
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
36,4 35,71 16 14 5 41,67 36 15 11 0,31 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
303. Pivoňka Filip
Skleník Domažlice
36,2 40,00 12 10 4 42,31 26 11 6 0,23 1 0,04 1 0,04 0 0 0 0
304. Zahálka Miroslav
Snipers Klatovy
36,2 33,33 16 15 5 35,29 34 12 24 0,71 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
305. Kulišan Jan
Poster Guys OKO Plzeň "B"
35,9 31,25 16 16 5 39,02 41 16 30 0,73 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
306. Ulík Stanislav
VSB Bolevec
35,6 30,00 20 20 6 33,33 45 15 30 0,67 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
307. Linková Ada
Slováci Plzeň "B"
35,2 40,00 16 10 4 38,10 21 8 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
308. Tomáš Daniel
VŠ Asfaltéři Plzeň
35,0 37,50 16 8 3 40,00 20 8 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
309. Šizling Jaroslav
Kvíčovická hospůdka
35,0 33,33 12 12 4 39,29 28 11 6 0,21 3 0,11 1 0,04 0 0 0 0
310. Koubková Martina
Lupus clan Černošín "B"
34,8 40,00 16 10 4 44,44 27 12 6 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Kybyc Jakub
Spartak Strašice
34,6 35,71 20 14 5 42,86 35 15 11 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
312. Kopča Dušan
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
34,2 33,33 16 12 4 38,71 31 12 14 0,45 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
313. Hojda Petr
Krásná těla Klenčí p. Č.
34,0 33,33 16 15 5 37,14 35 13 15 0,43 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
314. Šlauf Jiří
Saint Tropez 22 Plzeň
33,9 27,27 16 11 3 35,71 28 10 14 0,50 5 0,18 0 0,00 0 0 0 0
315. Zelenka Marek
Saint Tropez 22 Plzeň
33,8 28,57 16 14 4 34,38 32 11 17 0,53 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
316. Kluch Petr
ŠK Sušice
33,6 27,27 16 11 3 32,00 25 8 19 0,76 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
317. Klose Lukáš
Poster Guys OKO Plzeň "D"
32,8 30,00 16 10 3 40,00 25 10 9 0,36 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
318. Lím Václav
Hrášci Klatovy
32,1 30,00 20 10 3 37,50 24 9 9 0,38 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
319. Janoušek Vladimír
Sport Bar Kdyně
32,1 26,32 20 19 5 34,04 47 16 30 0,64 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
320. Judák Tomáš
URNA Domažlice
31,9 30,77 16 13 4 34,38 32 11 13 0,41 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
321. Rada Karel
Zahrádkáři Stod
31,9 18,18 16 11 2 33,33 27 9 21 0,78 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
322. Borowski Martin
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
31,6 21,43 20 14 3 31,25 32 10 17 0,53 3 0,09 1 0,03 1 0 0 0
323. Cvalín Filip
Kvíčovická hospůdka
31,4 30,00 12 10 3 31,82 22 7 9 0,41 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
324. Kopečný Martin
Krkavci Vochov
31,4 25,00 16 8 2 36,36 22 8 13 0,59 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
325. Řepík Petr
ŠK Horažďovice
31,4 22,22 12 9 2 33,33 21 7 9 0,43 1 0,05 2 0,10 0 0 0 0
326. Michálek Martin
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
31,1 37,50 16 8 3 36,84 19 7 0 0,00 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
327. Padych Michal
McPuppin's Plzeň
31,1 27,78 20 18 5 34,09 44 15 23 0,52 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
328. Stehlík Jiří
Aligátoři Stříbro
31,0 37,50 12 8 3 38,10 21 8 4 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
329. Spretka Patrik
Kameňák Plzeň "B"
31,0 31,25 16 16 5 38,46 39 15 9 0,23 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
330. Marešová Nicola
Slováci Plzeň "C"
30,7 33,33 16 12 4 37,93 29 11 6 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Kozlík Oldřich
Spartak Strašice "B"
30,3 23,08 20 13 3 33,33 30 10 12 0,40 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
332. Živný Radek
Rozvědčíci Dobřany
30,0 31,25 16 16 5 35,00 40 14 13 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
333. Jůna Jaroslav
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
30,0 25,00 16 12 3 37,93 29 11 7 0,24 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
334. Jarolím Radek
Běsnící komáři Lužany
29,5 18,75 16 16 3 30,77 39 12 26 0,67 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
335. Strádal Milan
URNA Domažlice
29,3 23,08 16 13 3 33,33 30 10 13 0,43 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
336. Jandíková Kateřina
Huberťák Domažlice
28,8 30,00 20 10 3 29,17 24 7 11 0,46 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
337. Novák Roman
McPuppin's Plzeň
28,8 27,78 20 18 5 30,95 42 13 13 0,31 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
338. Weberová Dana
Kamikadze Oprechtice
28,1 21,43 16 14 3 35,14 37 13 13 0,35 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
339. Málek Vlastimil
Rozvědčíci Dobřany
27,6 25,00 16 16 4 32,43 37 12 8 0,22 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
340. Novák Petr
Slavoj Nýřany
27,5 30,77 16 13 4 32,14 28 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
341. Budák Jan
VSB Bolevec
27,5 21,43 20 14 3 31,25 32 10 15 0,47 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
342. Šiman Karel
Kvíčovická hospůdka
27,2 16,67 12 12 2 27,59 29 8 16 0,55 3 0,10 1 0,03 0 0 0 0
343. Kovář Martin
Podbrdští medvědi Vlčice
26,9 18,75 16 16 3 25,71 35 9 26 0,74 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
344. Klimeš Petr
Kamikadze Oprechtice
26,7 25,00 16 8 2 33,33 18 6 4 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
345. Pelc Zbyněk
Saint Tropez 22 Plzeň
26,1 25,00 16 8 2 27,78 18 5 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
346. Poledne Rudolf
Krásná těla Klenčí p. Č.
26,0 22,22 16 9 2 30,00 20 6 8 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
347. Michal Zdeněk
Herberk 3D Plzeň
25,5 28,57 20 14 4 33,33 33 11 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
348. Výběrová Martina
Hospůdka U Kalíška Mezholezy
25,3 25,00 16 8 2 31,58 19 6 2 0,11 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
349. Pešek Lukáš
Poster Guys OKO Plzeň "D"
25,1 25,00 16 16 4 33,33 39 13 5 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
350. Mařák Pavel
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
25,0 9,09 20 11 1 25,00 28 7 24 0,86 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
351. Sýkora Petr
Bazinga Plzeň
24,8 25,00 20 12 3 29,63 27 8 6 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
352. Pánek Ladislav
Slavoj Nýřany "B"
24,4 25,00 20 12 3 33,33 27 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
353. Pézl Jiří
Lupus clan Černošín "B"
23,9 25,00 16 8 2 27,78 18 5 4 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
354. Varga Jan
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
23,8 18,75 16 16 3 30,95 42 13 10 0,24 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
355. Podpera Petr
Argentum Plzeň
23,8 14,29 16 14 2 29,41 34 10 15 0,44 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
356. Moščák Jiří
Kamikadze Oprechtice
23,2 16,67 16 12 2 25,00 28 7 14 0,50 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
357. Horna Petr
Krásná těla Klenčí p. Č.
22,7 23,08 16 13 3 26,67 30 8 7 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
358. Dlouhá Dobromila
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
22,3 18,75 16 16 3 28,21 39 11 9 0,23 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
359. Sladká Jaroslava
Snipers Klatovy C
22,2 18,18 16 11 2 29,63 27 8 6 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
360. Švajka Jan
Gladiátor Bukovec
22,2 12,50 16 16 2 19,44 36 7 25 0,69 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
361. Horn Bohuslav
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
22,1 16,67 20 12 2 28,57 28 8 8 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
362. Průšová Petra
Podbrdští medvědi Vlčice
21,9 16,67 16 12 2 22,22 27 6 13 0,48 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
363. Ryšlavá Dagmar
Špejchar Žákavá
21,4 12,50 16 8 1 28,57 21 6 8 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
364. Hutníková Kateřina
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
20,8 10,00 20 10 1 26,92 26 7 10 0,38 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
365. Hajžman Jan
Slavoj Nýřany
20,4 18,18 16 11 2 28,57 28 8 0 0,00 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
366. Matejčíková Radka
Las Vegas team Otov
20,0 18,75 20 16 3 25,00 36 9 6 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
367. Krejčířová Jaroslava
Krásná těla Klenčí p. Č.
20,0 10,00 16 10 1 24,00 25 6 9 0,36 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
368. Herbst Milan
Aligátoři Stříbro
19,6 18,18 12 11 2 26,92 26 7 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
369. Rada Václav
Úlet Křimice
19,6 10,00 20 20 2 20,83 48 10 21 0,44 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
370. Homr Miroslav
Rozvědčíci Dobřany
19,5 12,50 16 8 1 26,32 19 5 1 0,05 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
371. Kalčík Martin
Běsnící komáři Lužany
19,4 12,50 16 8 1 22,22 18 4 2 0,11 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
372. Říha Radek
Old Birds Holýšov
18,2 7,14 20 14 1 20,59 34 7 20 0,59 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
373. Sláma Ladislav
Kameňák Plzeň "B"
18,0 12,50 16 8 1 25,00 20 5 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
374. Pluhař Jan
Saint Tropez 22 Plzeň
17,2 12,50 16 8 1 16,67 18 3 9 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
375. Murko Pavel
ŠK Nezvěstice
17,2 9,09 20 11 1 20,00 25 5 9 0,36 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
376. Mašek Dominik
Poster Guys OKO Plzeň "D"
17,0 16,67 16 12 2 22,22 27 6 2 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
377. Kvasničková Marcela
Aligátoři Stříbro
16,3 8,33 12 12 1 23,33 30 7 7 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Náser Ondřej
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
14,3 7,14 16 14 1 22,86 35 8 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
379. Ječmínek Radoslav
Huberťák Domažlice
13,2 10,00 20 10 1 13,64 22 3 5 0,23 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
380. Kůla Pavel
Vagabond Rokycany
13,0 14,29 16 14 2 16,67 30 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
381. Orechovský Tomáš
Špejchar Žákavá
12,1 7,69 16 13 1 14,29 28 4 5 0,18 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
382. Hemissi Sami
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
10,5 0,00 16 16 0 13,51 37 5 8 0,22 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
383. Wohlmuth Petr
Vagabond Rokycany
10,3 7,14 16 14 1 16,13 31 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
384. Rubková Gabriela
Poster Guys OKO Plzeň "D"
9,6 0,00 16 10 0 16,67 24 4 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
385. Řezanka František
McPuppin's Plzeň "B"
8,9 0,00 12 8 0 11,11 18 2 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
386. Krula Radek
McPuppin's Plzeň "B"
7,8 0,00 12 8 0 11,11 18 2 4 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
387. Rada Jaroslav
Aligátoři Stříbro
5,4 0,00 12 6 0 7,69 13 1 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
388. Šnejdar Jan
Lupus clan Černošín "B"
  100,00 16 4 4 100,00 8 8 4 0,50 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
389. Výborný Radek
Lítající Mrtvoly Plzeň
  100,00 16 4 4 88,89 9 8 6 0,67 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
390. Holek Vladimír
Vagabond Rokycany
  100,00 16 4 4 72,73 11 8 0 0,00 0 0,00 1 0,09 0 0 0 0
391. Kmeť Jan
Snipers Klatovy
  100,00 16 4 4 72,73 11 8 14 1,27 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
392. Štefánek Martin
Slováci Plzeň
  100,00 20 3 3 85,71 7 6 3 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Hochman Jiří
Býčí oko Plzeň
  100,00 16 3 3 75,00 8 6 7 0,88 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
394. Brejcha Petr
Snipers Klatovy B
  100,00 16 3 3 66,67 9 6 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. Janoušek Petr
Spartak Strašice "C"
  100,00 20 2 2 100,00 4 4 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Riška Oto
Skleník Domažlice "B"
  100,00 12 2 2 80,00 5 4 1 0,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
397. Růžek Miroslav
McPuppin's Plzeň "B"
  100,00 12 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
398. Dvořák Jan
Poster Guys OKO Plzeň
  88,89 20 9 8 73,91 23 17 29 1,26 9 0,39 0 0,00 1 0 0 0
399. Prinz Dominik
Rychlé šípy Plzeň
  83,33 16 6 5 61,11 18 11 14 0,78 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
400. Fuchs Rudolf
BSOD 334 01 "X" Přeštice
  80,00 16 5 4 72,73 11 8 11 1,00 2 0,18 1 0,09 0 0 0 0
401. Rajtmajer Filip
Kameňák Plzeň "B"
  75,00 16 4 3 77,78 9 7 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
402. Hrubý Zdeněk
KD Soběkury
  75,00 16 4 3 75,00 8 6 1 0,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
403. Součková Marika
KD Soběkury
  75,00 16 4 3 66,67 9 6 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
404. Vlk Roman
Old Birds Holýšov
  75,00 20 4 3 66,67 9 6 9 1,00 3 0,33 2 0,22 1 0 0 0
405. Hipp Pavel
Bunda Starý Klíčov "B"
  75,00 16 4 3 60,00 10 6 8 0,80 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
406. Schröder Tomáš
Amorovo Šípy Haltrava Klenčí p. Č.
  75,00 16 4 3 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
407. Průcha Josef
PAST Nezvěstice - Plzeň
  75,00 12 4 3 54,55 11 6 13 1,18 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
408. Dražka Jiří
BSOD 334 01 "X" Přeštice
  66,67 16 6 4 64,29 14 9 4 0,29 1 0,07 0 0,00 1 0 0 0
409. Vosecký David
Retro Domažlice
  66,67 20 6 4 64,29 14 9 8 0,57 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
410. Uřídil Pavel
KD Soběkury
  66,67 16 6 4 60,00 15 9 4 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Hochman Pavel 2003
Býčí oko Plzeň
  66,67 16 3 2 57,14 7 4 4 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
412. Marek Antonín
Spartak Strašice
  62,50 20 8 5 61,11 18 11 10 0,56 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
413. Valta Roman
Old Birds Holýšov
  62,50 20 8 5 61,11 18 11 11 0,61 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
414. Příhoda Jan
Herberk 3D Plzeň
  62,50 20 8 5 57,14 21 12 10 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
415. Čáslavský Ladislav
ŠK Sušice
  60,00 16 5 3 54,55 11 6 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Vlčák Stanislav
Slováci Plzeň "B"
  60,00 16 5 3 50,00 14 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
417. Fryč Jaroslav
Lítající Mrtvoly Plzeň
  57,14 16 7 4 55,56 18 10 4 0,22 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
418. Kučera Petr 1989
Rychlé šípy Plzeň
  57,14 16 7 4 52,63 19 10 14 0,74 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
419. Švajner Pavel
Bazinga Plzeň
  50,00 20 8 4 47,62 21 10 18 0,86 3 0,14 0 0,00 1 0 0 0
420. Krejčíř Jakub
Poster Guys OKO Plzeň "D"
  50,00 16 6 3 60,00 15 9 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
421. Pěchouček Dušan
BSOD 334 01 "Z" Přeštice
  50,00 16 6 3 53,85 13 7 9 0,69 2 0,15 1 0,08 0 0 0 0
422. Jakl Marek
Kamikadze Oprechtice
  50,00 16 6 3 50,00 16 8 10 0,63 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
423. Pěnek Jan
Saint Tropez 22 Plzeň
  50,00 16 6 3 50,00 16 8 9 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
424. Snášel Roman
Zahrádkáři Stod
  50,00 16 6 3 50,00 16 8 18 1,13 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
425. Chobot Jiří
Bělští Klokani
  50,00 20 6 3 50,00 12 6 9 0,75 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
426. Masec Ventel
Rychlé šípy Plzeň
  50,00 16 6 3 47,06 17 8 12 0,71 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
427. Jandovský Jakub
Slavoj Nýřany "B"
  50,00 20 6 3 42,86 14 6 2 0,14 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
428. Soukupová Jindra
Argentum Plzeň
  50,00 16 4 2 55,56 9 5 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
429. Šalom Jan
BSOD 334 01 "X" Přeštice
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
430. Tic Lukáš
Lítající Mrtvoly Plzeň
  50,00 16 4 2 50,00 10 5 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
431. Kýček Karel
Skleník Domažlice "B"
  50,00 12 4 2 40,00 10 4 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
432. Souček Petr
KD Soběkury
  50,00 16 4 2 40,00 10 4 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Havránek Josef
Běsnící komáři Lužany
  50,00 16 2 1 60,00 5 3 4 0,80 2 0,40 0 0,00 0 0 0 0
434. Kolář Petr
VSB Bolevec
  50,00 20 2 1 60,00 5 3 4 0,80 2 0,40 0 0,00 0 0 0 0
435. Doben Ondřej
KD Soběkury
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
436. Nový Jiří
Skleník Domažlice
  50,00 12 2 1 50,00 4 2 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
437. Rolinec Zdeněk
Spartak Strašice "C"
  50,00 20 2 1 50,00 4 2 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
438. Tomášek Vladimír
West Club Litice
  50,00 16 2 1 50,00 4 2 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
439. Martínek František
Kvíčovická hospůdka
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Ott Martin
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 3 0,60 2 0,40 0 0,00 0 0 0 0
441. Slaba František
Konec světa Hyršov
  50,00 12 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
442. Zoubek Václav
Poster Guys OKO Plzeň "B"
  50,00 16 2 1 40,00 5 2 6 1,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Veleta Jaroslav
Bělští Klokani
  44,44 20 9 4 45,45 22 10 15 0,68 4 0,18 0 0,00 0 0 0 0
444. Jandová Romana
Panteři Plzeň
  42,86 16 7 3 50,00 16 8 10 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
445. Kotrc Ladislav
Bělští Klokani
  40,00 20 5 2 46,15 13 6 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Valenčat Jan
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
  40,00 20 5 2 41,67 12 5 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Sutnerová Jana
Spartak Strašice "C"
  40,00 20 5 2 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
448. Vokáč Michal
VŠ Asfaltéři Plzeň
  40,00 16 5 2 38,46 13 5 9 0,69 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
449. Motyka Lukáš
Rychlé šípy Plzeň
  40,00 16 5 2 36,36 11 4 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Šeffl Zdeněk
Slavoj Nýřany "B"
  37,50 20 8 3 42,86 21 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Kuželík Karel
Sport Bar Kdyně "C"
  37,50 20 8 3 38,89 18 7 5 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
452. Davídek Petr
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
  33,33 20 9 3 36,36 22 8 24 1,09 5 0,23 0 0,00 0 0 0 0
453. Průchová Monika
Špejchar Žákavá
  33,33 16 6 2 37,50 16 6 6 0,38 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
454. Opatrný Milan
HEGEŠ 01 Plzeň
  33,33 16 6 2 33,33 12 4 9 0,75 2 0,17 1 0,08 0 0 0 0
455. Eckert Radek
VSB Bolevec
  33,33 20 6 2 30,77 13 4 8 0,62 0 0,00 1 0,08 0 0 0 0
456. Majchrovič Jozef
Slováci Plzeň
  33,33 20 3 1 44,44 9 4 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
457. Kraft Jaroslav
Chřestýšovci Plzeň
  33,33 16 3 1 42,86 7 3 5 0,71 2 0,29 0 0,00 0 0 0 0
458. Husník Bohuslav
Konec světa Hyršov B
  33,33 16 3 1 37,50 8 3 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
459. Worschech Josef
Ševci Green Power Plzeň
  33,33 16 3 1 37,50 8 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Sovek Jiří
Bunda Starý Klíčov "B"
  33,33 16 3 1 33,33 6 2 5 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Vachtl Petr
Gladiátor Bukovec
  28,57 16 7 2 41,18 17 7 9 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Tušaj Ľubomír
Slováci Plzeň "B"
  28,57 16 7 2 37,50 16 6 8 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Soukup Ladislav
ŠK Nezvěstice
  28,57 20 7 2 33,33 18 6 8 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
464. Formánek Marek
Konec světa Hyršov B
  28,57 16 7 2 33,33 15 5 5 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Hemzáček Jiří
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
  28,57 16 7 2 25,00 16 4 7 0,44 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
466. Hach Václav
ŠK Nezvěstice
  25,00 20 8 2 33,33 21 7 4 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Kahovec Karel
AŠKK Skrblíci Sokol Vejprnice
  25,00 20 8 2 31,58 19 6 10 0,53 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
468. Klečka Václav
Herberk 3D Plzeň
  25,00 20 8 2 22,22 18 4 9 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Bláhová Tereza
Panteři Plzeň
  25,00 16 4 1 40,00 10 4 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Číž Rostislav
Lupus Clan Černošín
  25,00 16 4 1 40,00 10 4 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Harmáček Tomáš
Old Birds Holýšov
  25,00 20 4 1 40,00 10 4 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
472. Cedrych Petr
McPuppin's Plzeň
  25,00 20 4 1 36,36 11 4 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Cheníček Stanislav
Gladiátor Bukovec
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
474. Pitlová Ladislava
Špejchar Žákavá
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
475. Průcha Jiří
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
  25,00 16 4 1 33,33 9 3 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Lédl Luboš
Kameňák Plzeň "B"
  25,00 16 4 1 30,00 10 3 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Švarc Petr
Pardál Rokycany
  25,00 12 4 1 30,00 10 3 1 0,10 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
478. Jiroušek Václav
Poster Guys OKO Plzeň "D"
  25,00 16 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
479. Karolyi Dušan
Krásná těla Klenčí p. Č. "B"
  25,00 16 4 1 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Koten Martin
Bazinga Plzeň
  25,00 20 4 1 25,00 8 2 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
481. Chovan Miroslav
Kramolínský Vlčáci
  25,00 12 4 1 22,22 9 2 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
482. Kohoutová Miroslava
Kameňák Plzeň "B"
  25,00 16 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Polívka Zdeněk
Panteři Plzeň
  25,00 16 4 1 22,22 9 2 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
484. Mathauser David
Restaurace Sídliště Horšovský Týn
  22,22 20 9 2 36,36 22 8 11 0,50 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
485. Paulík Tomáš
Sport Bar Kdyně
  20,00 20 5 1 40,00 15 6 8 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Polívka Vladimír
Snipers Klatovy C
  20,00 16 5 1 35,71 14 5 0 0,00 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
487. Veselý Václav
Lítající Mrtvoly Plzeň
  20,00 16 5 1 35,71 14 5 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
488. Poch Ondřej
Spartak Strašice
  20,00 20 5 1 30,77 13 4 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
489. Loukota Martin
Chřestýšovci Plzeň "B"
  20,00 16 5 1 27,27 11 3 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Štefánková Lucie
Slováci Plzeň "C"
  20,00 16 5 1 27,27 11 3 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Smolík Ladislav
KD Soběkury
  20,00 16 5 1 25,00 12 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
492. Huttr Šimon
Spartak Strašice "B"
  16,67 20 6 1 35,29 17 6 8 0,47 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
493. Žáček Ladislav
ŠK Nezvěstice
  16,67 20 6 1 31,25 16 5 5 0,31 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
494. Šindelář Petr
Krásná těla Klenčí p. Č.
  16,67 16 6 1 28,57 14 4 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Lávička Martin
Bar 66 Holýšov
  16,67 16 6 1 26,67 15 4 10 0,67 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
496. Směšný Jan
Poster Guys OKO Plzeň "C"
  16,67 16 6 1 26,67 15 4 4 0,27 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
497. Janotka Jaroslav
Old Birds Holýšov
  16,67 20 6 1 21,43 14 3 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Straluciuc Roland-Damian
Poster Guys OKO Plzeň "C"
  16,67 16 6 1 21,43 14 3 9 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Hrach Zdeněk 1991
Hrášci Klatovy
  16,67 20 6 1 16,67 12 2 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Hrabík Pavel
Běsnící komáři Lužany
  14,29 16 7 1 23,53 17 4 7 0,41 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
501. Říčař Jan
Slavoj Nýřany
  14,29 16 7 1 23,53 17 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
502. Klapetek Karel
Snipers Klatovy
  14,29 16 7 1 20,00 15 3 14 0,93 4 0,27 1 0,07 0 0 0 0
503. Kalčík Karel
Slováci Plzeň "C"
  0,00 16 7 0 12,50 16 2 4 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
504. Jerman Martin
Bazinga Plzeň
  0,00 20 7 0 6,67 15 1 1 0,07 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
505. Přibáňová Vladislava
Rozvědčíci Dobřany
  0,00 16 7 0 0,00 14 0 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Vránek Karel
Slavoj Nýřany "B"
  0,00 20 6 0 25,00 16 4 2 0,13 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
507. Mužíková Jiřina
Lítající Mrtvoly Plzeň
  0,00 16 6 0 20,00 15 3 4 0,27 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
508. Bek Jaromír
West Club Litice
  0,00 16 6 0 14,29 14 2 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
509. Jůna Josef
Saint Tropez 22 Plzeň "Best Of"
  0,00 16 6 0 7,69 13 1 10 0,77 4 0,31 0 0,00 0 0 0 0
510. Švajková Libuše
Gladiátor Bukovec
  0,00 16 6 0 7,69 13 1 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
511. Štěpánová Anna
Hospůdka U Kalíška Mezholezy "B"
  0,00 16 5 0 16,67 12 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
512. Hutyra Dominik
Poster Guys OKO Plzeň "C"
  0,00 16 5 0 9,09 11 1 5 0,45 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
513. Bednárová Michaela
Argentum Plzeň
  0,00 16 4 0 20,00 10 2 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
514. Procházka Petr
DC Holoubkov "B"
  0,00 20 4 0 20,00 10 2 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Šimánek Jiří
Chřestýšovci Plzeň "B"
  0,00 16 4 0 20,00 10 2 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
516. Berzl Stefan
Snipers Klatovy
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 10 1,11 5 0,56 0 0,00 0 0 0 0
517. Denková Jaroslava
ŠK Horažďovice
  0,00 12 4 0 11,11 9 1 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
518. Holub Roman
ŠK Nezvěstice
  0,00 20 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
519. Kokoška Karel
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
520. Lang Jan
BSOD 334 01 "Y" Přeštice
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
521. Štorek František
ŠK Sušice
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Vaník Marek
Špejchar Žákavá
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Vilímec Vladimír
Býčí oko Plzeň
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Vopatová Radka
Podbrdští medvědi Vlčice
  0,00 16 4 0 11,11 9 1 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
525. Hájek Jan
Poster Guys OKO Plzeň "D"
  0,00 16 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
526. Mareček Miloslav
Poster Guys OKO Plzeň "C"
  0,00 16 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
527. Nováková Martina
Lupus clan Černošín "B"
  0,00 16 3 0 25,00 8 2 0 0,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
528. Ilavský Milan
Slováci Plzeň "C"
  0,00 16 3 0 14,29 7 1 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
529. Pošarová Michala
Saint Tropez 22 Plzeň
  0,00 16 3 0 14,29 7 1 2 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
530. Szüllö Josef
ŠK Nezvěstice
  0,00 20 3 0 14,29 7 1 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Bezděková Jiřina
BSOD 334 01 "X" Přeštice
  0,00 16 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
532. Schoř Petr
Chřestýšovci Plzeň "B"
  0,00 16 3 0 0,00 6 0 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Rubek Rostislav
Poster Guys OKO Plzeň "D"
  0,00 16 2 0 33,33 6 2 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
534. Belancová Martina
Konec světa Hyršov B
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
535. Biroščík Pavol
Western Rednecks 19' Nýřany
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
536. Dongres Jan
DC Holoubkov "B"
  0,00 20 2 0 20,00 5 1 2 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Gábor Milan
Slováci Plzeň "B"
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
538. Kantoříková Renata
DC Holoubkov
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 1 0,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
539. Kestler Václav
VŠ Asfaltéři Plzeň
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
540. Kliment Ladislav 1994
ŠK Horažďovice
  0,00 12 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
541. Růžek Přemysl
URNA Domažlice
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
542. Tolar Milan
KD Soběkury
  0,00 16 2 0 20,00 5 1 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
543. Britvík Jan
Sport Bar Kobra Horšovský Týn
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
544. Hess Petr
Snipers Klatovy
  0,00 16 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
545. Štefek Josef
Skleník Domažlice
  0,00 12 2 0 0,00 4 0 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
546. Dlouhý Robert
McPuppin's Plzeň "B"
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Gerhard Václav
F.J. Sokol Vejprnice
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
548. Oulík Petr
Slavoj Nýřany
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
549. Pohančeník Tomáš
Růžoví Panteři Horšovský Týn
  0,00 12 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
550. Rezková Kristýna
Konec světa Hyršov B
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
551. Strnad Václav
F.J. Sokol Vejprnice
  0,00 16 1 0 33,33 3 1 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Votava Václav
Sport Bar Kdyně "C"
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
553. Balda Jiří
Ševci Green Power Plzeň
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
554. Fleišman Zdeněk 1944
Úlet Křimice
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
555. Hochman Pavel 1951
Býčí oko Plzeň
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
556. Hodek Martin
ŠK Nezvěstice
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
557. Kadrnoška Jan
F.J. Sokol Vejprnice
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
558. Kavina Petr
Úlet Křimice
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
559. Rynešová Jiřina
Konec světa Hyršov
  0,00 12 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
560. Snopková Pavla
Rozvědčíci Dobřany
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Strejc Lukáš
West Club Litice
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
562. Stýblová Pavlína
DC Holoubkov
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
563. Šťastná Alice
Domažlický Andílci
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 1 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
564. Vrtěl Libor
Saint Tropez 22 Plzeň
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Zmrzlíková Pavla
Konec světa Hyršov B
  0,00 16 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 18:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.10.2019 18:33:15