Rozpis ligových utkání
UŠO > Plzeňský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
D - Plzeňsko - severovýchod
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne8.9.2019Rychlé šípy Plzeň10:9Spartak Strašice "C"Plzeň, Pivnice Žlutická, Plzeň
15:00Prinz Dominik22:23Sutner Zdeněk
2.So21.9.2019Spartak Strašice "C"15:3Poster Guys OKO Plzeň "D"Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00Sutner Zdeněk30:8Rubková Gabriela
3.So5.10.2019Kameňák Plzeň "B"4:14Spartak Strašice "C"Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
16:00Šlajer Petr12:31Janoušek Petr
4.So12.10.2019Spartak Strašice "C"15:3Slováci Plzeň "C"Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00Janoušek Petr32:10Marešová Nicola
5.So19.10.2019Herberk 3D Plzeň7:11Spartak Strašice "C"Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00Michal Zdeněk18:24Sutner Zdeněk
6.So2.11.2019Spartak Strašice "C"7:11Rychlé šípy PlzeňSport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00Sutner Zdeněk19:27Prinz Dominik
7.Ne10.11.2019Poster Guys OKO Plzeň "D"2:16Spartak Strašice "C"Plzeň, Klub OKO, Plzeň
15:00Rubková Gabriela10:34Sutner Zdeněk
8.So23.11.2019Spartak Strašice "C"10:8Kameňák Plzeň "B"Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00Janoušek Petr23:21Šlajer Petr
9.So30.11.2019Slováci Plzeň "C"6:12Spartak Strašice "C"Plzeň, U Svatého Rocha, Plzeň
18:00Marešová Nicola14:26Sutner Zdeněk
10.So14.12.2019Spartak Strašice "C"13:5Herberk 3D PlzeňSport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00Janoušek Petr27:15Michal Zdeněk
11.Ne5.1.2020Rychlé šípy Plzeň7:11Spartak Strašice "C"Plzeň, Pivnice Žlutická, Plzeň
15:00Suttý Roman21:27Sutner Zdeněk
12.So11.1.2020Spartak Strašice "C"15:3Poster Guys OKO Plzeň "D"Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00Janoušek Petr31:11Rubková Gabriela
13.So25.1.2020Kameňák Plzeň "B"7:11Spartak Strašice "C"Restaurace Kamenný rybník, Plzeň 1
16:00Šlajer Petr18:24Janoušek Petr
14.So1.2.2020Spartak Strašice "C"12:6Slováci Plzeň "C"Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00Janoušek Petr25:16Marešová Nicola
15.So8.2.2020Herberk 3D Plzeň10:9Spartak Strašice "C"Plzeň, Restart 22, Plzeň
15:00Michal Zdeněk24:22Sutner Zdeněk
16.So7.3.2020Spartak Strašice "C"8:10Rychlé šípy PlzeňSport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00Sutner Zdeněk19:25Prinz Dominik
17.Ne29.3.2020Poster Guys OKO Plzeň "D"7:11Spartak Strašice "C"Plzeň, Klub OKO, Plzeň
15:00Rubková Gabriela18:26Sutner Zdeněk
18.So4.4.2020Spartak Strašice "C"16:2Kameňák Plzeň "B"Sport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00Janoušek Petr34:9Šlajer Petr
19.So25.4.2020Slováci Plzeň "C"7:11Spartak Strašice "C"Plzeň, U Svatého Rocha, Plzeň
18:00Marešová Nicola17:26Sutner Zdeněk
20.So16.5.2020Spartak Strašice "C"10:9Herberk 3D PlzeňSport Club Spartak Strašice, Rokycany
15:00Sutner Zdeněk25:20Michal Zdeněk
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 23.10.2020 02:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.10.2020 02:14:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement